آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ادوارد اسنودن افسر سابق اطلاعاتی، بیت کوین را توییت کرد!👮🏻‍♂️

ادوارد اسنودن افسر سابق اطلاعاتی، بیت کوین را توییت کرد!👮🏻‍♂️

ادوارد اسنودن افسر سابق اطلاعاتی، بیت کوین را توییت کرد!

به گزارش زوم ارز،  هفته گذشته بیت کوین افزایش قابل توجه ۱۳.۲۵ درصدی را ثبت کرد و از ۴۲۹۷۰ دلار به ۴۸۶۶۳ دلار افزایش یافت. در حال حاضر بیت کوین به رشد خود ادامه می دهد و از مرز ۵۰۰۰۰ دلار عبور کرده است.

ادوارد اسنودن نمودار بیت کوین را به سوپر باول ترجیح می دهد

در حالی که تمرکز ایالات متحده بر روی Super Bowl LVIII است، ادوارد اسنودن، یک افسر سابق اطلاعاتی مشهور و معروف به مخالفت با سیاست های دولت، توجه خود را به بیت کوین جلب کرده است. اسنودن در توییتر اعلام کرده است که علاقه بیشتری به نمودار بیت کوین نسبت به Super Bowl دارد.

چندین عامل مختلف برای افزایش قیمت بیت کوین به بالای ۴۸,۰۰۰ دلار مؤثر بوده است. صادرکنندگان صندوق‌های تبادل معاملات بیت کوین همچنان در خرید بیت کوین فعالیت می‌کنند و به نظر می‌رسد فشار فروشی که توسط شرکت Grayscale ایجاد می‌شود، در حال کاهش است. ارائه دهندگان صندوق‌های تبادل معاملات بیت کوین همچنین گزارش می‌دهند که مقدار ورودی بزرگی از بیت کوین را دریافت می‌کنند.

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در این افزایش، تقویت روایت درباره راه‌حل‌های لایه دوم بیت کوین است. بسیاری از افراد در فضای ارزهای دیجیتال در حال درک این امر هستند که بیت کوین می‌تواند چیزی بیش از یک رمز ارز باشد و استفاده‌های دیگری نیز داشته باشد.

جریان سرمایه از سرمایه‌گذاران خطرپذیر به پروژه‌های نوظهور بر اساس بیت کوین نیز نقش مهمی در پیشرفت بیت کوین ایفا کرده است.

روش‌هایی که حدود شش ماه پیش شروع به جمع‌آوری کمک‌های مالی کردند، اکنون به جریان‌های نقدی عظیم تبدیل شده‌اند و حتی به سرعت از سرمایه بیش از حد اشباع شده‌اند.

در عین حال، در حالی که Super Bowl در حال برگزاری است، رابرت کیوساکی، یک مشاور مالی، مدافع قوی بیت کوین و نویسنده کتاب “پدر پولدار، پدر فقیر”، انتظار داشت که “امپراتوری آمریکا” به زودی سقوط کند و آن را با امپراتوری روم مقایسه کرد. او توجه خود را به رشد سریع بدهی ملی ایالات متحده جلب کرد، که در حال حاضر تقریباً ۳۴ تریلیون دلار است.

کیوساکی با تشویق پیروان خود به سرمایه‌گذبینی در بیت کوین به جای Super Bowl، این رویداد را با “گلادیاتورهایی که رومی‌ها را سرگرم می‌کنند” مقایسه کرد، در حالی که اقتصاد روم به سرعت در حال رکود بود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده