آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش Grayscale: بررسی هوش مصنوعی در ارزهای دیجیتال 🤖

گزارش Grayscale: بررسی هوش مصنوعی در ارزهای دیجیتال 🤖

گزارش Grayscale: بررسی هوش مصنوعی در ارزهای دیجیتال

به گزارش زوم ارز، گریسکیل، که بزرگترین مدیر دارایی‌های دیجیتال جهان است، به تازگی یک گزارش منتشر کرده است که توجه به افزایش همزمان هوش مصنوعی و ارزهای دیجیتال را جلب کرده است.

گزارش بیان می‌کند که در حال حاضر بیتکوین به دلیل تأیید ETFهای بیتکوین در ایالات متحده، مورد توجه قرار گرفته است، اما کارایی دارایی‌های رمزنگاری مرتبط با هوش مصنوعی به این موضوع تأکید می‌کند. این گزارش بیان می‌کند که استفاده از فناوری بلاکچین خارج از نوعی پرداخت، به گسترش کاربردها و ارتباطات عمومی آن اشاره می‌کند.

مطالعات گریسکیل نشان می‌دهند که تلاقی هوش مصنوعی و رمزنگاری می‌تواند به طور پتانسیلی مشکلات اجتماعی مرتبط با هوش مصنوعی مانند تولید اسناد جعلی توسط هوش مصنوعی و حفظ حریم خصوصی داده‌ها را کاهش دهد. این مسئله نگرانی‌ها و تمرکز قدرت را برطرف می‌کند.

گزارش به این نکته اشاره می‌کند که در حالی که بسیاری از توکن‌ها در “موج هیپ هوش مصنوعی” دچار نقصان شده‌اند، پروتکل‌های رمزنگاری مرتبط با پروژه‌های توسعه هوش مصنوعی نشانه‌هایی از پذیرش اولیه را بدست می‌آورند. براساس این گزارش، به طور خاص، چهار توکن رمزنگاری مرتبط با هوش مصنوعی (TAO، RNDR، AKT، WLD) در سال گذشته به طور قابل توجهی به اندازه ۵۲۲ درصد افزایش یافته‌اند و در مقایسه با کل صنعت ارزهای دیجیتال (که ۸۶ درصد رشد داشته است)، عملکرد بهتری داشته‌اند.

تحلیلگران صنعت به بحث درباره موضوعات مشابه پرداخته‌اند. شیلا وارن از CCI می‌گوید که ارزهای دیجیتال “نقش محوری در ارائه کنترل و تعادل در هوش مصنوعی” دارند. همچنین، فرد ویلسون، سرمایه‌گذار خطرپذیر، باور دارد که هوش مصنوعی و رمزنگاری “دو روی یک سکه” هستند وتکنولوژی web3 به ما کمک می‌کند تا به هوش مصنوعی اعتماد کنیم.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده