آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

استفاده از اینورتر برق با شارژر باتری داخلی

استفاده از اینورتر برق با شارژر باتری داخلی

استفاده از اینورتر برق با شارژر باتری داخلی

اینورتر برق پروستار، سیستم‌های مبتنی بر ترانسفورماتور با فرکانس پایین است که برای تغذیه بارهای زیاد در مدت زمان طولانی طراحی شده است. اگر با سیستم‌های برقی RV و کمپر تازه‌کار هستید، اصطلاحاتی مانند مبدل، اینورتر و شارژر می‌توانند سرتان را بچرخانند. بسیاری از کاربران یوتیوب از این کلمات به جای یکدیگر (یا به اشتباه) استفاده می کنند و این سردرگمی را بیشتر می کند. هدف ما از این پست ساده سازی و شفاف سازی این تعاریف است.

چه مدت می توانم با اینورتر کار کنم؟

زمان اجرا به مقدار باتری موجود و باری که آن را پشتیبانی می کند بستگی دارد. به طور کلی، با افزایش بار، زمان اجرا کاهش می یابد. با این حال، می توانید باتری های بیشتری را برای افزایش زمان اجرا وصل کنید. هیچ محدودیتی برای تعداد باتری های قابل اتصال وجود ندارد.

تفاوت بین اینورتر و اینورتر/شارژر چیست؟

یک اینورتر به سادگی برق DC (باتری) را به برق AC تبدیل می کند و سپس آن را به تجهیزات متصل منتقل می کند. اینورتر/شارژر هم همین کار را انجام می دهد، با این تفاوت که به منبع برق AC متصل است تا زمانی که برق AC در دسترس است، باتری ها را به طور مداوم شارژ کند. در صورت قطع برق، اینورتر به طور خودکار بهبرق باتری تبدیل می شود تا برق تجهیزات متصل را تامین کند.

اینورتر من چقدر سریع به قطع برق پاسخ می دهد؟

در طول قطع، اینورتر Prostar در حدود ۸ میلی ثانیه از برق به باتری منتقل می شود.

اینورتر/شارژرها مجهز به سوئیچینگ انتقال خودکار (ATS) هستند. هنگامی که برق AC در دسترس نباشد (به عنوان مثال، خاموشی)، ATS به طور خودکار به برق باتری DC تغییر می کند تا وسایل الکترونیکی متصل روشن بمانند.

تفاوت بین راه اندازی و بار مداوم چیست؟

بسیاری از وسایل برقی و الکترونیکی در راه اندازی انرژی بسیار بیشتری نسبت به استفاده مداوم مصرف می کنند. از آنجایی که اینورترها باید بتوانند این الزامات “پیک نوسان” را برآورده کنند، نیاز برق راه اندازی باید هنگام اندازه گیری اینورتر برق در نظر گرفته شود.

آیا وقتی برق شهری در دسترس است باید اینورتر برق خود را روشن بگذارم؟

هنگامی که برق شهری در دسترس است، اینورتر/شارژر برق متناوب را قبل از انتقال آن به تجهیزات شما تنظیم می کند و به طور همزمان باتری های ارائه شده توسط کاربر را شارژ می کند. هنگامی که منبع AC در دسترس نیست (در هنگام قطع برق، در مکان‌های دور، هنگام رانندگی، زمانی که برق قطع می‌شود یا زمانی که ژنراتور شما خاموش است)، اینورتر/شارژر به‌طور خودکار به برق باتری می‌رود و تجهیزات شما بدون وقفه به کار خود ادامه می‌دهند.

آیا اینورتر برق لازم است؟

هنگام کمپینگ در خارج از شبکه می توانید به برق باتری و وسایل الکترونیکی ۱۲ ولتی اعتماد کنید. بسیاری از افراد مادام العمر به دلیل ساده بودن این مسیر را انتخاب می کنند. اگر اینورتر ندارید، همچنان می‌توانید از چراغ‌ها، فن‌های هواکش، یخچال‌های قابل حمل ۱۲ ولت یا سایر وسایل الکترونیکی کوچک استفاده کنید. شما فقط هیچ پریز دیواری برقی خانگی نخواهید داشت.

شارژرهای اینورتر به طور قابل توجهی گرانتر از مبدل هوشمند هستند. اگر قصد ندارید کارهای زیادی را انجام دهید، مقداری پول پس انداز کنید و از یک مبدل هوشمند استفاده کنید.

واحد تبلیغات
واحد تبلیغات
واحد تبلیغات پایگاه خبری زوم ارز

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده