لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

مدیر عامل Grayscale می گوید که شرکت از نزدیک با SEC ایالات متحده کار می کند

ضرر شدید گری‌اسکیل

مدیر عامل Grayscale می گوید که شرکت از نزدیک با SEC ایالات متحده کار می کند

به گزارش زوم ارز، پس از پیروزی خود در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، بیت کوین تراست گری اسکیل رونق چشمگیری داشته است. در مصاحبه ای در Squawk Box CNBC، مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein، دیدگاه خود را در مورد این روند به اشتراک گذاشت.

در مصاحبه، سوننشین به رای متفق القول هر سه قاضی اشاره می کند که به نفع Grayscale رای دادند. ETF و اینکه SEC باید دستور انکار خود را در Spot ETF لغو کند. مدیرعامل حاضر بود به ذکر چگونگی شروع جنگ حقوقی و چگونگی کشاندن SEC توسط Grayscale به دادگاه اشاره کند. در این مصاحبه، Sonnenshien می گوید که چگونه SEC دستورات خود را نقض می کند و همچنین در مورد برنامه های آینده Grayscale صحبت می کند.

چه چیزی باعث شد که در مقیاس خاکستری پرونده ای علیه SEC تشکیل شود؟

ژوئن گذشته، Grayscale تصمیم گرفت بیت کوین تراست GBTC خود را به یک ETF تبدیل کند و درخواستی را برای آن به SEC ارسال کرد. وقتی SEC درخواست را رد کرد، Grayscale با درخواست کمک از سیستم قضایی ایالات متحده، مسیر قانونی را انتخاب کرد.

پس از بررسی چند خلاصه و استدلال برای دستیابی به اجماع، بیش از یک سال نبرد حقوقی شدید با SEC برای تسکین نیاز داشت. داوران به برنامه Grayscale’s Spot ETF رأی مثبت دادند و تصمیم گرفتند دستور انکار SEC را لغو کنند.

دیدگاه های Michael Sonnenshien مدیرعامل Grayscale

در صحبت با Squawk Box، Sonnenshien گفت که Grayscale به دقت گزینه های آینده خود را بررسی می کند. شرکت پیشرو مدیریت دارایی‌های رمزنگاری می‌داند که SEC هنوز ۴۵ روز فرصت دارد تا نسبت به تصمیم دادگاه در دادگاه واشنگتن یا دادگاه عالی تجدیدنظر کند.

در گفتگو، Sonnenshien اشاره می‌کند که GBTC بیش از یک میلیون سرمایه‌گذار آمریکایی دارد که صبورانه از Grayscale در تلاش‌های خود حمایت کرده‌اند، و هر گونه تلاش‌های مجرمانه بیشتر توسط SEC مستقیماً دستورات خود را نقض می‌کند و به سرمایه‌گذاران آسیب می‌رساند. Sonnenshien می گوید که وکلای Grayscale در دوره موقت تا زمانی که دادگاه دستور نهایی را صادر کند که مراحل بعدی دوره عملیاتی را شرح می دهد، سازنده کار می کنند.

طبق گفته Sonnenshien، آنها به طور فعال با SEC کار می کنند تا اختلافات حرفه ای را حل کنند. او اشاره می کند که اساس Grayscale این است که ارزهای دیجیتال را از طریق قوانین و مقررات موجود در ایالات متحده به صورت پیش رو در دسترس قرار دهد. او همچنین اجازه داد که Grayscale قصد دارد خانواده ای از ETF دارایی های دیجیتال در ایالات متحده ایجاد کند.

Sonnenshien همچنین گفت که Grayscale نشان داده است که بیت‌کوین اسپات و معاملات آتی بیت‌کوین به هم مرتبط هستند و SEC مغرضانه است که چندین محصول فیوچرز را سبز کند، اما محصولات را مشخص نکند. او اظهارات خود را با استناد به حکم دادگاه مبنی بر اینکه شیوه های SEC در تصمیم گیری در مورد ETF های نقطه ای «خودسرانه و دمدمی مزاجانه» است، پایان داد.


منبع: coingape.com

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده