آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر شرکت فناوری بزرگ درباره بیت کوین صحبت کرد: یک امواج جذاب در حال نزدیک شدن است

مدیر شرکت فناوری بزرگ درباره بیت کوین صحبت کرد: یک امواج جذاب در حال نزدیک شدن است

به گزارش زوم ارز، در یکی از قسمت‌های اخیر “زمان اضافه‌کاری زنگ بسته”، دانا دیاوریو، مدیر ارشد اجرایی Envestnet، و تریسی مک‌میلیون، رئیس استراتژی تخصیص دارایی جهانی در ولز فارگو، وضعیت فعلی را مورد بررسی قرار دادند، به ویژه پویایی بازار با توجه به تأثیر ETF بیت کوین بر بیت کوین.

بحث به عملکرد فوق‌العاده کلاس‌های دارایی مختلف، به‌ویژه طلا و بیت‌کوین، تبدیل شد که به بالاترین حد خود رسید.

دیاوریو به طور خاص این افزایش بیت کوین را به تایید ETF های بیت کوین نسبت داد که توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC) تأیید شده‌اند. او با نامگذاری این گام تغییردهنده بازی، پیش‌بینی کرد که علاقه سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی به دسترسی به بیت کوین از طریق ETF های قابل دسترسی تحت حمایت بازارهای دارایی اصلی، به شدت افزایش خواهد یافت:

“به عنوان فردی که روی پلتفرمی با تعداد زیادی سرمایه‌گذار خرد سرمایه‌گذاری می‌کند، باید به ظهور ETF ها اشاره کنم. تصمیم SEC برای پیاده‌سازی ETF های بیت کوین تأثیر بسیار زیادی خواهد داشت. و شما همچنان شاهد یک سونامی علاقه خواهید بود، زیرا اکنون یک روش مایع و قابل دسترسی برای کسب بازدهی بیت کوین وجود دارد که توسط بازارهای دارایی اصلی پشتیبانی می‌شود. من فکر می‌کنم این چیز خوبی است.”

منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده