آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رئیس سابق NYSE: کاتالیزور جدید باعث خیزش سیل نقدینگی به سمت بیت کوین می شود!💥

رئیس سابق NYSE: کاتالیزور جدید باعث خیزش سیل نقدینگی به سمت بیت کوین می شود!💥

رئیس سابق NYSE: کاتالیزور جدید باعث خیزش سیل نقدینگی به سمت بیت کوین می شود!💥

به گزارش زوم ارز، رئیس سابق بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE)، تام فارلی، در یک مصاحبه تلویزیونی با CNBC اظهاراتی داشته که نشان می‌دهد یک کاتالیزور نقدینگی در حال ورود به بیت‌کوین (BTC) و دارایی‌های رمزارزی دیگر است.

فارلی افزود که بیت‌کوین در حال حاضر در بازار معاملات قرار دارد و ورود وجوه (ETF) پول نقد به دنیای رمزارز و دارایی‌های دیجیتال را تقویت خواهد کرد.

با این حال، او خود را خوش‌بین به تصویب ETF بیت‌کوین در سال جاری نمی‌داند. فارلی اظهار کرد: “حدس می‌زنم نسبت به فوری بودن یک تأیید، به عبارت دیگر، مانند نوامبر یا حتی دسامبر، کمی کمتر خوش‌بین هستم.” او اشاره کرد که مقامات نظارتی فعلی و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بیشتر از همه به بیت‌کوین اعتماد دارند و اغلب دیگر دارایی‌ها را به عنوان اوراق بهادار در نظر می‌گیرند.

فارلی توضیح داد که اوراق بهادار در حال حاضر نیاز به معامله در یک بورس رسمی ملی دارند که این شرط در مورد بیت‌کوین امروزه صدق نمی‌کند. وی با اشاره به این اتفاق، اظهار کرد که در حال حاضر این دو مسئله به هم پیوسته‌اند، اما این نشان‌دهنده این نیست که این دو موضوع قطعی متصل باشند. او ادامه داد: “این بدان معنا نیست که نمی‌توان آنها را جدا کرد، اما من فکر می‌کنم این دیدگاه وجود دارد که ‘هی، اگر اینها در بورس معامله نمی‌شوند، چگونه متوجه می‌شویم که قیمت‌های پایه قابل اعتماد هستند؟'”.

به عنوان پیام به این که احتمال تأیید ETF بیت‌کوین در سال جاری کم است، فارلی اظهار کرد: “اگرچه ممکن است باور نداشته باشم که ETFهای BTC در سال جاری تصویب شوند، اما واقعیت این است که تنظیم‌کننده‌ها و سرمایه‌گذاران اعتراف می‌کنند که بیت‌کوین یک امنیت نیست، ممکن است روند تأیید را تسریع کند.” او افزود: “نکته ای که در مورد بیت‌کوین به من خوش‌بینی می‌دهد این است که همه تصدیق می‌کنند بیت‌کوین یک امنیت نیست، از جمله رگولاتورها. بنابراین احتمالاً ETF بیت‌کوین سریعتر پیش خواهد رفت، که برای صنعت عالی است زیرا پول با ETF بیت‌کوین وارد صنعت می‌شود. فقط خرید آن آسان است.”

منبع: dailyhodl.com

 

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده