آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی مدیر سابق گلدمن ساکس: قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱ میلیون دلار می رسد.

پیش بینی مدیر سابق گلدمن ساکس: قیمت بیت کوین تا سال 2025 به 1 میلیون دلار می رسد.

پیش بینی مدیر سابق گلدمن ساکس: قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱ میلیون دلار می رسد.

به گزارش زوم ارز، رائول پال، مدیر سابق گلدمن ساکس، در بیانیه اخیر خود، افزایش قابل توجهی در ارزش بیت کوین را پیش‌بینی کرده است. بر اساس گفته‌های پال، بازار ارزهای دیجیتال در آستانه یک چرخه صعودی قرار دارد که ممکن است تا چهار سال دیگر ادامه یابد و در نهایت بیت کوین به قیمت ۱ میلیون دلار برسد.

پیش‌بینی‌های پال بر اساس نمودار بلندمدت عملکرد بیت‌کوین از سال ۲۰۱۳ است، که او آن را به عنوان یک “روند لگاریتمی کامل” توصیف می‌کند. او معتقد است که چرخه تجاری به اوج خود در پایان سال ۲۰۲۵ خواهد رسید و بیت کوین می‌تواند به هدفی متغیر بین نیم میلیون تا یک میلیون دلار برسد.

پال با استناد به شباهت با چرخه ۲۰۱۶-۲۰۱۷، زمانی که قیمت دارایی‌های دیجیتال به دلیل هجوم نقدینگی عظیم افزایش یافت، استدلال می‌کند که چرخه فعلی بازار صعودی هنوز هم در جریان است و مراحل اولیه و طولانی را پیش رو دارد. او به راه‌اندازی آینده بیت‌کوین ETF و نصف شدن قریب‌الوقوع بیت‌کوین در ماه آوریل به عنوان شاخص‌های کلیدی این روند اشاره می‌کند.

پال می‌گوید: “این چرخه‌ها می‌توانند دیوانه‌کننده باشند، و چرخه فعلی بیشتر شبیه به چرخه ۲۰۱۶-۲۰۱۷ به نظر می‌رسد تا چرخه قبلی.” وی تاکید می‌کند: در چرخه قبلی، فشار بانک مرکزی در آمریکا زیاد نبود، اما ترازنامه بانک مرکزی افزایش یافت و منجر به ۲۰ درصد رشد نقدینگی شد. بر اساس تحلیل او، این باعث انفجار قابل توجهی در ارزش رمزنگاری شده است.

پال با این عبارت پایانی می‌گوید: “من بر روی هدف نهایی تمرکز نمی‌کنم. من بر روی ساختار تمرکز می‌کنم. اما من فقط به شما اندازه فرصت را نشان می‌دهم و ما هنوز در یک سطح فروش انحراف استاندارد قرار داریم. ما می‌توانیم برای هر چیزی بازی کنیم. ما تازه شروع کرده‌ایم.”


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده