لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

پیروزی Grayscale به لایت کوین جان می دهد، پس از هاوینگ رالی فعال است؟

پیروزی Grayscale به لایت کوین جان می دهد، پس از هاوینگ رالی فعال است؟

پیروزی Grayscale به لایت کوین جان می دهد، پس از هاوینگ رالی فعال است؟

به گزارش زوم ارز، در حکمی تازه در ۲۹ اوت، دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا ایالات متحده گفت اوراق بهادار سختگیرانه و به هر حال کمیسیون بورس (SEC) در انکار Grayscale برای تبدیل بیت کوین تراست (GBTC) خارج از بورس (OTC) خود به صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) اشتباه کرد.

تنظیم کننده قبلاً تبدیل GBTC به ETF را با استناد به عدم وجود تدابیری برای جلوگیری از دستکاری قیمت، که Grayscale را مجبور به شکایت کرد. قبل از این حکم، قاضی رئیس دادگاه گفت که SEC باید توضیح دهد که چرا درخواست Grayscale را رد کرده است.

ریباندهای لایت کوین

به دنبال بیانیه دادگاه امروز، قیمت بیت کوین افزایش یافت و عواقب این پمپ تاثیر مثبتی بر لایت کوین گذاشت. همانطور که هست، بیت کوین تقریباً ۱۰ درصد افزایش یافته است، از حمایت ۲۵۸۰۰ دلاری ثبت شده در هفته گذشته به شدت افزایش یافته است. در همین حال، LTC، “نقره” بیت کوین، ۷٪ افزایش یافته است، با هدف معکوس کردن ضررهای ۱۷ اوت.

نمودار لایت کوین
نمودار لایت کوین

لایت کوین با افزایش محسوس در حجم معاملات، در حدود ۷۰ دلار دست به دست می‌شود. به طور معمول، در معاملات کریپتو، افزایش حجم، بدون توجه به جهت روند، می تواند به تعامل اشاره کند و “اشاره ای” از احساسات معامله گران ارائه دهد.

با افزایش حجم و افزایش قیمت ها، می تواند نشان دهد که گاوها خود را برای سودهای بیشتر در جلسات پیش رو قرار می دهند. در همین حال، زیان‌های شدید با افزایش حجم ممکن است به معنای تخلیه بار خرس‌ها و کاهش قیمت‌ها باشد.

رالی پس از هالوینگ فعال است؟

افزایش حجم معاملات LTC، همانطور که در نمودار روزانه قابل مشاهده است، می تواند به پایین ترین حد ممکن برای دارایی دیجیتالی که در چند جلسه گذشته تحت فشار بوده است، تبدیل شود. برای نشان دادن، LTC تنها در آگوست ۲۰۲۳ ۲۶ درصد کاهش یافته است. علیرغم اینکه اخباری مبنی بر نصف کردن پاداش ماینرهای شبکه لایت کوین به ۶.۲۵ LTC در اوایل آگوست منتشر شد.

در کریپتو، نصف شدن رویدادها از لحاظ تاریخی با چرخه‌های جدید افزایش تقاضا برای سکه زیربنایی همراه بوده است. برای بیت‌کوین، عملکردهای گذشته نشان می‌دهد که سکه ماه‌ها پس از رویداد نصف شدن تمایل به صعود دارد. در همین حال، در لایت کوین، آن را مخلوط کرده است، اما قیمت های نقدی به طور کلی بالاتر از سال ۲۰۱۹ است که نصف شد.

با افزایش تقاضا در مقیاس خاکستری در بیت کوین و سایر آلتکوین های اثبات کار مانند لایت کوین، هنوز مشخص نیست که آیا گاوها بر این امر تکیه خواهند کرد و قیمت ها، به خصوص LTC را بالاتر خواهند برد. قیمت های LTC در حال حاضر در داخل شمعدان خرس ۱۷ آگوست روند رو به رشدی دارند.

از نظر فنی، این از تحلیل حجم نزولی است. یک برگشت و صعود شدید، در حالت ایده‌آل بالای ۷۵ دلار، که زیان‌های ۱۷ آگوست را کاهش می‌دهد، ممکن است تقاضای بیشتری را تسریع کند و به طور بالقوه پایه‌ای را برای یک رالی تسکین‌دهنده پس از نصف شدن ایجاد کند.

اگر اینطور باشد، ضررهای ۱۷ آگوست می‌تواند نقطه اوج سقوط باشد زیرا LTC در حدود منطقه حمایت ۶۰ و ۶۵ دلاری سه برابر شده است. قبلاً، LTC در مارس ۲۰۲۳ و دسامبر ۲۰۲۲ در این منطقه پشتیبانی پیدا کرده بود.


منبع: newsbtc.com

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده