آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل طلا در ایران امروز | تحلیل آینده قیمت طلا در ایران

تحلیل طلا آبشده در ایرن

طلا آبشده در ایران در بلند مدت روند صعودی داشته و این روند صعودی هم در داخل ایران و هم در کشورهای دیگر ادامه پیدا کرده است. زوم ارزی های عزیز در این مقاله قصد داریم تا تحلیل نمودار طلا داخلی ۱۸ عیار را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۶ خرداد ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۶ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، نمودار طلای گرمی ایران، با توجه به رسیدن قیمت به محدوده تقاضا در حوالی ۳۲۵۰ تا ۳۲۰۰ انتظار رشد قیمت و شدت گرفتن تقاضا در روز های آیمده وجود دارد. تارگت کوتاه و بلند مدت این رشد به ترتیب حوالی قیمت ۳/۴۵۰/۰۰۰ و ۳/۵۵۰/۰۰۰ خواهد بود.

تحلیل طلا آبشده داخلی در تایم فریم روزانه:

تحلیل طلا آبشده داخلی در تایم فریم روزانه:
تحلیل طلا آبشده داخلی در تایم فریم روزانه:

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۵ خرداد ۱۴۰۳

با سلام به زوم ارزی های عزیز، طلای گرمی ایران – سطح قیمتی ۳۲۶۰ -۳۲۰۰ مناسب برای سرمایه گذاری و خرید ارزیابی میگردد.

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز 5 خرداد 1403
تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۵ خرداد ۱۴۰۳

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

روند کلی طلا در حال حاضر صعودی است و در محدوده اصلاح هستیم. این اصلاح هنوز تبدیل به روند نزولی نشده است اما چون FTR های مقابل خودش را eng کرده است، قیمت محدوده SOE را تشکیل داده و انتظار داریم قیمت به منشا اصلی قیمت یعنی LS یا DP خود برسد و یک حرکت نزولی را شاهد باشیم.

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان لطفاً متن را با دقت بخوانید و نکات گفته شده توجه کنید. خدمتتان عرض کردیم که روند طلا صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که خطوط قرمز و باکس‌های قرمز رنگ را به عنوان مقاومت و هدف مد نظر ما قرار دارد و بعد از آنکه آخرین خط قرمز یعنی قیمت ۳ میلیون و سیصد هزار تومان به طرف بالا بریک شد، محدوده‌های مقاومتی بعدی را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کردیم و در ادامه قیمت بعد از آنکه به باکس قرمز اول رسیده ،آن را بریک کرده و پس از تشکیل پولبک، به رشد خود ادامه داده و به هدف دوم یا مقاومت دوم دست یافته است.
دوستان در حال حاضر مقاومت دوم به طرف بالا بریک شده و هم اکنون در مرحله پولبک قرار داریم و اگر الگوهای صعودی قوی شکل بگیرد و یا کلوز را بالاتر از سقف اخیر داشته باشیم ،هدف بعدی یعنی مقاومت سوم نیز فعال خواهد شد.
باکس قرمز اول: محدوده ۳‌.۵۶۰ الی ۳.۶۲۵
باکس قرمز دوم: محدوده ۳.۷۴۰ الی ۳.۷۹۰
باکس قرمز سوم محدوده ۴.۲۳۰ الی ۴.۲۸۵
دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.


تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و دقیقاً طبق آنچه که انتظار داشتیم ،قیمت در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردیم که روند طلا صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که خطوط قرمز و باکس‌های قرمز رنگ را به عنوان مقاومت و هدف مد نظر ما قرار دارد و بعد از آنکه آخرین خط قرمز یعنی قیمت ۳ میلیون و سیصد هزار تومان به طرف بالا بریک شد، محدوده‌های مقاومتی بعدی را به دست آورده و با باکس‌های قرمز مشخص کردیم.
دوستان در حال حاضر قیمت بعد از آنکه به باکس قرمز اول رسیده آن را بریک کرده و پس از تشکیل پولبک به رشد خود ادامه داده و هم اکنون در مقاومت باکس قرمز دوم قرار دارد به این نکته توجه داشته باشید که اگر از این ناحیه عبور کند، هدف بعدی نیز فعال خواهد شد و اگر در هر کدام از محدوده‌های مقاومتی ،شاهد تشکیل الگوهای اصلاحی قوی باشیم، قیمت طلا نیز وارد فاز اصلاحی می‌شود.
باکس قرمز اول: محدوده ۳‌.۵۶۰ الی ۳.۶۲۵
باکس قرمز دوم: محدوده ۳.۷۴۰ الی ۳.۷۹۰
باکس قرمز سوم محدوده ۴.۲۳۰ الی ۴.۲۸۵
دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 25 فروردین 1403
تحلیل طلا ایران امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم.خدمتتان عرض کردیم که روند طلا صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که خطوط قرمز به عنوان مقاومت و هدف مد نظر ما قرار دارد و و آخرین هدفی که در نظر داشتیم محدوده ۳ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان بود ،که با نام TP نامگذاری کردیم و انتظار داشتیم قیمت به آن ناحیه برسد.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم قیمت رشد پیدا کرده و به آن هدف مد نظرمان دست یافته و در ادامه با توجه به تنش‌های منطقه و بالا رفتن احتمال جنگ، آن محدوده مقاومتی به طرف بالا بریک شده و ما نیز اهداف بعدی را با باکس‌های قرمز مشخص کرده ایم و نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که، در هر کدام از آن باکس‌های قرمز، شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی قوی باشیم، قیمت می‌تواند وارد فاز اصلاحی نیز شود.
باکس قرمز اول: محدوده ۳‌.۵۶۰ الی ۳.۶۲۵
باکس قرمز دوم: محدوده ۳.۷۴۰ الی ۳.۷۹۰
باکس قرمز سوم محدوده ۴.۲۳۰ الی ۴.۲۸۵
دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 18 فروردین 1403
تحلیل طلا ایران امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۴ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم که روند طلا صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که خطوط قرمز به عنوان مقاومت و هدف مد نظر ما قرار دارد و باکس سبز نیز نقش حمایت را ایفا می‌کند همانطور که مشاهده می‌کنید ،قیمت بعد از برخورد با خط قرمز اول یعنی ۳ میلیون تومان، وارد اصلاح شده و در ناحیه باکس سبز، مورد حمایت قرار گرفت و شروع به رشد کرد ،به نحوی که مقاومت ۳ میلیون تومان شکسته شد و در ادامه گفتیم هدف بعدی مد نظرمان خط قرمز دوم می‌باشد یعنی محدوده ۳ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان میباشد.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم ،قیمت در حال حرکت است و محدوده هدفی گفته شده، در دسترس قرار دارد و قیمت می‌تواند به آن ناحیه دست یابد. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است بعد از آنکه قیمت به ناحیه خط قرمز دوم و هدف مد نظرمان دست یافت، اگر شاهد الگوهای اصلاحی باشیم ،مجدد قیمت می‌تواند وارد فاز اصلاحی شود.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 4 فروردین 1403
تحلیل طلا ایران امروز ۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم.خدمتتان عرض کردیم که روند طلا صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که خطوط قرمز به عنوان مقاومت و هدف مد نظر ما قرار دارد و باکس سبز نیز نقش حمایت را ایفا می‌کند همانطور که مشاهده می‌کنید ،قیمت بعد از برخورد با خط قرمز اول یعنی ۳ میلیون تومان، وارد اصلاح شده و در ناحیه باکس سبز، مورد حمایت قرار گرفت و شروع به رشد کرد ،به نحوی که مقاومت ۳ میلیون تومان شکسته شد.
دوستان در حال حاضر هدف بعدی مد نظرمان خط قرمز دوم می‌باشد یعنی محدوده ۳ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان و پتانسیل رشد تا آن ناحیه وجود دارد کندل‌های قرمزی که هم اکنون شکل گرفته‌اند را پولبک به سطح شکسته شده و مینور و موقت می‌دانیم.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 26 اسفند 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی, امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. تحلیل ما نسبت به هفته گذشته مقداری آپدیت شده و لطفاً با دقت متن را بخوانید. خدمتتان عرض کردیم که روند طلا صعودی بوده و بر اساس الگوی مثلثی که ساخته شده بود، هدف قیمتی ۳ میلیون تومان را به دست آورده و با خط قرمز مشخص کردیم ،که قیمت طبق انتظارمان رشد پیدا کرده و به آن هدف دست یافت. در ادامه بعد از مقداری اصلاح ،مجدد از محدوده حمایتی مد نظرمان یعنی باکس سبز نیز شروع به رشد کرده و طبق توقعی که داشتیم ،دوباره خود را به محدوده ۳ میلیون تومان نیز رساند.
دوستان در حال حاضر محدوده ۳ میلیون تومان شکسته شده و هدف بعدی را مشخص کرده‌ایم ،یعنی قیمت ۳ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان و انتظار داریم که قیمت به آن ناحیه برسد. اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل پولبک به سطح شکسته شده، یعنی قیمت ۳ میلیون تومان نیز وجود دارد.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 19 اسفند 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار همراهتان هستیم. دوستان ساختار و تحلیل هفته گذشته همچنان پابرجاست و دقیقاً قیمت طبق تحلیلی که داشتیم رفتار کرده است و همچنان انتظار داریم ادامه پیدا کند. خدمتتان عرض کردیم ،روند طلا ایران صعودی می‌باشد و یک الگوی مثلث شکل داده و ضلع بالایی هم به طرف بالا شکسته شده است و بر همین اساس انتظار رشد قیمت را داریم و اهداف را با خط قرمز برایتان مشخص کردیم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با هدف سوم ما یعنی ۳ میلیون تومان، واکنش نشان داده و شروع به ساختن یک موج اصلاحی کرده است. در ادامه گفتیم که خط‌های قرمز و محدوده باکس سبز ،نقش حمایت را دارند و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با ناحیه باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده است.
دوستان در حال حاضر همچنان انتظار داریم که قیمت بین باکس سبز و خطوط قرمز نوسان پیدا کند و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که تا زمانی که محدوده ۳ میلیون تومان به طرف بالا شکسته نشود ،قیمت رشد بیشتری را نخواهد داشت.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 12 اسفند 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه،با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم ،روند طلا ایران صعودی می‌باشد و یک الگوی مثلث شکل داده و ضلع بالایی هم به طرف بالا شکسته شده است و بر همین اساس انتظار رشد قیمت را داریم و اهداف را با خط قرمز برایتان مشخص کردیم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با هدف سوم ما یعنی ۳ میلیون تومان، واکنش نشان داده و شروع به ساختن یک موج اصلاحی کرده است. در ادامه گفتیم که خط‌های قرمز و محدوده باکس سبز ،نقش حمایت را دارند.
در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با ناحیه باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده است و انتظار داریم که قیمت بین باکس سبز و خطوط قرمز نوسان پیدا کند و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که تا زمانی که محدوده ۳ میلیون تومان به طرف بالا شکسته نشود و بالاتر از آن تثبیت را نداشته باشیم قیمت رشد بیشتری را نخواهد داشت.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 5 اسفند 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار همراهتان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم ،روند طلا ایران صعودی می‌باشد و یک الگوی مثلث شکل داده و ضلع بالایی هم به طرف بالا شکسته شده است و بر همین اساس انتظار رشد قیمت را داریم و اهداف را با خط قرمز برایتان مشخص کردیم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با هدف سوم ما یعنی ۳ میلیون تومان، واکنش نشان داده و شروع به ساختن یک موج اصلاحی کرده است.
دوستان در حال حاضر مقاومت‌های شکسته شده ،نقش حمایت را به خود گرفته و همانطور که مشاهده می‌کنید شاهد برگشت قیمت از آن ناحیه‌ها نیز هستیم. نکته مهمی که می‌بایست به آن توجه داشته باشید این است که روند همچنان صعودی است و انتظار رشد قیمت را داریم و مجدد مقاومت‌های خط قرمز رنگ نیز در دسترس ما قرار دارند. نکته دیگری که می‌بایست آن را بدانید این است که احتمال ایجاد موج اصلاحی در ساختار الگوهای پرچم یا مثلث نیز وجود دارد.
دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 28 بهمن 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار همراهتان هستیم. دوستان اگر به یاد داشته باشید چندین هفته میباشد که خدمتتان عرض کردیم ،روند طلا ایران صعودی می‌باشد و یک الگوی مثلث شکل داده و ضلع بالاییم به طرف بالا شکسته شده است و بر همین اساس انتظار رشد قیمت را داریم و اهداف را با خط قرمز برایتان مشخص کردیم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت بعد از برخورد با هدف سوم ما یعنی ۳ میلیون تومان، واکنش نشان داده و شروع به ساختن یک موج اصلاحی کرده است.
دوستان در حال حاضر مقاومت‌های شکسته شده ،نقش حمایت را به خود گرفته و همانطور که مشاهده می‌کنید شاهد برگشت قیمت از آن ناحیه‌ها نیز هستیم. نکته مهمی که می‌بایست به آن توجه داشته باشید این است که روند همچنان صعودی است و انتظار رشد قیمت را داریم و مجدد مقاومت‌های خط قرمز رنگ نیز در دسترس ما قرار دارند. نکته دیگری که می‌بایست آن را بدانید این است که احتمال ایجاد موج اصلاحی در ساختار الگوهای پرچم یا مثلث نیز وجود دارد.
دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 21 بهمن 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل طلا ایران گرمی ۱۸ عیار در کنار شما عزیزان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً قیمت طلا طبق تحلیلی که در گذشته با یکدیگر داشتیم حرکت کرده است. اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته قیمت و اولین هدف مد نظر ما یعنی خط قرمز اول دست یافت، که بر اساس قاعده مثلث نیز به دست آمده بود و در ادامه خدمتتان عرض کردیم که قیمت آن خط مقاومتی را برک و شکسته است و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه دهد و مقاومت‌های بعدی را با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ و مقاومت آخر را قیمت ۳ میلیون تومان اعلام کردیم.
دوستان عزیز در حال حاضر قیمت به تارگت سوم تعیین شده هم رسید و شاهد واکنش نسبت به آن ناحیه نیز هستیم. توجه داشته باشید که هنوز الگوی نزولی قوی ساخته نشده در صورت شکل‌گیری آن انتظار داریم یک موج اصلاحی در قیمت طلا ایجاد گردد. نکته که می‌بایست آن را بدانید این است که باکس سبز ( محدوده ۲ میلیون و ۶۵۰ الی ۲ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان)به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد که اگر نشانه اصلاحی رخ دهد، قیمت میتواند تا آن ناحیه شروع به اصلاح کند.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل تتر یا دلار و همینطور بیت کوین، اتریوم و اونس جهانی طلا بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 14 بهمن 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. ابتدا توجه داشته باشید که چارت و تحلیمان را مقداری بهینه کردیم که بتوانید، بهتر تحلیل را متوجه شوید. خدمتتون عرض کردیم که شاهد شکل‌گیری یک مثلث بر روی چارت طلا هستیم و ضلع بالایی به طرف بالا بریک و شکسته شده است،گفتیم انتظار داریم به اندازه قاعده مثلث قیمت به رشد خود ادامه دهد که هدف قیمتی را با خط قرمز(۲ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان) برایتان مشخص کردیم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت به هدف مد نظرمان رسید.
دوستان در حال حاضر آن مقاومت بریک و بعد از آن یک الگوی صعودی شکل گرفته است و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به رشد خود ادامه دهد و مقاومت بعدی ۲ میلیون و ۸۵۰ و مقاومت بعد از آن ۳ میلیون تومان است. البته به این نکته توجه داشته باشید که روند همچنان صعودی است. نکته‌ای که می‌بایست بدانید این است که باکس سبزی که بر روی چارت مشخص کرده‌ایم ،نقش حمایت را دارد و در صورتی که از دست برود، روند صعودی متوقف می‌گردد. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران گرم 18 عیار امروز 7 بهمن 1402
تحلیل طلا ایران گرم ۱۸ عیار امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه باز هم مثل هر شنبه با تحویل طلای ایران گرم ۱۸ عیار همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند طلا کاملاً صعودی بوده و درون یک کانال صعودی هم در حال حرکت است و در ادامه گفتیم که تشکیل یک مثلث را هم شاهد هستیم و انتظار داریم که قیمت به سقف کانال صعودی و در مرحله بعد به هدف سوم مد نظر ما یعنی خط قرمز رنگ برسد.که بر اساس قاعده مثلث به دست آمده بود.
دوستان عزیز همانطور که مشاهده می‌کنید ،دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم قیمت طلا رشد پیدا کرده و به اهداف مد نظر ما نیز دست یافته است. در حال حاضر می‌توانیم این توقع را داشته باشیم که مقداری شاهد اصلاح در قیمت طلا باشیم .اما این نکته را بدانید که روند اصلی همچنان صعودی بوده و مجدد بعد از اتمام موج اصلاحی ، این انتظار را داریم که روند اصلی از سر گرفته شود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 30 دی 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه،با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم ،خدمتتان عرض کردیم که طلا در یک کانال صعودی در حال حرکت است و اگر به یاد داشته باشید دو هفته گذشته گفتیم که قیمت در ناحیه کف کانال قرار دارد و یک الگوی صعودی نیز تشکیل شده است و انتظار داریم در مرحله اول به باکس قرمز و سپس تا ناحیه سقف کانال نیز رشد پیدا کند.
دوستان عزیز همانطور که مشاهده می‌کنید ،دقیقاً طبق تحلیلی که داشته‌ایم قیمت پیش رفته و هم اکنون می‌تواند به ناحیه سقف نیز برسد، نکته مهمی که میتوان به آن اشاره کرد این است در داخل این کانال یک الگوی مثلث نیز دیده می‌شود و اندازه قاعده آن را به عنوان هدف یا مقاومت سوم در نظر داریم که با خط قرمز رنگ نیز برایتان مشخص کرده‌ایم که ناحیه ۲ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان می‌باشد و در ادامه نکته پایانی، اگر الگوهای نزولی در نواحی مقاومتی گفته شده تشکیل شوند، انتظار داریم که قیمت طلا شروع به افت کند و مجدد به ناحیه کف کانال نیز برسد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا ایران امروز 23 دی 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان زوم ارزی، با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم ، دوستان عزیز همانطور که هفته گذشته نیز خدمتتان عرض کردیم،طلا ایران ,در یک کانال صعودی در حال حرکت است و گفتیم که با الگوی صعودی که در ناحیه کف کانال تشکیل داده است انتظار داریم، رشد کرده و در قدم اول به مقاومت باکس قرمز و در قدم دوم به طرف سقف کانال حرکت کند ، دقیقاً آنچه که گفتیم در حال رخ دادن است و در حال حاضر مقاومت باکس قرمز بریک شده به سمت بالا و قیمت به دنبال پولبک زدن به آن ناحیه نیز است.
نکته دیگر که در چارت دیده می‌شود، ساخته شدن الگوی مثلث می‌باشد که، گفتیم اگر قیمت طلا ضلع بالایی و باکس قرمز را به سمت بالا بشکند، انتظار داریم ،به اندازه قاعده مثلث رشد پیدا کند، که ابن هدف را به عنوان مقاومت سوم در نظر داریم، هم اکنون ابن اتفاق افتاده و تارگت سوم را حوالی ۲ میلبون و ۷۰۰ هزار مد نظرمان میباشد. دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل طلا ایران امروز 16 دی 1402
تحلیل طلا ایران امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۹ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی، با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم ، دوستان عزیز همانطور که هفته گذشته نیز خدمتتان عرض کردیم، اخیراً طلا ایران ,در یک کانال صعودی در حال حرکت است و هفته گذشته قیمت طلا ،در نواحی کف کانال قرار داشت و گفتیم که انتظار داریم، رشد کرده و در قدم اول به مقاومت باکس قرمز و در قدم دوم به طرف سقف کانال حرکت کند ، دقیقاً آنچه که گفتیم در حال رخ دادن است و طی دو کندل گذشته قیمت، به ناحیه مقاومت باکس قرمز برخورد و شاهد واکنش قیمت هستیم، اما همچنان انتظار داریم که ،قیمت طلا خود را به ناحیه سقف کانال که قیمت ۲ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان است،برساند.
نکته دیگر که در چارت دیده می‌شود، ساخته شدن الگوی مثلث می‌باشد که، اگر قیمت طلا ضلع بالایی و باکس قرمز را به سمت بالا بشکند، انتظار داریم ،به اندازه قاعده مثلث رشد پیدا کند، که ابن هدف را به عنوان مقاومت سوم در نظر داریم، که آن را در آپدیت بعدی مشخص خواهیم کرد.
دوستان عزیز موفق پر سود باشید و لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل طلا ایران گرمی 18 عیار امروز9 دی 1402
تحلیل طلا ایران گرمی ۱۸ عیار امروز۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز طلای آب شده ۱۸ عیار گرمی را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید. همانطور که مشاهده می‌کنید، اخیراً طلا گرمی ۱۸ عیار ،یک روند کاملاً صعودی به خود گرفته ،چرا که آخرین سقف روند نزولی را پس گرفته و تشکیل پولک داده و از آنجا شاهد تشکیل شدن کف‌های بالاتر از کف قبلی هستیم و به دنبال آن ، یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم.
در حال حاضر قیمت ،در محدوده کف کانال صعودی می‌باشد و انتظار داریم که به سمت مقاومت‌های تعیین شده، مثل باکس قرمز (محدوده ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار الی ۲ میلیون و ۵۳۰ هزار) و محدوده سقف کانال(۲ میلیون و ۶۴۰ هزار ) حرکت کند.

تحلیل طلا گرمی 18 عیار امروز 2 دی 1402
تحلیل طلا گرمی ۱۸ عیار امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی های عزیز ، با تحلیل طلای ایران گرمی ۱۸ عیار همراه هستید.
در تایم فریم هفتگی، اگر دقت کنید در سمت چپ چارت مشاهده یک فشار خرید بلافاصله شاهد یک فشار فروش بوده‌ایم که در یک تایم فریم بالاتر یعنی ماهانه، یک کندل سایدوی را داریم و نتیجه‌ای که می‌توان گرفت ،تشکیل یک تریدینگ رنج داده که سقف و کف کندل ماهانه می‌باشد و در تایم‌های روزانه ما محدوده سقف و کف تریدینگ رنج را با باکس‌های سبز رنگ برایتان مشخص کردیم که محدوده کف یک میلیون و ۹۷۰ الی ۲ میلیون و ۴۰۰ و محدوده سقف ۲ میلیون ۷۵۰ الی ۳ میلیون تومان میباشد و در حال حاضر انتظار داریم که به صورت رنج قیمت در این محدوده نوسان کند.

تحلیل طلا ایران امروز 25 آذر 1402
تحلیل طلا ایران گرم ۱۸ عیار امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

 

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما زوم ارزی ‌های عزیز چارت گرم طلای ۱۸ عیار ایران رو داریم در تایم فریم هفتگی همانطور که در تصویر می‌بینید تشکیل یک روند رنج رو داده کف این تریدینگ رنج محدوده ۲ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان و محدوده سقف مد نظر ۲ میلیون و ۷۹۳ هزار تومان می ‌باشد و انتظار نوسان قیمت در بین این دو محدوده را داریم زمانی می‌توانیم بگیم که طلا می‌تواند به روند صعودی خودش ادامه بده که محدوده سقف در نظر گرفته شده شکست و بریک اوت را ما داشته باشیم در غیر این صورت همچنان در این محدوده ما شاهد نوسان قیمت هستیم و به صورت رنج عمل خواهد کرد طلا اگر هم قیمت ۲ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان کف محدوده تردینگ رنج شکسته بشه به سمت پایین ما شاهد یک افت قیمت نسبتاً خوبی در طلا خواهیم بود البته که این صرفاً تحلیل تکنیکال طلای ایران هستش و مسائل سیاسی هم درونش قطعاً تاثیرگذار خواهد بود

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز 18 آذر 1402
تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل طلا گرم ۱۸ عیار در بازه زمانی روزانه همان‌طور که در هفته پیش برای شما عزیزان ناحیه تقاضا ای مشخص کرده بودم که به ناحیه برخورد داشته است و به سمت بالا حرکت کرد تا ناحیه عرضه ای که در گذشته هم برخورد داشته است و قیمت زمانی به این ناحیه رسیده است که با خط روند نزولی خودش ترکیب شده است و برخورد سوم هم به خط روند می‌باشد و می‌تواند قدرت بیشتری به این ناحیه بدهد و قیمت را به سمت پایین بفرستد تا ناحیه تقاضا ای که پیش روی خودش دارد؛ اگر خط روند نزولی خودش را بشکند و ناحیه عرضه را بی اعتبار کند ناحیه عرضه بعدی که پیش روی خودش دارد را برای شما دوستان عزیز رسم کردم همان‌طور که در تصویر می‌بینید که این ناحیه حدودا قیمت ۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان می‌باشد که می‌تواند قیمت را به سمت پایین دوباره برگرداند.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل طلا داخلی امروز 11 آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل طلا ۱۸ عیار داخلی همچنان بین ناحیه عرضه و تقاضا روزانه خودش قرار دارد و در حال رنج زدن می‌باشد بین قیمت ۲۴۳۶۰۰۰ تومان تا ۲۴۰۰۱۰۰ تومان و هنوز خط روند نزولی خودش را حفظ کرده است و نشان دهنده روندی نزولی می‌باشد و نظر شخصی بنده روی رشد طلا می‌باشد در کوتاه مدت تا محدوده عرضه و برخورد به خط روند نزولی که دارد با توجه به قیمت دلار چون با نوسانات دلار در ایران به روی طلا ۱۸ عیار تاثیر زیادی خواهد گذاشت.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل طلا داخلی امروز 4 آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۴ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲

طلا داخلی ۱۸ عیار به ناحیه تقاضا روزانه برخورد کرده است که می‌تواند قیمت را به سمت بالا حرکت دهد و همان‌طور که در تصویر می‌بینید یک خط روند نزولی تشکیل داده است که می‌تواند از رشد قیمت جلوگیری کند و اگر شکسته شود این خط روند ممکن است قیمت تا سقف قبلی که داشته است رشد کند و به سمت بالا حرکت کند؛ توجه داشته باشیم که اگر ناحیه های تقاضا دارد را بی اعتبار کند قوی ترین ناحیه ای که پیش روی خودش دارد قیمت ۲.۰۶۶.۳۱۵ تومان است که از این ناحیه می‌توانیم رشد طلا را مجدد داشته باشیم؛ و همان‌طور که می‌دانید قیمت دلار به روی طلا بسیار تاثیر گذار است و باید توجه زیادی به قیمت دلار داشته باشیم.
موفق و پر سود باشید.

دوستان عزیز ویدیو ۲۷ آبان صدا نداشت و امروز ویدیو جدیدی برای شما عزیزان آپلود کردیم.

تحلیل طلا داخلی امروز 27 آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲

همزمان با ریزش دلار در بازار ایران قیمت طلا ۱۸ عیار هم ریزش داشت از محدوده عرضه ای که در هفته های گزشته برای شما دوستان عزیز مشخص کرده بودم ریزش داشته است حدود ۱۳۳۵۰۰ تومان قیمت به سمت پایین حرکت کرده است؛ الان به ناحیه تقاضا و سطح حمایتی روزانه خودش نزدیک شده است و می‌توان بعد از دیدن تاییدیه های کافی و با توجه به قیمت دلار در بازار ایران این هفته رشد طلا ۱۸ عیار را داشته باشیم
موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا داخلی امروز 20 آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

با ریزش دلار و نوسانات دلار در بازار ایران قیمت طلا ۱۸ عیار از ناحیه ای که در هفته پیش ۶ آبان برای شما مشخص کرده بودم به سمت پایین حرکت کرده است. ناحیه تقاضا که پیش رو دارد همان ناحیه های قبلی هستند که با توجه به آنها می‌توان قیمت طلا ۱۸ عیار را پیش بینی کرد نظر شخصی بنده این ناحیه به وظیفه خودش عمل می‌کند و قیمت را به سمت پایین می‌فرستد؛ تا ناحیه مشخص شده حمایتی و تقاضا ای که دارد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل طلا داخلی امروز 13 آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا آبشده داخلی امروز ۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۶ آبان ۱۴۰۲

همزمان با رشد دلار و نوسانات دلار در بازار ایران قیمت طلا از دیروز تا امروز که بازار باز شده افزایش پیدا کرده و سطح عرضه قبلی خودش را که قیمت ۲۵۰۰۰۰۰ تومان می‌باشد بی اعتبار کرده است. ولی به یک ناحیه عرضه دیگر برخورد دارد که از قیمت ۲۵۷۰۰۰۰ تومان می‌باشد ممکن است طلا ۱۸ عیار در این هفته ریزش داشته باشد با توجه به نوسانات دلار که باید توجه داشته باشیم و سطح های حمایتی که پیش روی خودش دارد یک ناحیه تقاضا که از قیمت ۲۳۷۵۰۰۰ تومان است تشکیل شده و ناحیه حمایتی بعدی هم ک پیش رو دارد ۲۲۶۴۰۰۰ تومان است. موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل طلا داخلی امروز 6 آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۶ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا داخلی امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

همزمان با افزایش نوسانات دلار در بازار ایران، قیمت طلا ۱۸ عیار هم افزایش پیدا کرد و از محدوده ۲۲۴۰۰۰۰ تومان تا مقاومت رند ۲۵۰۰۰۰۰ تومان رشد پیدا کرد. ۱۲ درصد افزایش قیمت در این بازه زمانی به ثبت رسیده است. اما این مقاومت رند، همانطور که قبلا گفته شده بود، می توانست با واکنش منفی همراه باشد. دقیقا به محض برخورد قیمت به این ناحیه عرضه، قیمت طلا کاهش پیدا کرد و شاهد افت ۶ درصد تا محدوده ۲۳۴۰۰۰۰ تومان بودیم. مجددا افزایش قیمت طلا برای تست مقاومت رند می تواند صورت بگیرد. اما اگر برای دومین بار واکنش منفی مشاهده شود، طلا می تواند در این محدوده الگو سقف دو قلو تشکیل داده و کاهش بیشتر نسبت به چند روز گذشته داشته باشد.

در واقع حمایتی که در محدوده کف کانال رنج اصلی در قیمت ۲۱۸۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده، می تواند محدوده تقاضای قوی تری برای طلا در نظر گرفته شود. همچنین در کوتاه مدت اگر شکست در محدوده مقاومت ایجاد شود و با حجم معاملات بالایی همراه باشد، قیمت طلا می تواند تا سقف کانال رنج اصلی رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل طلا داخلی امروز 29 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا داخلی امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

طلا در ایران داخل کانال های رنجی قرار گرفته، که نوسانات قیمت آن را ثابت نگه داشته است. مقاومت ها و حمایت هایی که در تحلیل قبلی روی نمودار مشخص شده بود، به قوت خود باقی است. علاوه بر این، در محدوده فعلی، الگوی مثلث متقارن نیز تشکیل شده است و با توجه به اینکه از سطوح حمایت مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده فاصله زیادی دارد، بنابراین در صورت شکست از هر طرف نیاز به تایید با حجم معاملات بالا است. در غیر اینصورت احتمال شکست فیک و ادامه روند رنج وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل طلا داخلی امروز 26 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل طلا داخلی امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی طلا داخلی امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲

طلا دقیقا از یک سال گذشته یعنی ۳۶۵ روز قبل مجددا روند صعودی به خود گرفت و از کانال رنجی که در مدت ۱ سال و نیم تشکیل داده بود، خارج شد. رشد خیره کننده آن به همراه افزایش نرخ دلار داخلی، تا محدوده رند ۳ میلیون تومان ادامه پیدا کرد. به دلیل اینکه سابقه قیمتی در گذشته نمودار طلا در این قیمت ها نبوده، یکی از محدوده های مقاومت و اهداف قیمتی معمولا اعداد رند در نظر گرفته می شوند.

همچنین با توجه به کانال صعودی که روی نمودار مشاهده می کنید، این مقاومت دقیقا با سقف کانال صعودی همپوشانی دارد و موجب واکنش منفی شدیدی شده است. همان طور که مشاهده می کنید، بعد از این واکنش منفی شاهد تشکیل یک کانال رنج داخل کانال صعودی اصلی هستیم. مقاومت سقف کانال رنج در محدوده ۲۸۷۰۰۰۰ الی ۲۷۵۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. همچنین حمایت واکنشی طلا در محدوده ۲۱۰۰۰۰۰ تومان به عنوان حمایت اول در نظر گرفته شده است. در شرایطی که وضعیت بازار مساعد شود، احتمال اینکه حتی قیمت طلا تا محدوده ۱۸۹۰۰۰۰ کاهش داشته باشد، وجود دارد. روی نمودار شاهد تشکیل یک کانال رنج کوچکتر بین دو محدوده ۲۲۲۰۰۰۰ الی ۲۴۰۰۰۰۰ تومان هستیم.

احتمال اینکه کف این کانال رنج شکسته شود و قیمت تا حمایت اصلی کاهش داشته باشد وجود دارد. همچنین سقف کانال هم احتمال شکست فیک و برخورد قیمت تا محدوده ۲۵۰۰۰۰۰ تومان را دارد. این مقاومت تا زمانی که پرقدرت شکسته نشود، روند رنج می تواند ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل طلای داخلی امروز 2 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل طلا داخلی امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده