آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سام بنکمن فرید، بنیانگذار FTX ممکن است به ۵۰ سال زندان محکوم شود!

سام بنکمن فرید، بنیانگذار FTX ممکن است به ۵۰ سال زندان محکوم شود!

به گزارش زوم ارز، سام بنکمن-فرید موسس FTX با احتمال ۵۰ سال زندان مواجه است.

در ماه نوامبر به دلیل سازماندهی آنچه دادستان ها آن را یکی از “بزرگترین کلاهبرداری های مالی در تاریخ آمریکا” می نامند، سام بنکمن-فرید محکوم شد. این موضوع نشان از جاه طلبی و تلاش برای کسب سود غیرقانونی در حوزه ارزهای دیجیتال دارد.

سام بنکمن فرید تا ۵۰ سال در زندان است

فعالیت‌های متقلبانه Sam Bankman-Fried باعث فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX شد. او در دادگاه فدرال منهتن به اتهاماتی از جمله کلاهبرداری از سرمایه گذاران و مشتریان مجرم شناخته شد. این اقدامات نه تنها بازار کریپتو را به هم ریخته بلکه مشتریان را نیز خسارت زیادی وارد کرد.

دادستان‌ها بنکمن-فرید را به عنوان شخصی طمعین و بی‌ارزش توصیف کرده‌اند و اقدامات او را به عنوان یک ترفند خطرناک برای کلاهبرداری از دیگران دانسته‌اند. هرچند وی از اعتراف به اشتباه خود امتناع کرده و به تمامی اتهامات اعتراض دارد.

«حتی در حال حاضر، Bankman-Fried از اعتراف به اشتباه خود امتناع می کند. زندگی او در سال‌های اخیر با طمع و غرور بی‌همتا بوده است. جاه طلبی و عقلانیت؛ دادستان ها نوشتند و به خطر انداختن و قمار مکرر با پول دیگران.

دفاعیات بنکمن-فرید مدعی می‌شود که فقط می‌خواست مشتریان FTX را نجات دهد و قصد کلاهبرداری نداشته است. آنها امیدوارند محکمه حکم حبس کمتری از پنج تا شش سال برای وی قائل شود. این پرونده به یک جنگ قانونی پیچیده تبدیل شده و منجر به تقسیم عقاید بسیاری شده است.

در طول دادگاه، دفاع در برابر سنگینی مدارک ارائه شده متزلزل می شود، از جمله شهادت چندین تن از نزدیکترین همکاران بانکمن-فرید که از آن زمان برای شهادت حاضر شده اند. حکم قریب الوقوع در ۲۸ مارس این فصل از زندگی Bankman-Fried را به پایان می رساند و سابقه ای را برای تنظیم و نظارت بر صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد می کند. دامیان ویلیامز، دادستان ایالات متحده، بر ماهیت طولانی مدت فساد فاش شده در این پرونده تأکید کرد و منعکس کرد که اگرچه بازیکنان و پلتفرم ها ممکن است جدید باشند، اما فریب کشف شده داستانی به قدمت زمان است.
همانطور که Bankman-Fried برای تجدید نظر در مورد محکومیت و حکم خود آماده می شود، نتیجه این پرونده ممکن است مسیر نظارت نظارتی آینده در صنعت ارز دیجیتال را مشخص کند.

منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده