لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

Friend.tech نام توکن خود را تغییر می دهد – اما آیا حتی قانونی است؟

Friend.tech نام توکن خود را تغییر می دهد – اما آیا حتی قانونی است؟

Friend.tech نام توکن خود را تغییر می دهد – اما آیا حتی قانونی است؟

به گزارش زوم ارز، پلتفرم توکن اجتماعی Friend.tech اکنون به عنوان بهترین رمزارز تبدیل شده است. موجی از محبوبیت را در نوردید که مشاهیر را جذب کرده و سازندگان آن را شگفت زده کرده است. افزایش سریع آن باعث شده است که برخی آن را یک طرح پونزی می نامند. و اواخر دوشنبه، برنامه با یک بحران هویت داخلی مواجه شد و اعلام کرد که نام دارایی اصلی خود، «اشتراک‌گذاری» را تغییر می‌دهد.

Friend.tech در توییتر پست کرد

«ما اشتراک‌ها را به کلید تغییر نام دادیم». «نام اصلی در طول توسعه یک مکان نگه‌دار بود، و ما فکر می‌کنیم که Keys هدف خود را به‌عنوان آیتم‌های درون‌برنامه‌ای که برای باز کردن قفل چت‌روم‌های دوستان شما استفاده می‌شود، بهتر نشان می‌دهد.»

ما سهام را به 𝗞𝗲𝘆𝘀 تغییر نام دادیم. نام اصلی در طول توسعه یک مکان نگهدار بود و ما فکر می کنیم که Keys هدف خود را به عنوان موارد درون برنامه ای که برای باز کردن قفل چت روم دوستان شما استفاده می شود بهتر نشان می دهد pic.twitter.com/phkZky13VL

— friend.tech (@friendtech) 21 اوت ۲۰۲۳

دور ماندن از رادار یک صندلی خاص SEC نیز ممکن است در تصمیم گیری برای تغییر نام نقش داشته باشد. گری جنسلر در مسیری که در مسیر جنگ فرسوده علیه صنعت ارزهای دیجیتال است، بسیاری از دارایی‌های دیجیتال را به عنوان اوراق بهادار نامگذاری کرده است و Friend.tech می‌تواند با نامگذاری دارایی‌های آن‌ها به عنوان سهام، خود را در تیررس او بیابد.
Orlando Cosme، بنیانگذار و وکیل مدیریت در OC Advisory، به Decrypt< گفت: «زنگ‌های هشدار قانونی من زمانی به صدا درآمد که دیدم توکن‌ها «سهام» نامیده می‌شوند. /span> در تلگرام. دلیل این امر این است که یک عنصر از آزمون هاوی انتظار منطقی از سود است.

آزمون هوی در ایالات متحده برای تعیین اینکه آیا یک معامله واجد شرایط فروش یک “قرارداد سرمایه گذاری” است یا خیر و طبق قانون اوراق بهادار سال ۱۹۳۳ به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می شود، استفاده می شود.

Cosme توضیح داد که این بخش از آزمون هاوی تماماً در مورد بازاریابی و ساختار اقتصادی است، چیزهایی که بر این موضوع تأثیر می‌گذارند که چگونه یک خریدار می‌تواند به طور منطقی باور کند که خرید آنها می‌تواند بازده مالی برای آنها فراهم کند. اگر معامله ای تست هوی را قبول کند، مشمول مقررات اوراق بهادار در ایالات متحده است

Friend.tech در اوایل این ماه در شبکه مقیاس‌پذیری Base Coinbase برای اتریوم راه‌اندازی شد. این برنامه به کاربران اجازه می دهد خرید و بفروشند “کلیدها” – نه “اشتراک گذاری” – مرتبط با حساب های توییتر مورد علاقه خود، به آنها امکان دسترسی به چت روم های درون برنامه ای خصوصی با آن کاربر را می دهد.

Cosme گفت: «با نامیدن آن «سهام»، یک خریدار ممکن است منطقی باور کند که چیزی شبیه به «سهام» می‌خرد. “بنابراین منطقی است که آنها نام تجاری این اصطلاح را تغییر دهند – و این همان چیزی بود که من به مشتری توصیه می کردم انجام دهد.”

مانند سهام، سهم یک ابزار مالی است که نشان دهنده مالکیت در یک تجارت یا در مورد Friend.tech یک شخص است. مشکل نامیدن دارایی آن به عنوان سهام این است که قطعاً سهام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به عنوان یک اوراق بهادار طبقه بندی می شود.

صرف نظر از تغییر نام، کوسم به Decrypt گفت که باور ندارد توکن‌های موجود در Friends.tech در نظر گرفته شوند. اوراق بهادار اما او گفت که کاربران چگونه توکن های خود را ارائه می دهند مهم است.

“من فکر می کنم بیشتر توکن ها در Friend.tech اوراق بهادار نیستند، اما یک حساب می تواند کارهایی را به روشی که آن را تبلیغ می کند، ساختار چت خود، و نحوه توزیع وجوه بین دارندگان توکن انجام دهد. به طور بالقوه آنها را به اوراق بهادار تبدیل می کند.


منبع: decrypt.co

زهرا راد
زهرا راد
من زهرا راد هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده