آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به روز رسانی فیچ پیش بینی می کند که فدرال رزرو چه زمانی و تا چه اندازه نرخ های بهره را کاهش خواهد داد

پیش‌بینی به‌روزرسانی فیچ: زمان و میزان کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو

پیش‌بینی به‌روزرسانی فیچ: زمان و میزان کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو

به گزارش زوم ارز، رتبه‌بندی Fitch در آخرین پیش‌بینی‌های خود برای کمیته بازار آزاد فدرا فدرال رزرو آمریکا و شورای حاکم بانک مرکزی اروپا، پیش‌بینی می‌کند که هم FED و هم اروپا بانک مرکزی تا پایان سال سه بار، در مجموع ۷۵ واحد پایه نرخ بهره را کاهش خواهند داد. منتظر رفتن او.

با این حال، فیچ به دنبال شواهد بیشتری است مبنی بر اینکه کاهش اخیر تورم قبل از اینکه هر دو بانک مرکزی روند کاهش سیاست را آغاز کنند دائمی است. فیچ تاریخ اولین کاهش نرخ بهره FED را نسبت به پیش بینی قبلی خود در ژوئن به ژوئیه منتقل کرد. به طور مشابه، تاریخ اولین کاهش نرخ بهره بانک مرکزی اروپا از آوریل به ژوئن به تعویق افتاد.

Fitch در گزارش چشم انداز اقتصاد جهانی مارس ۲۰۲۴  پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی جهانی سال ۲۰۲۴ را ۰.۳ واحد به ۲.۴ درصد افزایش داد.

این نشان‌دهنده یک “بازنگری شدید رو به بالا در پیش‌بینی رشد ایالات متحده از ۱.۲% در دسامبر ۲۰۲۳ GEO به ۲.۱% است.” بازنگری برای ایالات متحده از کاهش حاشیه ای پیش بینی رشد چین در سال ۲۰۲۴ از ۴.۶ درصد به ۴.۵ درصد و تجدید نظر در پیش بینی منطقه یورو از ۰.۷ درصد به ۰.۶ درصد بیشتر است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده