آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل فلو Flow

تحلیل فلو Flow

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از فلو در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت فلو را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز فلو در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. همانطور که ماه گذشته خدمتتون عرض کردیم که در طی آخرین رشدی که این ارز شروع کرده، ترند لاین نزولی که با خط مشکی برایتان مشخص کرده‌ایم بریک شده است و گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم و سپس قیمت به رشد خود ادامه داده و به هدف اول ما یعنی خط قرمز رسید و از آنجا شروع به اصلاح کرد و در ادامه گفتیم که کندل‌های قرمز را اصلاحی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید، پس از مقداری اصلاح، یک الگوی بازگشتی و صعودی شکل گرفته و مجدد قیمت شروع به رشد کرده است و به هدف اول و دوم ما یعنی باکس قرمز رنگ نیز رسیده است به این نکته توجه داشته باشید که عکس قرمز یک مقاومت از نوع ماژور بوده و تا زمانی که آن سطح شکسته نشود به طرف بالا انتظار رشد بیشتر را نداریم و اگر در آن نواحی ،الگوهای نزولی شکل بگیرد، مجدد انتظار افت قیمت را داریم.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ارز LTC در تایم هفتگی و همینطور بیت کوین، اتریوم و اونس جهانی طلا بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل FLOW امروز 12 اسفند 1402
تحلیل FLOW امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز فلو در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم خدمتتون عرض کردیم که در طی آخرین رشدی که این ارز داشته آخرین سقف ترند نزولی که با خط مشکی برایتان مشخص کرده‌ایم برک شده است و این اولین نشانه برای آغاز روند صعودی نیز می‌باشد و سپس قیمت به رشد خود ادامه داده و به اولین هدف ما یعنی خط قرمز رنگ نیز رسیده و گفتیم اگر بالاتر از این خط این خط را در تایم پایین‌تر تثبیت دهد قیمت می‌تواند تا باکس قرمز رنگ هم رشد کند که این اتفاق نیفتاده و از همان مقاومت اول قیمت شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر کندل‌های قرمز را به عنوان اصلاح می‌دانیم و کاملاً موقتی و مینور هستند. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که خط سبز نقش حمایت ماژور را دارد و اگر قیمت آن حوالی به اصلاح خود ادامه داد انتظار داریم از آن ناحیه شاهد بازگشت قیمت باشیم.
دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل ارز LTC در تایم هفتگی و همینطور بیت کوین، اتریوم و اونس جهانی طلا بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل FLOW امروز 14 بهمن 1402
تحلیل FLOW امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۱۶ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید و تحلیل ارز FLOW در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ،همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل شدن سقف‌هایی پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی دارای یک روند نزولی بوده و به دنبال آن ما یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید اخیراً قیمت این ارز شروع به رشد کرده به طوری که ترند لاین صعودی و در ادامه آخرین سقف ترند نزولی را که با خط مشکی مشخص کرده‌ایم را نیز شکسته است به سمت بالا و این نشانه‌ای است که به ما میگوید، روند نزولی به پایان رسیده و در حال حاضر روند صعودی می‌باشد.
دوستان عزیز خط قرمز به عنوان مقاومت اول و باکس قرمز نیز به عنوان مقاومت دوم، مد نظر ما قرار دارد و انتظار داریم که همچنان رشد ادامه داشته باشد و خود را به ناحیه باکس قرمز برساند و از آنجا توقع داریم که یک موج اصلاحی در ارز flow تشکیل شود.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل FLOW امروز 16 دی 1402
تحلیل FLOW امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز FLOW در تایم فریم روزانه این رمز ارز پس رشد خوبی که داشت و ناحیه های عرضه خود را بی اعتبار کرد ولی در نهایت یک ناحیه عرضه جلوی رشد قیمت را گرفت ولی باید توجه داشته باشیم که روند هنوز در تایم روزانه صعودی می‌باشد و یک خط روندی صعودی تشکیل داده است اگر خط روند خود را بشکند می‌تواند قیمت خودش را تا ناحیه حمایتی و سطح تقاضا ای که دارد برساند و از این ناحیه که حدودا قیمت ۰.۵۴۶ دلار است واکنش ها را به سمت بالا داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل فلو FLOW امروز 11 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۱۳ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز فلو Flow در بازه زمانی روزانه پس از رشد خوبی که در هفته های اخیر داشت به یک ناحیه عرضه روزانه برخورد کرده است که این ناحیه قیمت را به سمت پایین در کوتاه مدت حرکت داده است. ممکن است این ناحیه عرضه و مقاومتی به وظیفه خودش عمل کند و قیمت را. به ناحیه حمایتی و تقاضای خودش برساند؛ ممکن است این ناحیه عرضه که برخورد به آن داشتیم بی اعتبار شود به قیمت به سمت بالا تر حرکت کند برای ورود به معاملات خرید و فروش حتما تاییدیه های کافی را داشته باشید.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل فلو FLOW امروز 13 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز FLOW در یک ماه گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و این ارز ATL جدیدی در قیمت ۰.۳۹ دلار به ثبت رساند. روی همین محدوده واکنش مثبت خوبی مشاهده شده است، که نشان می دهد روند نزولی به حالت رنج تغییر پیدا کرده است و حمایت کف کانال رنج دقیقا قیمت ۰.۴۰ دلار را نشان می دهد. سقف کانال هم مقاومت ۰.۴۷ دلار را نشان می دهد. بنابراین در مرحله اول به دلیل نزولی بودن روند تایم بالاتر، احتمال تست دوباره حمایت وجود دارد. در این صورت اگر واکنش مثبت خوبی مشاهده شود، می توانیم انتظار تشکیل الگوی کف دوگانه و سپس ایجاد فشار خرید برای رشد قیمت این ارز را داشته باشیم. اما اگر باز هم تقاضایی در این ارز مشاهده نشود، فروشندگان می توانند قیمت ارز را تا محدوده حمایت ۰.۳۰ الی ۰.۲۹ دلار کاهش دهند. در این ناحیه پتانسیل ایجاد تقاضا بالا و فشار خرید وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

FLOWUSDT 2023 10 07 14 42 06


تحلیل فلو FLOW امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز FLOW روند اصلاحی آن تا محدوده حمایت ۰.۵۵ دلار ادامه پیدا کرده است و این محدوده هنوز واکنش مثبت نشان نداده است. کندل هایی که در طی هفته گذشته در این ناحیه تشکیل شده اند، نشان می دهند که پتانسیل ادامه اصلاح قیمت و کاهش بیشتر تا محدوده حمایت ۰.۵۱ دلار وجود دارد. محدوده ای که محل شروع آخرین حرکت قوی صعودی است و پتانسیل واکنش مثبت قوی دارد. محدوده دقیق این حمایت عدد ۰.۵۱۴ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین موج اصلاحی از نظر زمانی در این محدودها می تواند به پایان برسد و انتظار رشد قیمت ارز FLOW را در صورت واکنش قوی به حمایت ۰.۵۱۴ دلار می توانیم داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فلو FLOW امروز 21 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز FLOW روند نزولی آن در طی یک ماه گذشته ادامه پیدا کرد و کف تاریخی جدیدی در محدوده ۰.۴۰ دلار به ثبت رساند. برای این ارز کانال نزولی جدیدی در نظر گرفته شده است و با توجه به واکنش مثبت به میدلاین کانال و شرایط تغییر روند در تایم فریم روزانه، می توانیم به رشد مجدد این ارز تا سقف کانال در محدوده مقاومت ۰.۷۰ الی ۰.۷۶۵ دلار امیدوار باشیم. در بازه زمانی ۴ ساعته شرایط تغییر روند به حالت صعودی را می توانیم ببینیم. بنابراین حفظ حمایت محدوده ۰.۵۷ الی ۰.۵۶ دلار، احتمال صعودی قیمت تا محدوده ۰.۷۰ دلار وجود خواهد داشت. اما با شکسته شدن این حمایت، محدوده حمایت قوی تر که پتانسیل واکنش بهتری دارد، در قیمت ۰.۴۷ دلاردر نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فلو FLOW امروز 24 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

این ارز در طی هفته های گذشته روند نزولی داشت و به محدوده کف قبلی خود در قیمت ۰.۷۵ دلار برگشته است. واکنش های مثبت خوبی به این سطح مشاهده شده است. اما احتمال تست مجدد محدوده حمایت وجود دارد. برای تغییر روند، در صورت شکست خط روند نزولی و در صورت شکست همزمان محدوده ۰.۷۹ دلار، می توانیم انتظار رشد قیمت تا اهداف مشخص شده را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فلو FLOW امروز 30 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز FLOW در یک ماه گذشته مجدداً کاهش قیمت داشت، و به دلیل اینکه در تایم فریم هفتگی فشار فروش بالایی را ثبت کرده بود، نتوانست روی محدوده حمایت ۱.۱۱ و حتی حمایت رند ۱ دلار باقی بماند. بعد از واکنش‌های پی در پی به این محدوده حمایت، هیچ نشانه مثبت قوی مبنی بر حفظ حمایت مشاهده نشد، و این سطح به محض شکسته شدن به مقاومت قوی تبدیل شد. با توجه به این کاهش قیمت و نبود فشار خرید، اگر حمایت فعلی در محدوده ۰.۹۴۰ الی ۰.۹۶۵ دلار شکسته شود، می‌توانیم اهداف پایین‌تر در محدوده‌های ۰.۸۵ الی ۰.۹۰ دلار و محدوده امن ۰.۷۵ دلار را به عنوان اهداف فروشندگان در نظر بگیریم. محدوده حمایت اول به تنهایی قدرت واکنش بالایی دارد. اما در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش بیشتری داشته باشد، احتمال شکست این سطح بیشتر می‌شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فلو FLOW امروز 5 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 6 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی فلو FLOW در تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز FLOW در طی هفته گذشته روند اصلاحی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه با حمایت خریداران از محدوده مقاومت ۱.۱۵۹ الی ۱.۲۳۸ دلار عبور کرد، تا قیمت ۱.۴۴ دلار افزایش داشت. در بازگشت و پولبک به این سطح حمایت، واکنش‌های مثبت مشاهده شده است. با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته روند این ارز کاملاً صعودی می‌باشد، تا زمانی که این حمایت حفظ شود، پتانسیل ادامه حرکت صعودی و رشد بیشتر تا محدوده مقاومت ۱.۵۷ الی ۱.۶۴ دلار وجود دارد.

اما در صورتی که در بازار فشار فروش افزایش پیدا کند و این سطح حمایت شکسته شود، می‌توانیم انتظار اصلاح عمیق تری را تا محدوده حمایت رند ۱ دلار و حتی محدوده کف قبلی در قیمت ۰.۹۳۸ الی ۰.۹۶۴ دلار داشته باشیم. با توجه به اینکه محدوده حمایت فعلی با سقف کانال نزولی شکسته شده همپوشانی پیدا کرده است، پتانسیل واکنش مثبت خوب از این سطح و ادامه رشد قیمت حداقل تا سقف قبلی وجود دارد.

به طور کلی محدوده رند ۱ دلار برای این ارز یک ناحیه عرضه و تقاضای مهم محسوب می‌شود، و پیش بینی می‌شود، قیمت ارز FLOW مدتی در این محدوده نوسان داشته باشد. پس روند رنج برای این ارز مورد انتظار است. همچنین تا زمانی که کف کندل صعودی قبلی در تایم فریم هفتگی به سمت پایین شکسته نشود، احتمال رشد قیمت این ارز بیشتر می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فلو FLOW امروز 6 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW در طی دو هفته گذشته روند کاملا رنجی داشته است، و محدوده های حمایت مقاومت این ارز همانطور که روی نمودار مشخص می باشد، در سطح مقاومت ۱.۱۶ الی ۱.۲۴ دلار و حمایت ۰.۹۴ الی ۰.۹۶ دلار قرار گرفته است. این کانال رنج که نزدیک سقف کانال نزولی اصلی می باشد، اگر با فشار خرید به سمت بالا شکسته شود، حداقل هدف بعدی در محدوده ۱.۵۷ الی ۱.۶۱ دلار در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که روند در تایم ۴ ساعته هنوز نزولی نشده است، و در صورتی که حمایت فعلی کانال رنج شکسته شود، با نزولی شدن روند تایم پایین، می توانیم انتظار کاهش قیمت را حداقل تا محدوده ۰.۸۰ دلار داشته باشیم،

حتی این کاهش قیمت می تواند تا کف قبلی در محدوده حمایت ۰.۷۰ دلار ادامه داشته باشد. قیمت از ابر نزولی اندیکاتور Ichimoku خارج شده است، و در کوتاه مدت حمایت محدوده رند ۱ الی ۰.۹۴ دلار توانسته مانع از کاهش و اصلاح عمیق تر شود. سطوح مشخص شده با دقت بالایی در نظر گرفته شده است، بنابراین می توانید با شکست هر یک از آنها و در صورت مشاهده تایید شکست، معامله انجام دهید.

تحلیل فلو FLOW امروز 28 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 12 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و برگشت دوباره قیمت را به محدوده حمایت رند ۱ دلار مشاهده کردیم. واکنش مثبت مشاهده شده به سطح حمایت ۱ دلار، موجب شده تا امروز یک نوسان مثبت در این ارز ایجاد شود. اما با نگاهی به تایم ۴ ساعته و مشاهده قدرت کندل های نزولی، می توانیم باز هم انتظار تست حمایت را داشته باشیم. حمایت قوی تر این ارز در صورت ایجاد فشار فروش، در محدوده ۰.۸۸ الی ۰.۹۱ دلار قرار گرفته است، و ناحیه واکنشی قوی تری محسوب می شود.

این حمایت دقیقا محدوده ۵۰ درصد موج صعودی و یکی از نواحی حمایت مهم که توسط ابزار فیبوناچی اصلاحی می توان رسم کرد، تشخیص داده شده است. نکته مهمی که وجود دارد این است که در تایم روزانه هنوز مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی شکسته نشده است، و ما در صورتی می توانیم انتظار حفظ حمایت های فعلی را داشته باشیم که فشار فروشی در بازار ایجاد نشود. اما در صورت ایجاد فشار فروش، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت میدلاین کانال نزولی یعنی قیمت ۰.۷۵ الی ۰.۷۸ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 12 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 5 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت، ادامه روند صعودی آن بعد از پولبک و واکنش مثبتی که به محدوده حمایت رند ۱ دلار نشان داد، تا محدوده ۱.۲۵ دلار بود. اما مجددا واکنش منفی موجب شد تا شکست مقاومت سقف قبلی فیک باشد. این برگشت شدیدی در صورتی که موجب شکست حمایت محدوده ۱ دلار شود، احتمال اینکه قیمت وارد پولبک پیچیده شود، و کاهش بیشتر تا سطح حمایت ۰.۸۸ الی ۰.۹۱ دلار ادامه داشته باشد، بیشتر می شود. بنابراین از این محدوده انتظار واکنش مثبت قوی داریم. یکی از از دلایل واکنشی بودن این سطح این است که یک حرکت قوی صعودی از این محدوده شروع شده است، که در واقع شروع موج صعودی قبلی در تایم فریم ۴ ساعته بوده است. پس در این محدوده همچنان انتظار واکنش مثبت را داریم. اهداف کوتاه مدت و میان مدت نیز در قیمت های ۱.۴۰، ۱.۵۰ و ۱.۶۷ دلار در نظر گرفته شده است.

تحلیل فلو FLOW امروز 5 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طی دو هفته گذشته بیش از ۶۰ درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است. بعد از اینکه قیمت به محدوده ۰.۶۵ دلار واکنش مثبت نشان داد، واکنش مثبتی مشاهده شده بود که در آخرین تحلیل یک مقاومت در محدوده ۰.۷۰ دلار در نظر گرفته بودیم. با برگشت قیمت بالای این محدوده حمایت، خریداران کاملا قدرت گرفتند، و با شکست یک حمایت مهم تر در محدوده ۰.۷۸ دلار، روند تایم ۴ ساعته صعودی شد.

قیمت این ارز با برخورد به هدف دوم فیبوناچی اصلاحی متوقف شده است. اما با توجه به اینکه قیمت بالای عدد رند ۱ دلار قرار گرفته است، پتانسیل افزایش بیشتر حداقل تا محدوده مقاومت ۱.۵ الی ۱.۶۷ دلار وجود دارد. برای کوتاه مدت با توجه به اینکه پتانسیل ورود قیمت به موج اصلاحی در تایم ۴ ساعته به وجود آمده است، محدوده حمایت ۰.۹۱ الی ۰.۹۲ دلار می تواند ناحیه تقاضای خوبی در نظر گرفته شود، که برای ادامه حرکت صعودی، احتمال واکنش مثبت از این سطح بالا می باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 28 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 14 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طی هفته های گذشته روند نزولی خود را تا محدوده ۰.۶۵ دلار ادامه داد، و با برخورد مجدد به میدلاین کانال نزولی واکنش مثبت قوی در این ناحیه ایجاد شد. با توجه به نبود گذشته قیمتی در محدوده های فعلی صرفا از ابزار فیبوناچی می توانیم برای تعیین سطوح حمایت مقاومت استفاده کنیم. بنابراین اولین محدوده مقاومت در صورت حمایت بیشتر از این ارز می تواند در ناحیه ۰.۹۴ الی ۱ دلار باشد. این محدوده به دلیل اینکه با سقف کانال نزولی همپوشانی دارد، محل مناسبی برای عرضه و تقاضا است، و در صورتی که شرایط بازار مساعد بمناند، قیمت می تواند مدتی زیر این مقاومت روند رنجی به خود بگیرد. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۰.۷۰ دلار قرار گرفته است، که می توانیم انتظار واکنش مثبت را داشته باشیم. نکته دیگری که وجود دارد این است که در کف قیمت حجم بالایی از معاملات ثبت شده که نشانه خوبی از خرید این ارز دیده می شود. بنابراین در صورتی که قیمت مجددا به محدوده کف قبلی یعنی محدوده ۰.۶۵ دلار برگشت داشته باشد، می توانیم احتمال بالایی برای تکشیل الگو کف دو قلو در نظر بگیریم.

تحلیل فلو FLOW امروز 14 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 30 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و با شکست حمایت خود در محدوده ۱ دلار وارد موج نزولی جدیدی شد. با توجه به نوع حرکت نزولی، یک ناحیه حمایت قوی در محدوده ۰.۴۳۰ الی ۰.۴۷۰ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت برخورد قیمت به این محدوده می توانیم انتظار یک واکنش قوی را داشته باشیم. همانطور که مشاهده می کنید، برای این ارز یک کانال نزولی جدید در نظر گرفته شده است، که قیمت در زمان نگارش این تحلیل روی حمایت میدلاین کانال قرار دارد، و می تواند یک نوسان مثبت داشته باشد.

اما حمایت اصلی در محدوده کف کف کانال و در قیمت مشخص شده می باشد. با توجه به اینکه واگرایی مثبت روی RSI در تایم ۴ ساعته تشکیل شده است، در صورت شکست خط روند نزولی، یک برگشت احتمالی را می توانیم تا نزدیک مقاومت رند ۱ دلار انتظار داشته باشیم. توجه داشته باشید که اگر قدرت خریداران بالا نباشد، احتمال تشکیل واگرایی مخفی در نزدیکی خط روند و برگشت مجدد قیمت به سمت حمایت های پایین تر بیشتر است.

تحلیل فلو FLOW امروز 30 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 9 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی را نزدیک محدوده حمایت رند ۱ دلار به ثبت رسانده است. قیمت این ارز در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته داخل یک الگوی کنج نزولی قرار گرفته است، که اگر بیت کوین همچنان روی محدوده های حمایت خود باقی بماند، احتمال رشد قیمت این ارز و برگشت به سمت سطوح مقاومتی بالاتر فراهم می شود. لازم به ذکر است که حجم معاملات این ارز به پایین ترین سطح تاریخی نزدیک شده است، و با توجه به واگرایی حجم احتمال رشد قیمت بسیار بالا می باشد.

تنها توجه خریداران به این ارز می تواند حجم معاملات را افزایش دهد. در تایم فریم های زیادی هنوز روند قیمت این ارز نزولی است. اما در تایم فریم ۱۵ دقیقه روند صعودی است، قیمت می تواند تا محدوده ۱.۱۵ دلار رشد داشته باشد. در صورت شکست این مقاومت، اهداف بالاتری که برای این ارز می توانیم در نظر بگیریم در محدوده های ۱.۲۴، ۱.۴۰ دلار خواهد بود.

تحلیل فلو FLOW امروز 9 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 2 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طول هفته های گذشته روند نزولی شدیدی به خود گرفت و این روند نزولی موجب تشکیل کف قیمتی جدیدی در این ارز شده است. پایین ترین قیمت به ثبت رسیده در محدوده حمایت مشخص شده می باشد، و قیمت ۱.۰۷۲ دلار را نشان می دهد. این محدوده بسیار به عدد رند ۱ دلار نزدیک است، و دلیل واکنش مثبت قیمت وبرگشت نیز تمایل خریداران در این محدوده می باشد. نکته دیگری که وجود دارد این است که امتداد خط روند نزولی که از گذشته روی نمودار در نظر گرفته شده بود، دقیقا در این محدوده حمایت قرار گرفته است.

به این معنی که حرکت صعودی قبلی با پولبک به این ناحیه می تواند مجددا نشانه های تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته باشد. محدوده حمایت ۱ الی ۱.۷۲ دلار همچنان به عنوان معتبر ترین و آخرین حمایت مشخص شده روی نمودار است، و احتمال واکنش های مثبت و تشکیل یک روند رنج روی این سطح برای هفته های آینده وجود خواهد داشت. نزدیک ترین مقاومت به قیمت فعلی در محدوده ۱.۳۳ الی ۱.۴۰ دلار است، و برخورد به این مقاومت می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. اندیکاتور RSI نیز واگرایی مثبت را نشان می دهد، و در صورتی که بیت کوین ریزش بیشتری نداشته باشد، احتمال حفظ این محدوده حمایت بالا خواهد بود.

تحلیل فلو FLOW امروز 2 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 11 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در هفته های گذشته رشد قیمت خوبی داشت، و حمایت خوب خریداران باعث رسیدن به محدوده مقاومت ۱.۸۵ دلار شد. همچنین مقاومت محدوده ۱.۶۶ الی ۱.۷۵ دلار به صورت فیک شکسته شد. بنابراین محدوده مقاومت ۱.۸۳ الی ۱.۹۴ دلار را برای این ارز در نظر می گیریم. همانطور که مشاهده می کنید، روند هنوز در تایم فریم روزانه نزولی است. اما در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم یک حمایت در محدوده ۱.۵۷ الی ۱.۶۰ دلار در نظر بگیریم. قیمت بعد از برخورد به این محدوده واکنش مثبت داشته است.

در تایم فریم ۴ ساعته تا زمانی که این حمایت حفظ شود، انتظار ادامه رشد قیمت FLOW و تست مجدد مقاومت قبلی را داریم. اما اگر شکسته شود، حمایت بعدی هدف بعدی فروشندگان می باشد. حمایتی که در محدوده ۱.۴۲ الی ۱.۵۰ دلار رسم شده است و می تواند در صورت برخورد با واکنش همراه باشد. اگر شرایط مساعد در بازار حفظ شود، و حمایت خوبی از طرف سرمایه گذاران در بازار وجود داشته باشد، احتمال واکنش قوی از یکی از این محدوده ها و با احتمال بیشتر از محدوده دوم وجود دارد.

تحلیل فلو FLOW امروز 11 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طی هفته های گذشته روند نزولی خود را حفظ کرد، و قدرت فروشندگان آن بیش از خریداران بود. بعد از اینکه خریداران موفق نشدند محدوده مقاومت ۱.۶۶ الی ۱.۷۵ دلار را پس بگیرند با فشار فروش، قیمت به محدوده حمایت ۱.۳۳ الی ۱.۳۹ دلار برگشت. واکنش بسیار شدیدی به این حمایت به ثبت رسیده است، که نشان از استقبال خریداران در این محدوده می باشد. چرا که در گذشته شاهد رشد ۱۷۰ درصدی قیمت این ارز بوده ایم. اما از طرفی روی نمودار یک مقاومت داینامیک نزولی می توانیم در نظر بگیریم.

شکست این مقاومت و تثبیت قیمت بالای محدوده ۱.۵۰ دلار می تواند شرایط را حداقل برای کوتاه مدت مطلوب کند. در این صورت اهداف قیمت در محدوده های ۱.۶۶ الی ۱.۷۵ دلار خواهد بود. در تایم فریم هفتگی نشانه های واگرایی و تشکیل الگوی کف دو قلو مشاهده می شود. اما برای تایید نیاز به ثبت یک کف هم اندازه دارد، که می تواند مجددا محدوده حمایت فعلی را تست کند. قیمت این ارز حتی در تایم فریم ۱ ساخته نیز نزولی است. بنابراین برای خرید های کوتاه مدت باید منتظر ماند.

تحلیل فلو FLOW امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 6 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و این هفته نیز کاهش قیمت آن ادامه دارد. سومین هفته پیاپی با ریزش قیمت همراه بوده، و کندل ماهانه این ارز با منفی ۲۱ درصد در زمان نگارش این تحلیل به قیمت ۱.۶۰ دلار رسیده است. سطح حمایتی که در محدوده ۱.۶۶ الی ۱.۷۵ دلار در نظر گرفته شده بود، روز گذشته با فشار فروش بالا شکسته شد، و امروز با پولبک به این مقاومت، کاهش بیشتر قیمت به سمت حمایت های قبلی در حال انجام می باشد. قدرت فروشندگان در روز های گذشته بالاتر بوده است.

در بازه زمانی هفتگی هنوز واگرایی مثبت معمولی که نشانه برگشت قیمت به سمت بالا باشد، مشاهده نمی شود. بنابراین همچنان احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. برای کوتاه مدت یک حمایت مینور در محدوده ۱.۵۲ الی ۱.۵۷۸ دلار روی نمودار رسم شده است، که در واقع قیمت به منشا شروع موج صعودی قبلی در تایم فریم روزانه برگشته است. تا زمانی که این محدوده حفظ شود، و شکسته نشود، احتمال برگشت قیمت و پس گرفتن محدوده مقاومت ۱.۷۵ دلار وجود دارد.

تحلیل فلو FLOW امروز 6 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 30 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و فشار فروشی که از محدوده مقاومت ۲.۱۱ الی ۲.۳۰ دلار روی این ارز اعمال شده بود، ادامه پیدا کرد و حتی برخورد به محدوده حمایت ۱.۶۶ الی ۱.۷۵ دلار نتوانست مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. سه روز گذشته محدوده حمایت شکسته شد، اما هنوز این شکست تایید شده نیست. به هر حال مومنتوم روند نزولی است و تا زمانی که مجددا بالای محدوده برگشت نداشته باشد هر برگشتی صرفا می‌تواند یک پولبک در نظر گرفته شود.

اما حمایت پایین تری که در محدوده کف قبلی و در قیمت ۱.۳۰ الی ۱.۴۰ دلار در نظر گرفته شده است، در صورت افزایش فشار فروش مجدداً می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. پایین ترین حمایت‌های ممکن در صورت شدیدترین فشار فروش ها می تواند در محدوده ۱ الی ۱.۱۷ دلار باشد، که سطح حمایتی بسیار خوبی برای برگشت قیمت می باشد. فقط در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند و کف قبلی شکسته شود این اتفاق رخ خواهد داد.

تحلیل فلو FLOW امروز 30 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 23 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته روند رنج آن در تایم روزانه ادامه پیدا کرد، و با برخورد قیمت به مقاومت ۲ الی ۲.۱۱ دلار، یک شکست فیک در این محدوده ایجاد شد. بنابراین حرکت صعودی و حمایت خریداران، موجب رشد بیشتر تا محدوده ۲.۲۵ الی ۲.۳۰ دلار شد. در این ناحیه واکنش شدید منفی مشاهده شد، و روز گذشته با ریزش قیمت بیت کوین، ارز FLOW هم با ریزش بیش از ۱۱  درصد همراه بوده است.

با برگشت زیر سطح مقاومت، تا محدوده ۱.۸۰ دلار کاهش قیمت ادامه پیدا کرد. بنابراین رمز ارز FLOW برای صعودی شدن روندشنیاز به شکست مقاومت ۲.۳۰ دلار و تثبیت کندل روزانه بالای این محدوده دارد. با توجه به نوع نوسانات این ارز، در بازه زمانی ۴ ساعته پتانسیل تشکیل یک الگوی مثلث متقارن وجود دارد. بنابراین روند رنج می تواند در هفته جاری ادامه داشته باشد. تا با شکست یکی از محدوده های حمایت مقاومت، شاهد ادامه روند باشیم. با توجه به مومنتوم نزولی، احتمال شکست حمایت بیشتر می باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 23 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW در طی هفته گذشته روند صعودی داشت. قیمت این ارز با برخورد مجدد به محدوده حمایت ۱.۶۶ الی ۱.۷۰ دلار، واکنش مثبت خوبی نشان داد. این محدوده با توجه به اینکه در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده است، مجددا از طرف خریداران حمایت خوبی صورت گرفت. یک کانال نزولی در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار رسم شده بود، که با کندل روزانه امروز سقف کانال شکسته شده است.

بنابراین در صورتی که محدوده مقاومت ۲.۱۱ الی ۲.۳۲ دلار تبدیل به حمایت شود، و کندل روزانه خوبی بالای این محدوده بسته شود، انتظار می رود که رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۲.۵۳ الی ۲.۶۵ دلار ادامه داشته باشد. همچنین مقاومت بعدی در محدوده ۲.۸۰ الی ۳ دلار قرار گرفته است، که می تواند هدف دوم خریداران باشد. به دلیل روند نزولی، برای شکست مقاومت ها نیاز به حمایت های خوبی در بازار می باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 17 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 9 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته با برخورد به محدوده حمایت ۱.۶۶ الی ۱.۷۱ دلار، با واکنش مثبت بسیار خوبی همراه بود. افزایش تقاضا در این ناحیه موجب شد تا قیمت بتواند در روزهای بعدی به روند صعودی خود برگردد. قیمت همچنان داخل کانال صعودی میان مدت قرار دارد. در حال حاضر یک مقاومت مهم در محدوده ۲.۰۴ الی ۲.۱۱ دلار قرار دارد، که اگر خریداران بتوانند قمیت را بالای این محدوده برگردانند، شرایط رشد کوتاه مدت نیز تسهیل خواهد شد. مقاومت بعدی این ارز در سقف کانال اول یعنی محدوده ۲.۵۰ الی ۲.۶۴ دلار قرار دارد.

روند قیمت در بازه زمانی ۴ ساعته نزولی بوده و برای صعودی شدن نیاز است تا خریداران قیمت را بالای محدوده ۲.۲۵ دلار برگردانند. اما در بازه زمانی روزانه شاهد روند صعودی هستیم، و حتی اگر اصلاح تا محدوده ۱.۵۸ دلار ادامه داشته باشد، این پتانسیل وجود دارد تا مجددا خریداران قدرت گرفته و قیمت را به سقف قبلی برگردانند.

تحلیل فلو FLOW امروز 9 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 2 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FLOW را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FLOW را مشاهده کنید.

رمز ارز FLOW در طی هفته گذشته با افزایش فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد، روند نزولی آن قوی تر شد، و با شکست حمایتی که در محدوده ۲.۴ دلار در نظر گرفته شده بود، قیمت فلو تا حمایت بعدی ۲ دلار کاهش پیدا کرد. حمایت خریداران در این محدوده موجب شد تا واکنش خوبی مشاهده شود. اما نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل زاویه برخورد شدیدی که به حمایت ۲ دلار مشاهده شده است، انتظار یک روند رنج در روزهای آینده برای این ارز وجود دارد. در چند ساعت گذشته نیز افزایش تقاضا موجب شده تا قیمت، خطوط اندیکاتور ایچیموکو را به سمت بالا کراس کند. بنابراین در صورت مساعد بودن شرایط کوتاه مدت، هدف این حرکت صعودی می تواند محدوده های ۲.۲۰ و ۲.۴۰ دلار باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 2 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 26 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در طی دو هفته رشد بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. حمایت خوب خریداران از این رمز ارز موجب شد تا قیمت دقیقا از محدوده حمایتی که برای این ارز در نظر گرفته شد، رشد خوبی داشته باشد. شکسته شدن مقاومت های مینور در مسیر صعود، قیمت را مستقیما به سقف کانال نزولی بلند مدت در محدوده ۳ دلار رساند. این مقاومت به دلیل اینکه آخرین سقف در روند نزولی بوده است، با واکنش منفی و سیو سود عده زیادی از خریداران کوتاه مدت همراه بود.

مقاومتی که با یک کندل صعودی پر قدرت در تایم فریم روزانه تبدیل به حمایت شده است، در محدوده ۲.۳۰ الی ۲.۴۲ دلار قرار گرفته است، و به دلیل اینکه هنوز پولبکی به این محدوده ثبت نشده است، در صورت برخورد قیمت به این ناحیه، انتظار داریم سفارشات خرید برخی از معامله گران در این سطح فعال شود. این محدوده حمایت، با سقف کانال اول صعودی کوتاه مدت که در نمودار مشاهده می کنید، همپوشانی دارد، و انتظار رشد مجدد قیمت از این محدوده وجود دارد. حمایت اندیکاتور EMA نیز می تواند موجب تقویت این محدوده شود.

تحلیل فلو FLOW امروز 26 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 12 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته حرکت صعودی خوبی را از محدوده حمایت ۱.۵ دلار شروع کرده است. این ارز که در یک کانال کوتاه مدت صعودی قرار دارد، با تلاش خریداران و حمایت آنان قیمت آن به سقف این کانال در محدوده رند ۲ دلار برخورد کرده و به این محدوده واکنش شدیدی نشان داده است. اکنون نزدیک ترین حمایتی که برای این ارز در نظر گرفته می شود، در محدوده ۱.۸۰ الی ۱.۹۰ دلار می باشد. و تا زمانی که این حمایت حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر و تست مجدد محدوده مقاومت ۲ دلار برای آن وجود دارد.

همچنین مقاومت مهمی که واکنش اصلی در این محدوده اتفاق افتاده, در قیمت ۲.۰۴ الی ۲.۱۱ دلار می باشد. همانطور که گفته شد تا زمانی که حمایت فعلی حفظ شود، حرکت صعودی می تواند ادامه داشته باشد. محدوده مقاومت بعدی در قیمت ۲.۳۰ الی ۲.۴۰ دلار قرار گرفته است. با توجه به اینکه یک خط روند نزولی داخل کانال نزولی بزرگ و بلند مدت به سمت بالا شکسته شده است، در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، پتانسیل رشد قیمت تا سقف کانال نزولی وجود دارد.

تحلیل فلو FLOW امروز 12 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 5 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته روند آن نزولی بود. بعد از اینکه قیمت این ارز به مقاومت محدوده رند ۲ دلار برخورد کرد، با واکنش منفی و فشار فروش مواجه شد. رمز ارز FLOW بعد از خروج از کانال نزولی کوتاه مدت، وارد یک کانال رنج شده است. نوسانات آن بین این محدوده می تواند مدتی ادامه داشته باشد. محدوده ای که حمایت ۱.۴۰ را نشان می‌دهد و مقاومت ۲ الی ۲.۱۱ دلار که می تواند با واکنش منفی همراه باشد.

در بازه زمانی ۴ ساعته روند قیمت نزولی بوده و تا زمانی که مقاومت محدوده ۱.۸۵ دلار تبدیل به حمایت نشود، انتظار صعودی شدن روند را در این بازه زمانی نداریم. با توجه به اینکه این سطح عرضه و تقاضای مهم پر قدرت به سمت پایین شکسته شده احتمال کاهش بیشتر قیمت تا محدوده ۱.۴۰ دلار وجود دارد. برای هفته جاری احتمال نزولی بودن روند بالا می باشد، و در صورتی که بازار با ریزش شدیدی همراه نباشد، با احتمال بالا برگشت قیمت از محدوده ۱.۴۰ دلار شروع خواهد شد.

سطح مقاومت ۱.۷۹۵۰ دلار توسط اندیکاتور pivot points به عنوان پیوت ماهانه شناسایی شده است. بنابراین تا زمانی که قیمت زیر این محدوده باشد، روند در تایم فریم روزانه و هفتگی نزولی خواهد بود.

تحلیل فلو FLOW امروز 5 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE  با شروع هفته گذشته، روند صعودی آن ادامه پیدا کرد، اما در پایان هفته قیمت بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۸۰ الی ۸۷ دلار، با واکنش منفی همراه بود. خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، و قیمت به آن پولبک زده است. مجددا تلاش خریداران برای برگرداندن قیمت به سطح مقاومت قبلی در حال انجام می باشد. حرکت برگشتی به سمت بالا قدرت بالای خریدار را نشان می دهد.

بنابراین دو حرکت شارپ در جهت مخالف روی سطح حمایت اصلی، نشان می دهد که با احتمال بالا روند قیمت بین مقاومت ذکر شده و حمایت محدوده ۶۰ دلار رنج خواهد شد. در حال حاضر خریداران در حال رساندن قیمت به سطح مقاومت می باشند. بنابراین در صورت برخورد دوم و واکنش منفی، پتانسیل تشکیل الگوی سقف دوگانه و برگشت به سمت حمایت های پایین تر وجود دارد.

تحلیل فلو FLOW امروز 22 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 15 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته مجددا کاهش قیمت داشت. این ارز در محدوده کف کانال نزولی بلند مدت خود قرار دارد، همچنین به طور موقف کف کانال نزولی با فشار بالای فروشندگان شکسته شده بود، اما مجددا خریداران قیمت را داخل کانال نزولی برگدانده اند. سطح مقاومتی که در محدوده ۱.۶۹ الی ۱.۷۹ دلار رسم شده است، پیوت ماه جدید را نشان می دهد. بنابراین تا زمانی که خریداران این مقاومت را تبدیل به حمایت نکنند، انتظار داریم که شاهد یک روند رنج بین این مقاومت و حمایت محدوده ۱.۱۷ الی ۱ دلار باشیم. همچنین خط روند نزولی به عنوان مقاومت داینامیک عمل می کند، و محدوده استاتیک را تقویت کرده است. بنابراین برای صعودی شدن روند، نیاز به قدرت بالای خریدار می باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 15 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 8 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته رشد قیمت ۲۷ درصد را به ثبت رسانده است. بعد از اینکه حرکت قیمت از محدوده ۱.۲۰ دلار شروع شد، حمایت خریداران قیمت ارز را به سطح مقاومتی ۱.۶۹ الی ۱.۷۹ دلار رساندند. اما در این سطح مقاومت با توجه به فشار فروش بالایی که در موج نزولی مشاهده می کنید، واکنش اتفاق افتاده است.

همچنین اندیکاتور RSI نیز واگرایی مثبت مخفی را نشان می دهد که احتمال کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت ۱.۲۰ وجود دارد. البته در صورتی که حمایت ۱.۶۰ دلار به سمت پایین شکسته شود. در غیر این صورت، و در صورت مساعد بودن شرایط بازار حرکت صعودی و رشد قیمت میتواند تا اهداف ۱.۷۹, ۱.۹۲ و ۲ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 8 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 1 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته با شکست کف کانال نزولی کوتاه مدت و محدوده استاتیک ۲ دلار ، شتاب حرکت نزولی آن افزایش زیادی پیدا کرد، و این ریزش قیمت تا محدوده ۱.۲۰ دلار نیز ادامه پیدا کرد. بنابراین رمز ارز FLOW با ثبت ATL جدید وارد روند نزولی عمیق‌ تری شده است. برگشت از این روند نزولی نیازمند ثبات شرایط در بازار و صعودی شدن روند بیت کوین در تایم فریم روزانه می باشد. پایین ترین حمایت ممکن برای بازگشت قیمت می تواند محدوده رند ۱ دلار در نظر گرفته شود.

تحلیل فلو FLOW امروز 1 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 25 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته و با شروع این هفته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و قیمت آن با شکست کف کانال نزولی، به سطوح حمایتی پایین تری هدایت شده است. قیمت ارز FLOW در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱.۴۸ دلار در حال معامله شدن می باشد. با توجه به نبود گذشته قیمتی، حمایتی دقیقی برای محدوده برگشت این ارز نمی توان در نظر گرفت. بنابراین تا زمانی که بازار تثبیت نداشته باشد، و این ارز شروع به کف سازی روی یکی از سطوح حمایت نکند، روند آن نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل فلو FLOW امروز 25 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 18 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

در هفته گذشته برای رمز ارز FLOW یک کانال نزولی کوتاه مدت در نظر گرفته شده بود. همچنین یک حمایت استاتیک در قیمت ۲.۳۱ دلار که روز گذشته قیمت به این عدد واکنش نشان داده است. اما هنوز شرایط کلی روند و همچنین شیب روند نزولی می باشد، و تا زمانی که سقف کانال نزولی و مقاومت استاتیک محدوده ۲.۵۶ الی ۲.۶۸ دلار تبدیل به حمایت نشود، احتمال کاهش بیشتر قیمت و برخورد به حمایت ۲ دلار وجود دارد.

روند قیمت در تایم فریم ۱ ساعته رنج می باشد. در تایم فریم ۱ ساعته می توان یک ترند لاین نزولی روی پیوت های آخر در نظر گرفت. در صورت شکسته شدن این خط روند، امکان رشد قیمت تا سقف کانال در محدوده ۲.۶۵ دلار فراهم خواهد شد. در غیر اینصورت شاهد ادامه روند نزولی خواهیم بود.

تحلیل فلو FLOW امروز 18 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 11 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW با شکست حمایت محدوده رند ۳ دلار، کف جدیدی در قیمت ۲.۳۱ دلار به ثبت رسانده است. این حمایت با واکنش شدیدی همراه بوده است، و در چند روز گذشته نیز مجددا در تست محدوده حمایت، خریداران موفق بوده اند. با توجه به رشد چند روز گذشته آلت کوین ها در بازار، روند قیمت در تایم فریم ۱ ساعته صعودی شده است، اما در تایم فریم های بالاتر همچنان روند قیمت نزولی می باشد. بنابراین تا زمانی که حمایت محدوده ۲.۵۰ الی ۲.۶۰ دلار حفظ شود، امکان رشد بیشتر قیمت تا محدوده مقاومت ۲.۹۰ الی ۳ دلار وجود خواهد داشت.

در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک کانال نزولی برای قیمت فعلی در نظر بگیریم. تا زمانی که سقف این کانال در محدوده ۳ الی ۲.۷۵ دلار شکسته نشود، و تبدیل به حمایت نگردد، احتمال رنج شدن قیمت برای چند ساعت بین حمایت ۲.۵ و مقاومت ۳ دلار وجود دارد. در سناریو صعودی، در صورت شکست سقف کانال، انتظار ادامه رشد قیمت را تا محدوده ۳.۴۰ دلار داریم. در سناریو نزولی، در صورت از دست رفتن حمایت ۲.۵ دلار، مجددا کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت ۲.۳۱ و حتی اعداد پایین تر در محدوده ۲.۱۰ دلار را داریم. که سناریو دوم با توجه به قدرت فروشندگان محتمل تر خواهد بود.

تحلیل فلو FLOW امروز 11 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 21 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در هفته گذشته روند کاملا نزولی را پشت سر گذاشته است. این ارز که در تایم هفتگی روند رنجی دارد، در حال رسیدن به پایین ترین سطح تاریخی قیمت خود می باشد. با توجه به نبود گذشته قیمتی مناسب برای دو محدوده حمایت بسیار مهمی روی این نمودار رسم شده است که به بررسی این محدوده ها می پردازیم.

حمایت اول این ارز در قیمت ۳.۹۳ دلار می باشد که قیمت واکنش های بسیار خوبی به این سطح نشان داده است. اما حمایت دوم در محدوده ۳ دلار قرار دارد و در صورت برخورد به این سطح انتظار واکنش مثبتی را داریم. اما در صورتی که فشار فروش موجب شکست این سطح حمایت شود روند در تایم فریم هفتگی نیز نزولی خواهد شد.

تحلیل فلو FLOW امروز 21 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در تایم فریم روزانه روند رنجی دارد. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، قیمت در موج نزولی قرار دارد، و یک ترند لاین نیز روی موج آخر رسم شده و تا زمانی که شکسته نشود، پتانسیل کاهش بیشتر و برخورد به حمایت محدوده ۴.۵ الی ۵ دلار وجود دارد. نکته دیگری که وجود دارد، پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت و همچنین تشکیل الگوی کنج نزولی که همگی این موارد نشانه های برگشت روند می باشد، وجود دارد.

در کوتاه مدت نیز محدوده مقاومت ۵.۲۶ الی ۵.۲۷ دلار منطقه قدرت گرفتن فروشندگان می باشد، اندیکاتور MACD نیز در تایم فریم ۴ ساعته کاملا مومنتوم منفی را نشان می دهد. برای برگشت قیمت این ارز و شروع حرکت صعودی، نیاز به تثبیت شرایط در بازار و صعودی شدن روند بیت کوین می باشد، که انتظار می رود در این هفته ادامه وضعیت روند این ارز مشخص شود.

تحلیل فلو FLOW امروز 7 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در تایم فریم هفتگی مدتی است که روند آن وارد اصلاح عمیق تری شده است، و مقاومت محدوده ۹.۸۰ الی ۸.۲۰ دلار مانع از رشد بیشتر قیمت و حرکت به سمت اهداف بالاتر شده است. تا زمانی که کندل هفتگی بالای این محدوده نداشته باشیم، روند رنج در تایم روزانه بین این مقاومت و حمایت محدوده ۵ الی ۴.۵۰ دلار می تواند ادامه داشته باشد. برای برگشت قیمت در این هفته، خریداران باید محدوده ۵.۷۵ دلار را پس بگیرند در غیر اینصورت کاهش قیمت تا سطح حمایت هفتگی در محدوده ۵ دلار می تواند ادامه داشته باشد.

با توجه به اینکه در تایم هفتگی داخل کانال نزولی هستیم، دو سناریو مطابق نمودار رسم شده است. در سناریو اول قیمت با تثبیت روی میدلاین کانال نزولی می تواند تا سقف کانال پیش روی داشته باشد، و سناریو بدبینانه در صورت ادامه ریزش ها در بازار، پتانسیل برخورد قیمت با کف کانال در محدوده ۳ دلار وجود دارد.

تحلیل فلو FLOW امروز 24 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز  FLOW در طول هفته های گذشته رشد قیمت خود را از محدوده حمایت ۵.۲ دلار شروع کرده است. با شکسته شدن کانال نزولی کوتاه مدت، حرکت قیمت به سمت سقف کانال نزولی میان مدت شروع شده است. اما یک محدوده مقاومت در قیمت ۷.۱۸ الی ۷.۷۵ دلار وجود دارد، و تا زمانی که این مقاومت تبدیل به حمایت نشود، امکان صعودی شدن روند قیمت در تایم فریم روزانه وجود ندارد.

همچنین یک مقاومت دیگر در محدوده ۸.۶۲ الی ۹.۳۳ دلار وجود دارد، و در صورت ادامه دار بودن شرایط مساعد بازار، انتظار می رود که با کندل های پر قدرت صعودی، حرکت به سمت این مقاومت را شاهد باشیم. تا زمانی که خط روند صعودی روی موج آخر در تایم ۴ ساعته شکسته نشود، امکان رشد بیشتر قیمت و شکست مقاومت وجود دارد.

تحلیل فلو FLOW امروز 10 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته با کاهش قیمت همراه بود. این ارز که نوسانات بسیار کم و حجم معاملات بسیار پایینی در هفته گذشته به ثبت رسانده، به محدوده حمایت مهم خود در قیمت ۴.۳۰ الی ۵ دلار در حال نزدیک شدن می باشد. قیمت ارز FLOW نزدیک کف کانال نزولی بلند مدت بوده و بین محدوده حمایت ذکر شده مقاومت ۷ دلار رنج شده است.

انتظار داریم در این هفته نیز به نوسانات خود داخل محدوده ادامه دهد. با توجه به واگرایی مثبت تشکیل شده روی اندیکاتور MACD انتظار می رود که بعد از برخورد به محدوده حمایت برگشت کامل قیمت و شکست خط روند نزولی را در هفته های آینده شاهد باشیم. اهداف قیمت نیز روی نمودار مشخص می باشد. هدف اول محدوده ۷ دلار و هدف دوم محدوده ۹ الی ۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل فلو FLOW امروز 25 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 18 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در چند روز گذشته در محدوده حمایت ۵.۵ دلار متوقف شد و با توجه به اینکه در تایم روزانه در یک روند رنج به سر می برد، بعد از واکنشی که به محدوده حمایت اصلی در قیمت ۴.۷ الی ۴.۳ داشته است، در حال حرکت به سمت محدوده مقاومت ۷ دلار و ۷.۶۰ دلار می باشد. قیمت در حال نزدیک شدن به خط روند نزولی اصلی می باشد، که این خط روند مربوط به تایم هفتگی بوده در صورت برخورد قیمت به این محدوده انتظار واکنش و برگشت داریم.

تا زمانی که دو مقاومت اصلی یکی در محدوده ۷.۶ و مقاومت دوم در محدوده ۸.۸۰ الی ۹.۴۰ دلار به سمت بالا شکسته نشود و این محدوده ها به حمایت تبدیل نشوند روند قیمت در تایم فریم روزانه همچنان می تواند رنج باشد. با شکست خط روند صعودی آبی رنگ می‌توانیم انتظار کاهش مجدد قیمت و برگشت به سمت حمایت ۵ دلار را داشته باشیم.

تحلیل فلو FLOW امروز 18 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 11 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فلو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته واکنش به سطح محدوده ۵ دلار، واکنش و برگشت قیمت مواجه شد و یک الگوی کف دوقلو در محدوده حمایت تشکیل داده است. این ارز در صورتی که بالای محدوده ۶.۳۵ دلار باقی بماند، می توان انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده ۸ دلار که مقاومت بسیار مهمی می‌باشد را داشت.

مقاومت محدوده ۸ الی ۸.۲۰ دلار در صورتی که شکسته شود، روند قیمت در تایم روزانه از حالت نزولی خارج شده و رشد قیمت می تواند تا سقف کانال نزولی در کوتاه مدت و میان مدت ادامه داشته باشد که این موارد در صورتی که شرایط بازار در هفته های آینده نیز مساعد باقی بماند.

تحلیل فلو FLOW امروز 11 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه:

اما برای کوتاه مدت، خریداران موفق شدند با عبور دادن قیمت از مقاومت ۶.۰۷ دلار، و شکسته یک خط روند نزولی قیمت را به سطح ۶.۸ دلار هم برسانند. چنانچه تثبیت قیمت بالای این محدوده حمایت را داشته باشیم انتظار می رود که رشد قیمت تا مقاومت ۷.۵ الی ۸ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه 11 اسفند 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 4 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل FLOW رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز FLOW در تایم هفتگی برای دومین بار به محدوده حمایت مهم خود در قیمت ۵ دلار برخورد کرد. این بار نیز با واکنش مثبت همراه بوده است. اما با توجه به فشار فروشی که در بازار بوده است، قیمت برای رشد و برگشت به سمت محدوده مقاومت خود در عدد۹ دلار، نیاز به شرایط مثبت بازار و ثبات قیمت ها دارد. در غیر این صورت روند قیمت در این هفته امکان رنج شدن دارد.

تحلیل فلو FLOW امروز 4 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فلو FLOW امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه:

همان طور که مشاهده می کنید، واگرایی حجم یکی از نشانه های برگشت قیمت می باشد. به دلیل اینکه فروشندگان در بازار، در قیمت های پایین تر حاضر به فروش نشده اند، و تلاش خریداران برای برگشت قیمت تا این لحظه موثر بوده است. اما اندیکاتور RSI نیز واگرایی مثبتی را نشان می دهد که بیانگر هشدار تغییر روند می باشد. بنابراین در این هفته احتمال رشد قیمت و شروع یک روند رنج بین حمایت ۵ و مقاومت ۹ دلار می باشد.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز 4 اسفند 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 27 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل FLOW رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز FLOW روند کاهشی داشت. قیمت این ارز بعد از رسیدن به محدوده مقاومت ۸.۴۷ الی ۹.۲۸ دلار با واکنش شدید و فشار فروش سنگینی مواجه شد. کندل هفتگی این ارز الگوی برگشتی شهاب سنگ را نشان می‌دهد که نشانه کاهش احتمالی قیمت می باشد. همچنین خط روند صعودی که روی موج آخر رسم شده بود، به سمت پایین شکسته شده و قیمت به این خط پولبک هم زده است.

تحلیل فلو FLOW امروز 27 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه:

خریداران به سختی تلاش می کنند تا سطح محدوده ۷.۲۵ الی ۷.۳۹ دلار را حفظ کرده تا بتوانند قیمت را بالای مقاومت ۸.۵ دلار برسانند. با توجه به اینکه هنوز روند قیمت در تایم روزانه صعودی نشده است، در صورتی که برگشت قیمت زیر حمایت فعلی را شاهد باشیم، می توانیم انتظار کاهش بیشتر و رسیدن به حمایت های ۶ و ۵ دلار را هم داشته باشیم.

اندیکاتور RSI در محدوده اشباع خرید قرار گرفته است، و امکان کاهش قیمت وجود دارد. تا زمانی هم که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته نشود، روند نزولی ادامه خواهد داشت.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز 27 بهمن 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 20 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل FLOW رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز FLOW که هفته گذشته به عنوان یکی از ارز های واچ لیست معرفی شده بود، در طول هفته گذشته رشد خوبی داشت. قیمت این ارز بعد از شکست کامل کانال نزولی موفق به تثبیت بالای سقف کانال در محدوده ۶ دلار شد، و با حجم بالای معاملات خریدی که روی این ارز صورت گرفت رشد قیمت ادامه پیدا کرد. این ارز امروز نیز با رشد ۷ درصدی به قیمت ۸ دلار رسیده در این محدوده متوقف شده است.

چنانچه این مقاومت نیز به سمت بالا شکسته شود قیمت می‌تواند تا خط روند نزولی دوم در محدوده ۱۰ دلار به رشد خود ادامه دهد در غیر این صورت بین محدوده ۸ تا ۷ دلار می‌تواند مدت کوتاهی شروع به رنج زدن کند.

تحلیل فلو FLOW امروز 20 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در این بازه زمانی با رشدی قیمت داشته و روند از حالت نزولی خارج شده و چنانچه مقاومت ۸ دلار نیز شکسته شود کاملاً در تایم ۴ ساعته روند این ارز صعودی خواهد شد. یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده و تا زمانی که شکسته نشود قیمت می تواند با کمک این محدوده حمایت به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته امروز 20 بهمن 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 13 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل FLOW رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته با افزایش بیش از ۳۵ درصدی قیمت همراه بوده است. این ارز که در روزهای گذشته با افزایش حجم معاملات خوبی حمایت شده است، توانست مقاومت سقف کانال نزولی را در تایم روزانه شکسته و بالای این ناحیه در حال تثبیت قیمت می باشد. کندل هفتگی الگوی نفوذی خوبی را نشان می دهد، که در کف قیمت نشانه برگشت احتمالی قیمت می باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 13 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر نشان های حمایت بیشتر در محدوده فعلی قیمت (۶.۵ دلار) و محدوده ۶ دلار ظاهر شود، می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت و روند صعودی را در تایم ۴ ساعته شاهد باشیم. تا زمانی که مقاومت محدوده ۹ دلار شکسته نشود، روند قیمت در تایم فریم روزانه صعودی نخواهد شد.

اندیکاتور EMA نیز در محدوده ۷ دلار مقاومتی را نشان می دهد که به طور موقت قیمت را متوقف کرده است، و در صورت شکست آن روند صعودی قیمت تا محدوده ۹ دلار ادامه پیدا خواهد کرد. روند قیمت تا زمانی که خط روند صعودی حفظ شود، صعودی باقی خواهد ماند، و حمایت ۶ دلار بهترین نقطه عطف و تعیین کننده ادامه روند قیمت خواهد بود.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته امروز 13 بهمن 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 6 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز FLOW شرایط مشابهی با ارز CAKE دارد. نمودار این ارز در یک کانال نزولی هفتگی می باشد، که در هفته گذشته برخورد به کف کانال نزولی را شاهد بودیم. این محدوده در قیمت ۴ الی ۵ دلار قرار دارد. حجم معاملات ارز FLOW در این هفته و هفته گذشته، به بیشترین حد خود در طول ۱ سال گذشته رسیده است.

اما شرایط بازار هنوز جو منفی داشته و کاهش قیمت را می توانیم انتظار داشته باشیم. شیب روند نزولی و نحوه برخورد به کف کانال بسیار شدید می باشد. بنابراین برگشت کامل قیمت نیاز به گذشت زمان دارد. یک مقاومت در قیمت ۶ دلار وجود دارد، و تا زمانی که قیمت بالای این سطح برگشت نداشته باشد، کاهش قیمت را می توانیم انتظار داشته باشیم. اما اگر این سطح شکسته شود، روند در تایم روزانه به حالت صعودی تبدیل خواهد شد.

تحلیل فلو FLOW امروز 6 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فلو FLOW امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه:

همان طور که مشاهده می کنید، در تایم روزانه محدوده ۶ دلار نقطه عطفی است که می تواند ادامه جهت روند را تعیین کند. شکست این محدوده باعث خروج قیمت از کانال نزولی شده و عدم شکست آن می تواند ادامه روند نزولی را رقم بزند. البته پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو در این بازه زمانی وجود دارد. بنابراین برای کاهش شیب روند نزولی نیاز است که قیمت بعد از رشد تا مقاومت ۶ دلار، یک بار دیگر به سطح حمایت خود برگشت داشته باشد.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز 6 بهمن 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 29 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

برآیند نوسانات رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته تقریبا صفر درصد بوده است، و در این هفته نیز با کاهش ۵ درصدی قیمت تا این لحظه همراه بوده است. اما این ارز به یکی از مهم ترین حمایت های تایم فریم هفتگی برخورد کرده، که می توان انتظار یک برگشت و رشد قیمت را تا محدوده ۹ دلار داشت. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت FLOW در محدوده ۷ دلار نوسان می کند. این محدوده کف کانال نزولی نیز می باشد. اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، و در صورت شکسته شدن ترند لاین نزولی، می توان انتظار رشد قیمت را برای این ارز داشت.

تحلیل فلو FLOW امروز 29 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

محدوده امن ورود به این ارز عبور قیمت از مقاومت ۸ دلار می باشد. در این صورت قیمت می تواند تا سقف کانال نزولی به رشد خود ادامه دهد. اما اگر مقاومت محدوده ۸ دلار شکسته نشود، قیمت می تواند در همین ناحیه بزرگ حمایت، وارد روند رنج شود. به طور کلی الگوی کنج نزولی که روی نمودار تشکیل شده است، با شکست این الگو و تثبیت بالای محدوده ۷.۵ دلار، می توان به رشد بیشتر این ارز امیدوار بود. مقاومتی که ذکر شد، توسط اندکاتور EMA، می تواند با عبور قیمت از آن به حمایت تبدیل شود، و اندیکاتور بعد از آن نقش حمایت را بازی می کند.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 دی 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 22 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW در هفته گذشته با کاهش بیش از ۱۷ درصد همراه بود. قیمت این ارز به پایین ترین محدوده تاریخی آن نزدیک شده است. حفظ این سطح برای دارندگان این ارز بسیار مهم می باشد، چرا که اگر این حمایت شکسته شود، روند میان مدت نزولی خواهد شد. FOLW یکی از ارزهایی است که رشد قیمت آن نیاز به شرایط مساعد بازار دارد. در غیر اینصورت با نوسانات نزولی طولانی مدت همراه خواهد بود.

با برگشت بازار، و حمایت شدن بیت کوین در محدوده حساس خود، آخرین کندل روزانه با رشد بیش از ۶ درصد همراه بوده است، که نشانه خوبی برای برگشت قیمت ارز FLOW می باشد. به طور کلی قیمت در یک کانال نزولی بزرگ قرار دارد، که کانال نزولی کوچکتر یکی از موج های نزولی می باشد. و قیمت به کف کانال نزولی نزدیک شده است.

تحلیل فلو FLOW امروز 22 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در حال حاضر به یک مقاومت مهم برخورد کرده است، که در محدوده ۷.۸۰ تا ۸ دلار می باشد. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، روند ۴ ساعته صعودی خواهد شد، و قیمت می تواند تا سطح مقاومت بعدی در محدوده ۸.۵ دلار رشد داشته باشد، که مقاومت دوم با میدلاین کانال همپوشانی دارد. بنابراین می تواند با واکنش همراه باشد. اما اگر مقاومت ۸ دلار توسط خریداران پس گرفته نشود، کاهش بیشتر قیمت را شاهد خواهیم بود.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته-22 دی 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته-۲۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 8 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW  در هفته ای که گذشت، با رشد قیمت تقریبا ۲۰ درصد همراه بود. قیمت آن به محدوده میدلاین کانال نزولی برخرود کرد، و به آن واکنش داد. یک خط روند نزولی داخل کانال نزولی رسم شده است، که این خط شکسته شده است. در این صورت انتظار می رود، که با پولبک به خط روند، برگشت قیمت تا سقف کانال نزولی ادامه داشته باشد. پولبک می تواند مجددا تا کف کانال نزولی برگشت داشته باشد. به دلیل اینکه شیب برخورد به کف کانال در موج نزولی آخر بسیار زیاد می باشد. بنابراین در صورت برخورد به کف کانال، انتظار واکنش به محدوده حمایت ۸ تا ۷ دلار را داریم.

تحلیل فلو FLOW امروز 8 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه روند قیمت در این بازه زمانی رنج می باشد، تنها در صورت شکست مقاومت محدوده ۹.۸ تا ۱۰ دلار، پتانسیل برگشت قیمت و رشد قیمت تا اهداف ۱۲ الی ۱۴ دلار وجود خواهد داشت. در این صورت سقف کانال نزولی شکسته خواهد شد. اما تا آن زمان، برای معاملات در روند رنج می تواند در سقف فروش انجام داد، و در کف قیمت در صورت مشاهده نشانه های برگشت، خرید انجام داد. اندیکاتور EMA در حال حاضر مومنتوم منفی را نشان می دهد، پس احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته امروز 8 دی 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 1 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW در طول هفته گذشته به حمایت محدوده ۸ دلار دو بار دیگر واکنش داشته و این بار انتظار داریم در صورت شکست خط روند نزولی داخل کانال، به سمت بالا برگشت داشته باشد. انتظار داریم که رشد قیمت حداقل تا مید لاین کانال در محدوده ۱۱ دلار ادامه داشته باشد. به طور کلی در روند نزولی هستیم، و سقف این موج نزولی که در محدوده ۱۴ دلار قرار دارد مقاومتی است که در صورت شکست، روند را از حالت نزولی خارج می کند.

تحلیل فلو FLOW امروز 1 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

با اینکه شیب روند نزولی کاهش پیدا کرده و تقریباً به حالت رنج درآمده است، اما اندیکاتور RSI هنوز در محدوده بیش خرید قرار دارد، و واگرایی های مخفی روی قیمت نشان می دهد که همچنان احتمال برگشت به سمت حمایت ها وجود دارد. اما حداقل انتظاری که داریم این است که خط روند نزولی شکسته شود و قیمت به سمت میدلاین کانال برگشت داشته باشد.

اولین محدوده ای که می‌تواند واکنش داشته باشد، محدوده ۹ دلار و محدوده بعدی در قیمت ۱۰ دلار خواهد بود، که در صورت شکست مقاومت ۱۰ دلار قیمت می‌تواند تا سقف کانال رشد داشته باشد. نکته دیگری که وجود دارد این است که قیمت در حال کراس کردن اندیکاتور ‏EMA می باشد. این مورد می تواند به صعودی شدن موقت روند کمک کند.

تحلیل ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 دی 1400
تحلیل ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز FLOW از زمانی که حمایت خود را در محدوده ۱۳.۵ الی ۱۴.۳۰ دلار شکسته.با ریزش همراه بود. ریزش بازار در دو هفته گذشته نیز باعث تشدید کاهش قیمت شد، و قیمت مستقیماً به پایین ترین حمایت ممکن در قیمت ۸ دلار رسید. محدوده حمایتی ۸ الی ۷ دلار، از مهمترین حمایت های این ارز می باشد. در صورتی که این ارز این حمایت مهم را از دست بدهد، قیمت می‌تواند ریزش بیشتری داشته و تا محدوده ۶ دلار ادامه داشته باشد. که البته برگشت روند را با مشکل جدی مواجه خواهد کرد.

تحلیل فلو FLOW امروز 24 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی روزانه:

یک خط روند نزولی در تایم روزانه روی نمودار مشخص شده است. و همچنین یک کانال نزولی روی موج آخر رسم شده است. قیمت برای برگشت به سمت بالا، با مقاومت های زیادی باید دست و پنجه نرم کند. چرا که فشار فروش مدت زیادی است که روی این ارز بوده است.

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

در نهایت بررسی نمودار در تایم ۴ ساعته و کانالی که رسم شده است، نشان می دهد که آخرین حرکت صعودی به سمت بالا به مقاومت ۱۰ دلار واکنش داشته است، که با ریزش مجدد تا کف کانال همراه بوده است. اگر بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد، انتظار داریم، در این محدوده های حمایت، خریداران بتوانند قیمت را مجددا به مقاومت ۱۰ دلار برسانند.

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 10 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW

امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW در کف کانال نزولی به یک حمایت مهم برخورد کرده است. حمایتی که خریداران را تاکنون توانسته مجاب کند که از ریزش بیشتر این ارز جلوگیری کنند. واگرایی بسیار خوبی توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است. قیمت می تواند در روزهای آینده از کانال نزولی خارج شده و در مرحله اول به هدف محدوده ۱۵.۷ الی ۱۷ دلار رسیده و در صورت شکست آن هدف بعدی می تواند در محدوده ۲۶.۵ الی ۲۷.۵ دلار باشد.

تحلیل فلو FLOW امروز 10 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته اگر سقف و کف کانال رنج را محدوده های بنفش رنگ در نظر بگیرید، می بینید که قیمت بعد از واکنش به کف کانال و برگشت به سمت بالا، در صورت شکست خط روند نزولی می تواند تا سقف کانال نزولی در قیمت ۱۴ دلار و سپس تا سقف کانال رنج در محدوده ۱۵.۷ الی ۱۷ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی 4 ساعته امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز 26 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز فلو FLOW امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل فلو FLOW امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FLOW در کانال کوتاه مدت نزولی قرار دارد. روند حرکتی این ارز در حالت کلی نزولی بود، و با ریزش بازار این روند تشدید شده است. حمایت مهم ۱۲.۷۴ دلار نیز به سمت پایین شکسته شده است. یک حمایت مهم در محدوده ۱۲ دلار وجود دارد.

در صورتی که شرایط بازار مساعد شود، و این حمایت حفظ گردد، خریداران می توانند قیمت این ارز را از کانال نزولی خارج کرده، و در وهله اول به محدوده ۱۵.۸ دلار برسانند. در این صورت بعد از آن قیمت می تواند یک پولبک به ناحیه سقف کانال شکسته شده زده، و مقاومت پیش رو را بشکند.

اما در حالت دوم اگر حمایت ۱۲ شکسته شود، حمایت مهم بعدی محدوده  ۹.۸ تا ۸ دلار می باشد. که قیمت یک سووینگ پایین تر ثبت می کند. بنابراین روند نزولی ادامه پیدا خواهد کرد. البته این محدوده فعلی قیمت در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده، و فقط در شرایطی که بازار ریزش بیشتری داشته باشد، شکسته خواهد شد.

اندیکاتور MACD هنوز شرایط نزولی را نشان می دهد. از طرفی نشانه های یک واگرایی مثبت را نیز دارد. بنابراین باید دید که در ادامه این سطح حفظ خواهد شد یا خیر.

تحلیل فلو FLOW امروز 26 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فلو FLOW امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز 19 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز FLOW هنوز در کانال نزولی خود در حال نوسان است. محدوده ۱۹ دلار مقاوتی بود که در روزهای گذشته خریداران توان شکست آن را نداشته اند. تمامی حمایت ها و مقاومت های مهم این ارز روی نمودار مشخص شده است. در صورت شکست مقاومت ۱۴ دلار قیمت به عدد ۱۵.۸ دلار می رسد. که مقاومت اصلی این ارز می باشد. در صورتی که بتواند ار این مقاومت عبور کند، این کانال نزولی شکسته خواهد شد. در غیر اینصورت روند نزولی همچنان ادامه دارد.

تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز 19 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز FLOW در رتبه ۴۵ سایت کوین مارکت کپ قرار گرفته است. این ارز بعد از رشد خوبی که در هفته های اولیه معاملات رسمی داشت، وارد فاز اصلاحی عمیقی شده است. و هم اکنون در موج دوم اصلاحی خود قرار دارد. یکی از حمایت های خوبی که هفته گذشته به آن واکنش داشت، محدوده ۱۲.۷۵ تا ۱۱.۶۶ دلار بوده است. و مهم ترین حمایت هفتگی آن ۹.۷۶ دلار می باشد، که در صورت نزولی شدن شرایط بازار، تا این محدوده می تواند به ریزش خود ادامه دهد.

 تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز 12 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FLOW بازه زمانی روزانه:

در آخرین موج اصلاحی به سمت پایین، می توان یک کانال نزولی برای ارز FLOW در نظر گرفت. که بعد از واکنش به کف کانال به سمت بالا حرکت کرده است. البته به مقاومت محدوده ۱۵.۸۱ دلار نیز واکنش شدیدی داشته است، و این موارد نشان دهنده این است که خریداران و فروشندگان هنوز برتری خاصی نسبت به یکدیگر ندارند.

قیمت در این نواحی رنج می باشد. برای ادامه حرکت به سمت بالا، لازم است خریداران قیمت را بالای ۱۴ دلار ببرند. در غیر اینصورت فروشندگان می توانند همچنان برتری نسبی به خریداران داشته باشند، و قیمت را تا محدوده ۱۲.۷۴ و ۱۱.۵۰ دلار پایین بیاورند. لازم به ذکر است که تمام شرایط مومنتوم حرکتی نیز توسط اندیکاتورها در این بازه زمانی منفی تشخیص داده شده است.

تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز 12 آبان 1400 روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FLOW امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۰ روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فلو FLOW

فلو را می توان به عنوان یک بلاکچین سریع و غیرمتمرکز معرفی نمود که به عنوان پایه ای برای نسل جدیدی از بازی ها و دارایی های دیجیتالی طراحی شده است. فلو توسط یک تیم قوی ارائه شده است که تجربه های بسیاری در ارتباط با بلاکچین دارند.

Mikhael Naayem ،Roham Gharegozlu و Dieter Shirley از جمله بنیانگذاران این ارز دیجیتال هستند. آزمایشگاه Dapper که خالق اصلی بلاکچین فلو می باشد، در سال ۲۰۱۹ از ان رونمایی کرد.

از ارز دیجیتال فلو در شبکه برای بهبود عملکرد و برنامه های موجود استفاده می شود. توکن فلو برای توسعه دهندگان و کاربران به منظور شرکت در شبکه و کسب پاداش نیز استفاده می شود. علاوه بر مواردی که گفتیم، روی فلو قادر خواهید بود همه چیز را به توکن های NFT یا غیر قابل تعویض تبدیل کنید. در صورتی که قصد دارید در ارتباط با ارز دیجیتال فلو اطلاعات بیشتری کسب نمایید، به مقاله “ارز فلو Flow چیست؟” با استفاده از لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز فلو پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. انواع تحلیل شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد.

تحلیل تکنیکال برای ارز فلو

اگر بخواهیم در یک عبارت کوتاه تحلیل تکنیکال را تعریف نماییم می توان گفت این نوع تحلیل، پیش بینی آینده قیمت ها بر اساس رفتار گذشته بازار است. در روش تحلیل تکنیکال، تحلیلگران به بررسی و مطالعه تاریخچه قیمت و حجم معاملات می پردازند. در این صفحه شما قادر خواهید بود نمونه ای از تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز فلو

در تحلیل فاندامنتال یا تحلیل بنیادی همانطور که از اسمش پیداست، افراد به بررسی عوامل بنیادی تاثیرگذار می پردازند. همچنین پروژه رمز ارز به طور کامل بررسی خواهد شد. علاوه بر این، اخبار رمز ارزها می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار به شمار رود.

شما می توانید در سایت زوم ارز عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال را به زبان فارسی مطالعه نمایید. و به اخبار ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز فلو

تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات از روش های جدید تحلیل است. در این روش، احساسات سایر تریدرها در بازار بررسی خواهد شد. به علاوه تحلیلگران باید حرکات قیمت را تحت نظر داشته باشند.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید، قبل از انجام فرآیند خرید و فروش تمامی عوامل را به طور کامل بررسی نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فلو FLOW” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده