آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اتفاقات جدیدی برای رمزارز جنوسیس رخ می دهد

اتفاقات جدیدی برای رمزارز جنوسیس رخ می دهد

اتفاقات جدیدی برای رمزارز جنوسیس رخ می دهد

به گزارش زوم ارز، قیمت توکن اصلی Gnosis با نماد GNO، پس از اعلام ۳۰ میلیون دلار برنامه پیشنهادی از طرف شرکت Thanefield Capital، افزایش ۲۰ درصدی را تجربه کرد. با داشتن مقدار قابل توجهی از GNO، این صندوق رمزنگاری برای یک بازخرید در مقیاس بزرگ طراحی شده است تا ارزش بازار توکن را با ارزش دفتری آن هماهنگ کند.

جزئیات پیشنهاد خرید ۳۰ میلیون دلاری

Thanefield Capital پیشنهاد کرده که Gnosis DAO 30 میلیون دلار از اعتبار خود را در مدت شش ماه قرار دهد. هدف این اقدام افزایش ارزش توکن GNO است، زیرا صندوق استدلال می‌کند که در حال حاضر ارزش آن کمتر از ارزش مورد انتظار است. طبق گزارش Thanefield، Gnosis دارای ۶۳۰ میلیون دلار دارایی نقدی غیر از GNO و ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خطرپذیر است. به علاوه، ارزش بازاری توکن GNO بر اساس عرضه‌ی ۱.۵۳ میلیون توکن در گردش، تقریباً ۴۲۴ میلیون دلار است.

این پیشنهاد با حمایت ابتدایی از اجتماع Gnosis، توسط ۱۲ از ۱۴ نفر اعضای هیئت حکومتی، تایید شده است. مارتین کوپلمان، یکی از بنیان‌گذاران Gnosis، این پیشنهاد را تصویب کرده و بر ضرورت اجرای یک برنامه رشد بازخرید تأکید داشته است.

در صورت تایید، برنامه بازخرید از یک استراتژی دو وجهی پیروی خواهد کرد. رویکرد اول، بهره‌گیری از استراتژی قیمت میانگین وزن زمانی (TWAP)، که به اختصاص ۱۵ میلیون دلار برای خرید توکن‌های GNO در مدت شش ماه می‌پردازد، با هدف اعمال فشار خرید روزانه به تقریباً ۸۳۳۳۳ دلار. رویکرد دوم نیز اختیاری بوده و شامل اختصاص ۱۵ میلیون دلار دیگر برای بهینه‌سازی خرید بر اساس شرایط بازار می‌شود. Karpatkey، یک پروژه مدیریت دارایی مبتنی بر زنجیره‌های بلوکی، بازخرید را در این فرآیند پیگیری و مدیریت خواهد کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

Gnosis DAO مسیربندی مختلفی را اداره می‌کند، شامل پروتکل Gnosis Chain و CoW. علاوه بر این، سهم معتبری در Safe دارد و این ارائه دهنده مولتی سیگ اتریوم است. با این حال، با وجود این دارایی‌ها و معاملات پیشین، ارزش بازار GNO این پیشرفت‌ها را به خوبی انعکاس نداده است. Thanefield Capital تأکید کرده است که سرمایه‌گذاران بلندمدت GNO از بهبود محصولات Gnosis DAO، فعالیت‌های سرمایه‌گذاری پر ریسک و مدیریت مالی سودآور به اندازه‌ی کافی بهره‌مند نشده‌اند.

DAOهای برتر بر اساس اندازه خزانه. منبع: CryptoDep
DAOهای برتر بر اساس اندازه خزانه. منبع: CryptoDep

از ۲۰ مه، تقریباً ۵۰,۰۰۰ DAO جمعاً دارایی به ارزش ۳۰ میلیارد دلار دارند. Gnosis با داشتن بیش از ۶۳۰ میلیون دلار دارایی، به عنوان پنجمین DAO بزرگ از نظر اندازه خزانه، رتبه دوم را پس از Mantle در توکن‌های غیر بومی عرضه می‌کند.

از زمان اعلام پیشنهاد، قیمت توکن Gnosis به ۳۲۰ دلار افزایش یافت که این مقدار نشان‌دهنده ۲۰ درصد افزایش است و در حال حاضر به ارزش حدود ۳۰۸ دلار معاوضه می‌شود. در صورت اجرا، این برنامه می‌تواند ارتباط تطبیقی بین ارزش بازار GNO و ارزش ذاتی آن ایجاد کند که این امر به نفع سرمایه‌گذاران بلندمدت می‌باشد و از طریق افزایش درک از بازار، روند رشد را تقویت خواهد کرد.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده