آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Greekslive: احتمال تأیید ETF بیت کوین تا هفته دوم ژانویه بسیار کم است.

Greekslive: احتمال تأیید ETF بیت کوین تا هفته دوم ژانویه بسیار کم است.

به گزارش زوم ارز، تحلیلگران معاملات گزینه‌ها در تاریخ ۱۰ ژانویه و پس از آن به عنوان یک جدول زمانی در خصوص تصمیمات SEC درباره ETF بیت‌کوین، به نقطه‌ای در میان گمانه‌زنی‌های نزولی که بر رد شدن همه برنامه‌ها اشاره دارند، اشاره کردند.

Greekslive ذکر کرد که احتمال ورود کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده  به بازار ETF‌های بیت‌کوین قبل از تاریخ ۷ ژانویه بسیار کم است و به اقدامات قیمت سهام اشاره کرد. این اقدامات شامل عملیات استخراج کریپتو و شرکت‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال در آمریکا است.

خریدهای انجام شده در جریان ماه جاری اکنون به قیمت مناسب‌تری صورت می‌گیرد و معاملات بلوکی شروع به فعالیت خرید سهام می‌کنند. با توجه به داده‌های بازار گزینه‌ها، سرمایه‌گذاران نهادی در بازار ETF به طور قابل توجهی صعودی عمل نمی‌کنند.

احتمال عبور ETF به مرور زمان کاهش یافت و بازار در مواجهه با بن‌بست قرار گرفت. ضعف در سهام ماینینگ کریپتو و فروش چند سهم مرتبط با ارزهای دیجیتال آمریکا نیز شک و تردید بازار را تقویت کرد.

در هفته‌ای که سقوط رخ داد، گزینه IV ATM به ۵۲ درصد کاهش یافت.

گزارشی در بازار منتشر شده که به گمانه‌زنی‌های مرتبط با ۱۴ برنامه ETF بیت‌کوین اشاره دارد. این برنامه‌ها توسط شرکت‌هایی مانند BlackRock و نهادهای رمزنگاری مانند Hashdex ثبت شده بودند. این نوع محصولات تاریخیاً توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار رد شده‌اند، اما با توجه به تحولات اخیر و جلسات متعدد و به‌روزرسانی پرونده‌ها، خوش‌بینی درباره نتیجه‌ای متفاوت در سال ۲۰۲۴ تقویت شده است.

با این حال، برخی رهبران عقیده داشتند که SEC ممکن است ETF بیت‌کوین را به تاخیر بیندازد پس از ژانویه. به عبارت دیگر، Matrixport اعلام کرد که SEC ممکن است همه پیشنهادات مربوط به صندوقی که در بیت‌کوین با قیمت‌های لحظه‌ای سرمایه‌گذاری می‌کند، را رد کند، همانطور که crypto.news گزارش کرده است.

کارشناسان حقوقی اظهار داشتند که این نتیجه ممکن است منجر به شکایت علیه SEC به دلیل حکم دادگاه در پرونده Grayscale شود.

در صورتی که SEC تمامی ETF‌های مبتنی بر بیت‌کوین را رد کند، متقاضیان به سرعت شکایت خواهند کرد و دادگاه استیناف D.C مجدداً حکم می‌دهد که SEC “بی‌توجهانه و دل‌باز” است.

منتظرم که در تاریخ ۱۰ ژانویه چندین مورد تأیید شود.

با انتشار گزارش Matrixport در مورد قیمت بیت‌کوین، ارزش آن ۷٪ کاهش یافت و به زیر ۴۳,۰۰۰ دلار فروپاشی کرد، که منجر به از بین رفتن بیش از نیم میلیارد دلار از بازارهای رمزنگاری شد. این از بین رفتن تنها در طی چهار ساعت از زمان انتشار گزارش رخ داد.

همچنین، در حالی که Matrixport انتظار دارد که بیت‌کوین به ۳۶,۰۰۰ دلار بازگردد، این شرکت افزایش قیمت بیت‌کوین را در این ماه پیش‌بینی می‌کند. تحلیلگران این استارتاپ کریپتو پیش‌بینی کرده‌اند که قبل از فوریه به حداقل ۵۰,۰۰۰ دلار برسد و تا پایان سال به بالاترینحداکثر مقدار ۱۲۵,۰۰۰ دلار برسد.

قیمت بیت کوین در 3 ژانویه پس از گزارش Matrixport | منبع: CoinMarketCap
قیمت بیت کوین در ۳ ژانویه پس از گزارش Matrixport | منبع: CoinMarketCap


منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده