آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در بازار، فلوکی با افزایش ۷۰ درصد، به سطوح بی‌سابقه در نام‌های اجتماعی دست یافت!

در بازار، فلوکی با افزایش ۷۰ درصد، به سطوح بی‌سابقه در نام‌های اجتماعی دست یافت!

به گزارش زوم ارز، با توجه به افزایش محبوبیت پروژه Floki در پلتفرم‌های اجتماعی، قیمت آن به سطوح قابل توجهی افزایش یافته است و شتاب صعودی خود را در طول سال حفظ کرده است.

به گزارش شرکت اطلاعات اجتماعی LunarCrush، امسال بیشترین رشد برای فلوکی مشاهده شده است. تعداد سازندگانی که در سال گذشته درباره این memecoin پست کرده‌اند، بیش از ۲۷۱.۶٪ افزایش یافته است.

Floki در طول سال گذشته همواره شاهد افزایش محبوبیت بوده است و قیمت آن به ازای هر داده CoinMarketCap 485.50 درصد افزایش یافته است. این پروژه از ابتدای سال جاری تاکنون با ادامه افزایش قیمت، شتاب خود را حفظ کرده است.

Floki با معیارهای چندگانه صعودی

با توجه به داده‌های ارائه شده توسط LunarCrush، تعداد سازندگان اجتماعی Floki باعث افزایش ۲۷۱.۶ درصدی در پست‌های اجتماعی شده است. این ترکیب بین تولیدکنندگان محتوا و افزایش تعداد پست‌های اجتماعی، آمار کلی تعاملات اجتماعی Floki را نیز تقویت کرده است و در یک دوره یک ساله، افزایش واضحی بالغ بر ۴۰۴.۳ درصد را نشان می‌دهد.

در زمینه memecoins، سال گذشته رشد وحشیانه‌ای برای Floki داشته است و تا سال ۲۰۲۴ ادامه یافته است.

از طرفی، محبوبیت این پروژه تنها به قیمت Floki مرتبط نیست. در زمان نگارش این مقاله، قیمت Floki در حدود ۰.۰۰۰۲۲۴۳ دلار بوده که در طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۰.۷۱ درصد افزایش یافته است. همچنین، ارزش بازار این پروژه به ۲,۱۴۰,۰۲۴,۷۸۸ دلار افزایش یافته است.

Floki به لیست ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار بازگشته است و در رتبه ۶۲ قرار دارد، بر اساس داده‌های CoinMarketCap.

داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock  نیز برای تکمیل معیارهای مثبت از LunarCrush و CoinMarketCap نشان می‌دهد که ۱۰۰٪ دارندگان Floki در حال حاضر سود دارند و تعداد آدرس‌های آن به ۷۵,۳۸۰ ارتقا یافته است.

مزایای ساختمان ثابت

تیم Floki در سال گذشته، پلتفرم TokenFI را معرفی کرد. هدف Floki از این معرفی، تبدیل TokenFI به یک رقیب قدرتمند در صنعت توکن‌سازی است. این پروژه قصد دارد تا سهم مهمی از صنعت توکن‌سازی را در دست بگیرد، که پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۳۰ به ارزش ۱۶ تریلیون دلار برسد.

علاوه بر این، Floki از سرمایه‌گذاری‌های کلیدی دیگری مانند Burning و Staking نیز سود می‌برد. در طول ماه‌های گذشته، این پروژه شاهد رشد قابل توجهی در این زمینه بوده است.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده