آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش: ۲۵ حساب برتر FriendTech در ۱۲ روز درآمد بالایی کسب می کنند

۲۵ حساب برتر FriendTech در ۱۲ روز درآمد بالایی کسب می کنند: گزارش

گزارش: ۲۵ حساب برتر FriendTech در ۱۲ روز درآمد بالایی کسب می کنند

به گزارش زوم ارز، بر اساس تحلیل CoinGecko، چند روز پس از عرضه بتا، کاربران برتر پلتفرم Social Fi FriendTech در حال حاضر درآمد بالایی از طریق حق امتیاز کسب کرده اند. این گزارش درآمد ۲۵ پردرآمد برتر این پلتفرم را از ۱۰ اوت تا ۲۲ اوت ۲۰۲۳ نشان می‌دهد.

بر اساس گزارش، حساب برتر بیش از ۱۴۴ هزار دلار درآمد کسب کرده است، در حالی که رتبه بیست و پنجم ۱۴.۹ هزار دلار درآمد کسب کرده است. همچنین، این گزارش نشان می دهد که به طور متوسط ​​۱.۲ تا ۶.۳ هزار دلار در روز توسط ۲۵ حساب برتر ساخته شده است.

این گزارش نشان می‌دهد که بیشتر افرادی که حق امتیاز دریافت می‌کنند، اینفلوئنسرهای رمزنگاری هستند که در X (توئیتر سابق) محبوبیت بالایی دارند. بنابراین، بسیاری از اینفلوئنسرها با موفقیت پایگاه طرفداران خود را از پلتفرم به FriendTech منتقل کردند.

جالب اینجاست که در این گزارش توضیح داده شده است که این پلتفرم حساب‌های غیر رمزنگاری توییتر را نیز ثبت کرده است که به سرعت در حال افزایش است. قابل ذکر است، ۴ مورد از ۲۵ حساب برتر، ارقامی هستند که با اینفلوئنسرهای رمزنگاری مرتبط یا شناسایی نشده اند. با کمال تعجب، سه مورد از این چهار حساب در یک روز وارد ۲۵ حساب برتر شدند.

درآمدهای قابل توجهی مانند Cobie، ۰xRacerAlt (موسس FriendTech) و HsakaTrades مجموعاً ۳۴.۶٪ از حق امتیاز کسب شده در بین ۲۵ حساب برتر را تشکیل می دهند. در حالی که Cobie درآمدی بیش از ۱۴۴ هزار دلار داشته است، ۰xRacerAlt با ۱۰۱.۷ هزار دلار با نزدیک شدن به آن، و HsakaTrades با ۱۰۰.۶ هزار دلار در جایگاه سوم قرار گرفته است.

FriendTech که در ۱۱ آگوست راه اندازی شد به کاربران اجازه می دهد تا شبکه اجتماعی خود را با خرید و فروش سهام اتصالات خود توکن کنند. با توجه به مشوق هایی که این پلتفرم ارائه می دهد، از آن زمان تاکنون این پلتفرم به سرعت مورد پذیرش قرار گرفته است، به خصوص در میان محافل رمزنگاری. این پلتفرم ۵٪ کارمزد تراکنش دریافت می کند که بخشی از آن با دارندگان حساب مشترک است.

 

اخیراً، FriendTech در ۹ آگوست بیش از ۱.۲ میلیون دلار کارمزد در ۲۴ ساعت ایجاد کرد و از شبکه هایی مانند Uniswap و بیت کوین بهتر عمل کرد. علیرغم موفقیت هایش، این پلتفرم با هجوم کلاهبرداران با کمپین های فیشینگ گسترده نیز مواجه شده است. به طور مشابه، تیم ناشناس پشت پروژه نیز به عنوان چهره های پشت سر یک پروژه رمزنگاری شکست خورده، کوستتو، شناسایی شده است.

داده‌های DappRadar نشان می‌دهد که در زمان نگارش، حجم کل معاملات این پروژه ۳۹.۴۹ میلیون دلار است. علاوه بر این، FriendTech همچنین بیش از ۱.۰۸ میلیون تراکنش را در پلتفرم اجتماعی پردازش کرده است و بیش از ۱۰۰۰۰۰ معامله گر منحصر به فرد دارد


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده