لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

اخبار Grayscale باعث افزایش و آشفتگی غیرمنتظره کریپتو می شود!

ارزش دارایی گری اسکیل به 60 میلیارد دلار رسید

اخبار Grayscale باعث افزایش و آشفتگی غیرمنتظره کریپتو می شود!

به گزارش زوم ارز، به ویژه کسانی که خود را در پس زمینه گزینه ETH-29SEP23-1900-C قرار داده اند، تحت تأثیر قرار می گیرند. این جهش پیش‌بینی‌نشده بسیاری را غافلگیر کرد و موجی از شوک را در بازار وارد کرد.

از آنجایی که قیمت اتریوم افزایش ناگهانی و قابل توجهی را تجربه کرد، همراه با افزایش نوسانات، طوفانی عالی برای این فروشندگان گزینه پدید آمد. همگرایی این عوامل چیزی را ایجاد کرد که فقط می توان آن را به عنوان یک “ضربه ترکیبی” توصیف کرد که در سراسر مجموعه های آنها طنین انداز شد.

پیامدهای این همگرایی قابل توجه بوده است، به طوری که بسیاری از فروشندگان حاشیه سود خود را برای مدیریت موثر کنترل ریسک به طرز تاسف باری ناکافی می دانند. این معامله گران در مواجهه با واقعیت بدی که موقعیت هایشان به طور فزاینده آسیب پذیر است، چاره ای جز اقدام سریع و قاطع ندارند.

در تلاش برای کاهش زیان بیشتر و به دست آوردن کنترل مجدد بر پرتفوی خود، این فروشندگان گزینه های متاثر شده فوراً درگیر عجله دیوانه کننده ای برای خرید و متعاقباً بستن موقعیت ها هستند. این مانور تاکتیکی با هدف محدود کردن قرار گرفتن در معرض احتمالی در معرض پویایی بازار بی ثبات است که توسط اخبار Grayscale منتشر شده است.

اخبار Grayscale باعث افزایش و آشفتگی غیرمنتظره کریپتو می شود!

با فرونشستن گرد و غبار و تنظیم مجدد بازار، پیامدهای این چرخش غیرمنتظره رویدادها به عنوان یادآوری آشکار غیرقابل پیش بینی بودن ذاتی چشم انداز ارزهای دیجیتال است. به معامله‌گران، اعم از با تجربه و مبتدی، یادآوری می‌شود که مطلع ماندن و سازگار بودن، از فضیلت‌های ضروری در جهت‌یابی در حوزه ارزهای دیجیتال در حال تکامل است.

حماسه گزینه ETH-29SEP23-1900-C ضرورت حفظ یک استراتژی مدیریت ریسک پویا، به ویژه در مواجهه با کاتالیزورهای پیش بینی نشده بازار را برجسته می کند. همانطور که جامعه رمزنگاری به تشریح پیامدهای این قسمت ادامه می‌دهد، این تصور را تقویت می‌کند که تنها ثابت در دنیای رمزنگاری خود تغییر است.

 


منبع: news.coincu.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده