آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رئیس سابق FTX ایالات متحده، به مقررات کریپتو خوشبین است.

رئیس سابق FTX ایالات متحده، به مقررات کریپتو خوشبین است.

به گزارش زوم ارز،

رئیس سابق FTX ایالات متحده، برت هریسون، اکنون بنیانگذار و مدیر عامل شرکت زیرساخت ارزهای دیجیتال Architect، می گوید که “امید است” قانونگذاران و قانونگذاران ایالات متحده در مورد دارایی دیجیتال منصفانه و موثر به توافق برسند. سیاست – اما کار زیادی می طلبد.

هریسون در جریان یک بحث پانل در کنفرانس Mainnet در نیویورک پنجشنبه گفت: “قانون‌گذاران در موقعیت دشواری هستند که ما باید با آن همدلی کنیم.”

سازمان‌ها نه تنها مسئول ایجاد و اجرای خط‌مشی هستند، بلکه باید در مواقعی که مشکلات پیش می‌آید، مانند انفجار FTX در سال گذشته، به مردم پاسخ دهند. گفت.

او افزود: «در حال حاضر واقعاً زمان فشار برای نوآوری نیست. “این برای اطمینان از این است که این اتفاق دوباره تکرار نشود.”

معمار، که هریسون امسال تأسیس کرد، جعبه های نظارتی خود را برای بررسی دارد.

همین هفته، این شرکت مجوز معرفی خود را برای کارگزاری مشتقات تحت نظارت، صادر شده تحت انجمن ملی آتی و مستقل از کمیسیون معاملات آتی کالا دریافت کرد. Architect اکنون مجاز به پذیرش سفارشات معاملات قراردادهای آتی است اما نمی تواند ارز فیات یا سایر دارایی ها را برای تکمیل این سفارشات بپذیرد.

هریسون در توییتر X، پس از پایان سال ۲۰۱۴، نوشت: «بازارهای مشتقات به نقاط ورود فناوری مدرن و ایمن نیاز دارند که برای طیف متفاوتی از محصولات، فیزیکی و دیجیتالی ساخته شده باشند تا مشارکت نهادی را افزایش داده و گسترش دهند. اعلامیه

هریسون، که FTX.US را در سپتامبر ۲۰۲۲، درست پیش از سقوط شرکت مادرش در نوامبر ترک کرد، در طول بحث میزگرد اضافه کرد که آینده سیاست ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تنها به یک آژانس بستگی ندارد.

هریسون گفت: «این اشتباه است»، اگر بگوییم CFTC یا SEC باید آژانس اصلی مسئول باشد، به ویژه با توجه به اینکه دارایی‌ها و حوزه‌های زیادی از صنعت وجود دارد که احتمالاً تحت صلاحیت مشترک قرار می‌گیرند.

از نظر زمانی که صنعت باید انتظار داشته باشد که حرکتی در کاپیتول هیل ببیند، هریسون گفت که در فصل انتخابات آینده تاثیرات زیادی وجود دارد.

او گفت: «این واقعاً به پویایی سیاسی در آن زمان بستگی دارد و اینکه آیا [سیاست رمزگذاری] به عنوان اولویت در سال آینده دیده می‌شود یا خیر.


منبع: blockworks.co الف>

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده