لایت فارکس

رییس Grayscale: تایید ETF بیت کوین نشانه‌ی خوبی است

رییس Grayscale: تایید ETF بیت کوین نشانه‌ی خوبی است

رییس Grayscale: تایید ETF بیت کوین نشانه‌ی خوبی است

به گزارش زوم ارز، در رشته توییت اخیر، مایکل سونشاین مدیرعامل Grayscale ادعا کرد که راه اندازی اولین ETF شورت بیت کوین در آمریکا، می‌تواند نشانه‌ای مثبت برای صنعت رمز ارز باشد.

وی باور دارد که تایید محصولات جدید بیت کوین از سوی کمیسیون SEC آمریکا نشان از این دارد که این نهاد به تدریج در حال سازگاری بیشتر با بزرگترین رمز ارز بازار است.

همانطور که توسط U.today گزارش شد، در روز سه شنبه، معاملات این ETF با عنوان ProShares Short Bitcoin Strategy، در صرافی سهام نیویورک آغاز شد.

SEC در ماه اکتبر، به ETF فیوچرز بیت کوین ProShares چراغ سبز نشان داد؛ رویدادی که به آن، به عنوان شروع کننده‌ی مرحله‌ی دوم روند صعودی سال ۲۰۲۱ نگاه شد.

با این وجود، این نهاد تاکنون تمام تلاش‌ها برای تایید یک ETF اسپات بیت کوین را رد کرده است. در حال حاضر Grayscale با چنگ و دندان در حال مبارزه برای متقاعد کردن SEC به تبدیل صندوق پرچمدار خود به یک ETF است.

با وجود این، سونشتاین تاکید کرد که وی هنوز کف اصلاحات اخیر بازار را ندیده است.

در روز شنبه، قیمت بیت کوین به سطح ۱۷۵۰۰ دلار سقوط کرد، اما پس از آن توانست ریکاوری ناچیزی را تجربه کند. در روز سه شنبه، پرچمدار بازار توانست به اوج ۲۱۷۰۸ دلار دست یابد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده