آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

KeSPA و GRID در یک شراکت همکاری، داده‌های ورزشی رسمی را به کره جنوبی می‌آورند!

1708762248-df8be3e2a6f1924b9a5a930b72961a18ff29f033.jpg

KeSPA و GRID در یک شراکت همکاری، داده‌های ورزشی رسمی را به کره جنوبی می‌آورند!

به گزارش زوم ارز، در یک تلاش مهم برای توسعه ورزش‌های الکترونیکی در کره جنوبی، پلتفرم معروف داده GRID همکاری پیشگامانه‌ای با انجمن ورزش‌های الکترونیک کره جنوبی (KeSPA) را آغاز کرده است.

این همکاری منحصر به فرد است، زیرا KeSPA که در سال ۲۰۰۰ تأسیس شده و مستقیماً توسط دولت کره جنوبی حمایت می‌شود، با یک شرکت داده داخلی به نام GRID همکاری می‌کند.

توانمندسازی بازار ورزش‌های الکترونیک کره

همکاری بین GRID و KeSPA به عنوان یک لحظه مهم در صحنه ورزش‌های الکترونیکی کره جنوبی مطرح است، زیرا این همکاری معرفی سرویس‌های رسمی داده‌های ورزش‌های الکترونیکی را تسهیل می‌کند و یک دوره جدید از تقویت رشد پایدار در این صنعت را آغاز می‌کند.

همکاری بین GRID و KeSPA بر روی تعهد مشترکی برای پیشرفت پایدار اکوسیستم ورزش‌های الکترونیکی کره جنوبی تأکید می‌کند. با استفاده از خدمات رسمی داده‌های ورزش‌های الکترونیکی، هر دو نهاد قصد دارند با هماهنگی با چشم‌انداز کلی کره جنوبی برای رشد صنعت هماهنگ شوند و در عین حال به چارچوب‌های نظارتی پایبند باشند.

این اتحاد استراتژیک باعث ارتقای برنامه‌های ورزش‌های الکترونیکی به حالت حرفه‌ای می‌شود و کیفیت تجربه پخش برای علاقه‌مندان در سراسر کشور را افزایش می‌دهد.

موریتز مائر، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت GRID، با تأکید بر هدف مشترک توانمندسازی ذینفعان محلی با استفاده از ابزارهای قوی برای تقویت برنامه‌های ورزش‌های الکترونیکی و تجارب پخش، اشتیاق خود را نسبت به این همکاری بیان کرد.

او بر اهمیت یکپارچگی در مدیریت داده‌های ورزش‌های الکترونیکی تأکید کرد و تعهد شرکت GRID به استفاده انحصاری از منابع اطلاعات از طریق کانال‌های رسمی را بیان کرد.

مجموعه ای از مشارکت های استراتژیک

همکاری GRID با KeSPA در سال ۲۰۲۴ به فهرست اتحادهای استراتژیک آن افزوده شده است، زیرا در ژانویه، این شرکت با نهادهای برجسته مانند شرکت پخش LTN و پلتفرم فانتزی ورزش‌های الکترونیکی E-GO همکاری خود را تقویت کرد.

علاوه بر این، GRID در ماه فوریه شراکت داده‌های esports خود را با شرکت پیشرو شرط‌بندی DATA.BET تمدید کرد و موقعیت خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی در چشم‌انداز داده‌های esports تثبیت کرد.


منبع: cryptopolitan.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده