آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شکست مقاومت کلیدی و رشد قیمت GALA به ۰.۱ دلار

شکست مقاومت کلیدی و رشد قیمت GALA به ۰.۱ دلار

به گزارش زوم ارز، GALA، به عنوان سنگ بنای NFT و اکوسیستم بازی خود، به تازگی موفق به جذب توجه بیشتر سرمایه‌گذاران شده و نقش مهمی در حوزه بلاک‌چین داشته است. این دیجیتال ارز، با عملکرد قابل توجه خود در بازار، توانسته است ارزش بازار خود را افزایش داده و جایگاه مهمی در صنعت بلاک‌چین به دست آورد.

پیش‌بینی ارزش GALA: افزایش ارزش بازار و رشد GALA به اوج‌های جدید

ارزش GALA از سطح مقاومت ۰.۰۷۱۰ دلاری عبور کرده است. در آخرین نشست معاملاتی، قیمت
GALA
بیش از ۷ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۶۶۵۹ دلار رسید. این افزایش، GALA را به عنوان یکی از موفقترین ارزهای روز در دسته آلتکوین‌ها جا به جا کرده است.

سرمایه‌گذاری در بازار GALA نیز افزایش قابل توجهی داشته است و اکنون به ۲.۱۴ میلیارد دلار رسیده است که نشان‌دهنده افزایش ۱۱ درصدی آن می‌باشد. همچنین، حجم معاملات
GALA
نیز افزایش چشمگیری را تجربه کرده و در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۸۹ میلیارد دلار رسیده است. افزایش این فعالیت معاملاتی نشان از اشتیاق و اعتماد بیشتر سرمایه‌گذاران به زمینه‌ی GALA دارد.

پیش‌بینی ارزش GALA
پیش‌بینی ارزش GALA

این رشد مثبت GALA بر سایر آلتکوین‌ها نیز تأثیر گذار بوده و این ارز در روز گذشته با قیمت‌های بین ۰.۰۸۵ تا ۰.۰۴۵ دلار معامله شده است. در طول هفته‌ی گذشته، قیمت GALA بیش از ۵۶ درصد افزایش یافته و در یک ماه گذشته نیز از رشد ۱۶۱ درصدی خود دفاع کرده است که نشان از حرکت قوی و اعتماد سرمایه‌گذاران به این ارز است.

برای دومین هفته متوالی،ارزش GALA
در مسیر صعودی خود حفظ شده است و به ادامه‌ی این روند قوی پیش بینی می‌شود.

پس از تجربه یک شکست، سولانا به ارتفاعات جدیدی رسیده است و این عملکرد در بازار گسترده ارزهای دیجیتال به خوبی بازتاب پیدا کرده است. با وجود اصلاحات کوتاه مدت، سولانا همچنان در بالای ۶۹۰۰۰ دلار استوار مانده است.

بخش GameFi با حضور مهم Gala در آن، رشد چشمگیری داشته و در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال، به دستاوردهای قابل توجهی دست یافته است. راه‌اندازی GalaSwap به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز، استفاده و قبولیت Gala را به خوبی پشتیبانی کرده است.

با توجه به حرکت صعودی کنونی، قابلیت‌های فنی نشان دهنده آمادگی Gala برای رسیدن به سطح مقاومت ۰.۰۹ دلار را نشان می‌دهد. این پتانسیل قدرتمند، می‌تواند این ارز دیجیتال را به سمت نقطه عطف ۰.۱ دلار سوق دهد که نشانگر پیشرفت مهمی در عملکرد بازار است.

اما در صورتی که Gala با موانعی در برابر مقاومت اساسی روبرو شود، احتمال ایجاد رکود وجود دارد. در چنین حالتی، سطح حمایتی حیاتی ۰.۰۴ دلار به یک نقطه کلیدی تبدیل می‌شود که در برابر مواجهه با روندهای نزولی قابل ملاحظه مقاومت خواهد نمود.

شاخص MACD به حرکت‌های صعودی اشاره دارد و نشانگری از تمایل مثبت سرمایه‌گذاران به رشد است. RSI که در مقدار بالای ۶۰ است، نشانگر ورود بازار به منطقه خرید بیش از حد ممکن است. همچنین میانگین متحرک ۲۰ روزه EMA نیز در موقعیت مثبت قرار دارد که افزایش بالقوه را نشان می‌دهد و حالت مثبت در مورد Gala راهیابی می‌کند.مطلب بهبود می یابد.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده