آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی اقتصاددانان گلدمن ساکس: فدرال رزرو در سال ۲۰۲۴ نرخ بهره را چندین بار کاهش خواهد داد!🤨

پیش‌بینی اقتصاددانان گلدمن ساکس: فدرال رزرو در سال ۲۰۲۴ نرخ بهره را چندین بار کاهش خواهد داد!

به گزارش زوم ارز، تحقیقات اقتصادی گلدمن ساکس پیش بینی می کند فدرال رزرو از مارس امسال شروع به کاهش نرخ بهره خواهد کرد. یان هاتزیوس، اقتصاددان ارشد، در یادداشتی اعلام کرده است که این موسسه مالی در طول سال ۲۰۲۴ پنج کاهش نرخ بهره را پیش بینی می کند.

این پیش بینی مقایسه شده با بازارهای پولی محافظه کارانه تر است که در سال ۲۰۲۴ با کاهش ۱۶۶ واحدی قیمت گذاری می کنند. این پیش بینی بیش از شش کاهش نرخ بر اساس ۲۵ است. داده های Refinitiv نیز این پیش بینی را تایید می کند.

هاتزیوس همچنین اظهار داشته است: “بانک مرکزی اروپا در آوریل و بانک انگلستان در ماه مه پیگیری خواهند کرد و نظرات ما در مورد هر دو بانک مرکزی نسبت به قیمت گذاری در بازار را بررسی می کند.”

هاتزیوس افزوده است که در حالی که تورم جهانی اصلی در ماه دسامبر متوسطاً افزایش یافت، نرخ سالانه سه ماهه کاهش یافت و به ۲.۰٪ رسید.

FED در تصمیمات خود پس از جلسات برگزار شده در دسامبر، نرخ بهره را ثابت نگاه داشت. در حالی که برخی شرکت های تحلیلی بر این استدلالند که اولین کاهش نرخ بهره در تابستان اتفاق می افتد، برخی دیگر انتظار کاهش قطعی در ماه مارس را دارند.

 


منبع : en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده