آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر عامل سابق BitMEX: هوشمندترین تجارت در جهان نگهداری دارایی های رمزنگاریست!🤩

مدیر عامل سابق BitMEX: هوشمندترین تجارت در جهان نگهداری دارایی های رمزنگاریست!🤩

مدیر عامل سابق BitMEX: هوشمندترین تجارت در جهان نگهداری دارایی های رمزنگاریست!🤩

به گزارش زوم ارز، در میان تغییرات اقتصادی کلان، آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX، اظهار داشته است که هوشمندترین تجارت در حال حاضر در خرید بیت کوین و دیگر دارایی‌های رمزنگاری شده است.

با پیدا شدن در یک دوره انقباض پولی جهانی، بانک‌های مرکزی سراسر جهان به تزریق پول به اقتصادها پرداختند. این تغییر در اقتصاد جهانی به ایجاد دوره‌های بازدهی مثبت در بازارهای مالی اشاره دارد، امری که آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX، در یک مقاله تازه تأکید کرده است.

آرتور هیز، که به عنوان یکی از افراد پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود و یکی از نخستین محیط‌های معاملاتی برای دسترسی به مشتقات رمزنگاری را در سال ۲۰۱۴ تأسیس کرد، به عنوان OG ارز دیجیتال شناخته می‌شود. BitMEX در دوران اوج خود، تسلط زیادی بر حجم معاملات جهانی مشتقات رمزنگاری داشت، اگرچه بعد از یک دعوای حقوقی با ایالات متحده، رشد آن متوقف شد.

با نگاه به آینده نزدیک، آرتور هیز معتقد است که شرایط حال حاضر برای بیت کوین و صنعت ارزهای دیجیتال، موقعیتی مناسب برای بهره‌مندی از سیاست‌های پولی سست بانک‌های مرکزی فراهم کرده است. وی به تزریق مداوم پول به اقتصاد ایالات متحده تحت رهبری جانت یلن، وزیر خزانه‌داری، اشاره کرده است.

به گفته مدیرعامل سابق BitMEX، این تغییر در دولت ایالات متحده مسیر را برای بانک‌های مرکزی دیگر در سراسر جهان فراهم می‌کند تا از این روند استفاده کنند. به ویژه، هیز یادآوری کرد که بانک مرکزی چین (PBoC)، بانک مرکزی اروپا (ECB) و بانک ژاپن (BoJ) نیز قصد دارند نقدینگی را به بانک‌ها و بازارهای مالی خود تزریق کنند.

بر اساس نظر آرتور هیز، تصمیم گیری‌های این بانک‌ها به ارزهای مربوطه آنها تأثیر منفی نخواهد گذاشت، در حالی‌که اگر ایالات متحده به سیاست پولی سختگیرانه ادامه دهد، تأثیر منفی خواهد داشت. با این حال، با توجه به اینکه اقتصاد جهانی بدهی بیشتری را جذب می‌کند و پول بیشتری چاپ می‌شود، اقتصادهای رقیب می‌توانند این اقدامات را با تأثیر کمتری انجام دهند.

آرتور هیز به عنوان بهترین راهکار برای سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که به مدت طولانی بر بیت‌کوین و دیگر دارایی‌های کریپتو سرمایه‌گذاری کنند. او در آخرین مقاله خود نوشت: «هوشمندانه‌ترین تجارت، رمزنگاری طولانی است. [هیچ چیز دیگری] از افزایش ترازنامه بانک مرکزی مانند ارزهای دیجیتال بهتر عمل کرده است.» از زمان شروع گسترش ترازنامه فدرال رزرو ایالات متحده

در مارس ۲۰۲۰ به دنبال COVID-19، بیت‌کوین به مقایسه با دیگر دارایی‌ها و شاخص‌های اصلی بیش از ۲۵۰ درصد افزایش یافته است.

با توجه به سودآورترین دارایی‌های رمزنگاری، هیز بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را به عنوان گزینه‌های اصلی معرفی کرده است. او همچنین به Solana (SOL) اشاره کرده است، که یک شبکه لایه ۱ موج است و هیز به تازگی طرفدار آن شده است.

در همین حال، مدیرعامل سابق BitMEX هشدار داده که برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف (dApps) و توکن‌های مرتبط به طور قابل توجهی در حال افزایش هستند، شاید تا ۱۰۰۰۰ برابر برخی دیگر از دارایی‌ها. با این حال، وی از سرمایه‌گذاران خواسته است که محتاط باشند، خطرات را پیش‌بینی کنند و از آینده به نحو احسن بهره‌مند شوند.


منبع: thecryptobasic.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده