آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نظر مدیرعامل گلدمن ساکس، درباره ادعای ۷ کاهش نرخ بهره توسط FED در سال جاری

نظر مدیرعامل گلدمن ساکس، درباره ادعای ۷ کاهش نرخ بهره توسط FED در سال جاری

به گزارش زوم ارز، دیوید سولومون، مدیرعامل گلدمن ساکس، در یک مصاحبه اخیر با برنامه “Squawk Box” شبکه CNBC، نتایج قوی سه ماهه چهارم، پویایی بازار و مقررات احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو در سال ۲۰۲۴ را مورد بحث قرار داد.

مدیر عامل گلدمن ساکس تردید دارد که فدرال رزرو ۷ کاهش نرخ بهره را انجام دهد

مکالمه به روند کلی بازار تبدیل شد و سولومون دربارهٔ اقدامات فدرال رزرو نظر داد. او از تردیدهای خود دربارهٔ انتظار بازار برای کاهش هفت نرخ بهره در سال ۲۰۲۴ یاد کرد و گفت: “درک دیدگاه بازار دربارهٔ کاهش هفت نرخ بهره در سال جاری برای من دشوار است.” سولومون باور دارد که تصمیم‌گیری‌ها باید بر اساس داده‌های اقتصادی و پیشرفت تورم اتخاذ شود.

در حال حاضر، جلسات مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در حال برگزاری است و جیمی دیمون، مدیر عامل بانک سرمایه‌گذاری JP Morgan، اظهارات مختلفی ارائه کرده است. او در بیانیه خود اظهار داشته که دربارهٔ بیت‌کوین صحبت خواهد کرد و اظهارات زیر را ارائه کرد: “بلاکچین واقعی است. این یک فناوری است. ما از آن استفاده می‌کنیم. آن پول و داده را حمل خواهد کرد. سازنده است. ما بیست و دو سال است که دربارهٔ این موضوع صحبت می‌کنیم و هنوز بسیار کوچک است.”

در بیانیهٔ خود، دیمون ادعا کرد که بیت‌کوین هیچ فایده‌ای ندارد و گفت که نباید با استفاده از بیت‌کوین “پیامی” ارسال شود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده