آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پاسخ تند مدیرعامل تتر به انتقادات جی پی مورگان!🔥

پاسخ تند مدیرعامل تتر به انتقادات جی پی مورگان!

پاسخ تند مدیرعامل تتر به انتقادات جی پی مورگان!

به گزارش زوم ارز، در گزارشی که به تازگی منتشر شده، شرکت بزرگ بانکی JP Morgan نگرانی خود را درباره تسلط و گسترش سریع تتر در بازار استیبل کوین بیان کرده است و این موضوع را به عنوان یک خطر بزرگ برای ارزهای دیجیتال در بازار عمومی در نظر می‌گیرد.

تحلیلگران JP Morgan در گزارش خود بر عدم انطباق و شفافیت قانونی تتر تأکید کرده‌اند و معتقدند که تمرکز افزایشی تتر در بازار برای استیبل کوین‌های جهانی و ارزهای دیجیتال عمومی منفی است.

در پاسخ به این گزارش، پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، در یک مصاحبه با The Block بیان کرد که تسلط رو به رشد تتر در بازار برای JP Morgan، که در حوزه استیبل کوین با آن رقابت می‌کند، “منفی” است، اما برای صنعت ارزهای دیجیتال منفی نیست.

وی ادامه داد: “تسلط تتر در بازار ممکن است برای رقبا، از جمله آنهایی که به دنبال دستیابی به موفقیتی مشابه در صنعت بانکداری هستند، “منفی” باشد، اما هرگز برای بازارهایی که به ما بیشتر احتیاج دارند، منفی نبوده است.

او افزود: “ما همواره با نهادهای نظارتی جهانی در تعامل بوده‌ایم تا آنها را با این فناوری آشنا کنیم و راهنمایی درباره نحوه تفکر درباره آن ارائه کنیم. من فکر می‌کنم این یک پیشرفت خوشحال کننده است که JP Morgan تتر و USDT را در دستور کار خود قرار داده و اهمیت فناوری تتر را تأیید کرده است. با این حال، من برخی از اظهارات JP Morgan را به عنوان یک رویکرد رقابتی می‌بینم، زیرا این بانک بزرگ جهان درباره تمرکز صحبت می‌کند.”

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده