لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

مخالفت جمینی با طرح ورشکستگی جنسیس

مخالفت جمینی با طرح ورشکستگی جنسیس

به گزارش زوم ارز، وکلای صرافی جمینی استدلال کردند که قطعنامه پیشنهادی برای ورشکستگی جنسیس جزئیات کافی ندارد یا هیچ تضمینی برای برخی از بزرگترین بدهکاران آن در پرونده جدید چهارشنبه ندارد.

مجموعه ای از طلبکاران موقت، Fair Deal Group نیز به دلایل مشابه به طرح پیشنهادی اعتراض کردند و گفتند که توافقنامه پیشنهادی نمی تواند همه را تضمین کند. از بدهی‌هایی که Genesis بدهکار است و جنسیس نشان نداده است که می‌تواند “یک طرح قابل اجرا را تایید کند.”

“در ۲۹ آگوست ۲۰۲۳، بدهکاران یک “توافق اصولی” را بین بدهکاران، کمیته و DCG [گروه ارز دیجیتال] فاش کردند که به طرز تاسف باری است. در بایگانی جمینی آمده است. “اطلاعات محدود ارائه شده توسط بدهکاران روشن می کند که معامله پیشنهادی از نظر اقتصادی نیز بسیار سبک است.”

جنسیس، که یک شرکت مادر را با CoinDesk در DCG به اشتراک می‌گذارد، در ژانویه اعلام ورشکستگی کرد. در پرونده ۲۹ اوت، وکلای وام دهنده ورشکسته گفتند که طلبکاران بدون وثیقه می توانند تا ۹۰٪ معادل دلار آمریکا دارایی خود را دریافت کنند، اگرچه جزئیات کامل به اشتراک گذاشته نشد.

پرونده چهارشنبه به دنبال دیگری از گروه سوم از طلبکاران – گروه ویژه وام دهندگان جنسیس – است که به طور مشابه استدلال می کند که نقش گروه ارز دیجیتال “کاملاً برای برآورده کردن مبالغ وام غیر قابل اعتراض به پرداخت کافی نیست.

هر سه طرف همچنین خواستار پایان دادن به دوره انحصاری ویژه شدند که به جنسیس اجازه می داد شرایط را برای حل و فصل ورشکستگی خود از طریق میانجیگری مذاکره کند.

«بدهکاران مکرراً قول داده‌اند که طرحی برای حل و فصل دعاوی علیه DCG در راه است، زیرا آنها به دنبال تمدید پس از تمدید دوره‌های میانجیگری، تاریخ‌های رسیدگی و مهلت پیشنهاد هستند». آسیب به Gemini با این واقعیت بدتر می شود که DCG “هیچ یک از حدود ۶۳۰ میلیون دلار وام هایی را که به دلیل بدهکاران در ماه مه ۲۰۲۳ داده شده است، پرداخت نکرده است.”

سخنگوی Genesis فوراً درخواستی برای اظهار نظر ارسال نکردند.


منبع: coindesk.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده