آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سخنان جدید رئیس CFTC درباره ارزهای دیجیتال، از زبان روستین بهنام

سخنان جدید رئیس CFTC درباره ارزهای دیجیتال، از زبان روستین بهنام

سخنان جدید رئیس CFTC درباره ارزهای دیجیتال، از زبان روستین بهنام

به گزارش زوم ارز، او پیش‌بینی می‌کند که در بازه زمانی ۶ تا ۲۴ ماه آینده، یک چرخه اجرایی دیگر در فضای کریپتو به وقوع خواهد پیوست. طبق گفته بهنام، این پدیده به دلیل نبود چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال، تقدیر از دارایی‌ها و علاقه دوباره سرمایه‌گذاران و کارآفرینان فردی اتفاق می‌افتد. بهنام همچنین درباره پایداری دارایی‌های دیجیتال اظهار کرد: “این دارایی‌ها دارای پایداری هستند و این نکته واضح است که در این حالت، با وقوع رویدادهای سال ۲۰۲۲، این دارایی‌ها در طول شش ماه گذشته رشد یافته‌اند.”

درباره قانون کریپتو، بهنام توضیح داد که بحث‌های دو جانبه هم‌اکنون در حال ادامه است. او بیان کرد که “مذاکرات بین دو جانبه به آرامی و با طبیعیت پیش می‌رود و هنوز هم ادامه دارد.”

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با اینکه بهنام تصدیق می‌کند که کلاس دارایی‌های رمزنگاری‌شده مشروع است، اما به دلیل عدم شفافیت مقرراتی، انتظار دارد که اقدامات اجرایی بیشتری صورت گیرد. او اظهار کرد: “با توجه به مشروعیت این دسته از دارایی‌ها،” و ادامه داد که خواستار انجام اقدامات اجرایی بیشتری به دلیل عدم شفافیت مقرراتی است.

بهنام در پایان سخنان خود اعلام کرد که با وجود وقایعی که در سال ۲۰۲۲ رخ داده‌اند، بازار در حال رشد است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها