آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل فایل کوین FIL

تحلیل فایل کوین FIL

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از ارز فایل کوین در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت فایل کوین را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز فایل کوین در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. دوستان اگر به یاد داشته باشید، خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و محدوده باکس قرمز به عنوان یک مقاومت مهم مد نظر ما قرار دارد و اگر با دقت بیشتری به چارت این ارز نگاه کنید. متوجه می‌شوید که مدت طولانی قیمت این ارز بین این دو ناحیه به صورت رنج حرکت کرده و ما شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج نیز هستیم. دوستان در طی آخرین برخوردی که قیمت به ناحیه باکس سبز داشته، یک الگوی صعودی ساخته شده و بر اساس همان الگو این انتظار را داشتیم، که قیمت به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد، که دقیقاً این اتفاق رخ داده و یک لگ صعودی شکل گرفته است. البته از آنجایی که شاهد کلوز در محدوده باکس قرمز نبوده‌ایم، هنوز آن لگ را تکمیل نمی‌دانیم.
دوستان در حال حاضر کندل‌های قرمزی که شکل گرفتند را اصلاحی می‌دانیم و انتظار داریم با مشاهده الگوهای بازگشتی و صعودی ،مجدد قیمت شروع به رشد کند و به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد. در تایم فریم روزانه نیز روند صعودی است و خط سبز نیز نقش حمایت را دارد و در ناحیه خط سبز، یک الگوی صعودی شکل گرفته و می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که قیمت مجدد به باکس قرمز رنگ نیز برسد. به این نکته توجه داشته باشید که اگر خط سبز از دست برود، تحلیلمان را آپدیت می‌کنیم و نکات مهم را خدمتتان عرض خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز لیدو LDO هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل FIL امروز 24 بهمن 1402
تحلیل FIL امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

 


تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز فایل کوین در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم دوستان قیمت این ارز پس از رسیدن به ناحیه باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده و تا ناحیه باکس قرمز پیش رفته است و از آنجا مجدد یک موج نزولی را ساخته است و دوباره در ناحیه باکس سبز شاهد بازگشت قیمت بوده‌ایم. دوستان عزیز اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید ،متوجه می‌شوید که بین باکس سبز و باکس قرمز شاهد یک روند رنج نیز هستیم.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه میرویم و از آنجایی که آخرین لگ، لگ صعودی بوده ،شاهد شکل‌گیری یک روند صعودی بوده‌ و به همین خاطر یک کانال صعودی نیر رسم کرده‌ ایم و انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم. نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کنم این است که خط سبزی که برایتان قرار داده‌ایم به عنوان یک حمایت مهم مد نظرمان قرار دارد و در صورت تشکیل کلوز پایین‌تر از آن، روند این ارز در تایم روزانه نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل FIL امروز 26 دی 1402
تحلیل FIL امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی های عزیز ارز fil در تایم فریم هفتگی را برایتان مورد بررسی قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید , در یک روند نزولی پرقدرت بوده و اخیراً در این تایم فریم شاهد تشکیل شدن کف ها و سقف‌ها نزدیک به هم هستیم و این نشان از از بین رفتن قدرت روند نزولی می‌باشد.
در حال حاضر انتظار داریم که، بین باکس سبز و خط قرمز دارای یک روند رنج باشیم که می‌توان از سقف و کف‌ها پوزیشن‌های مناسبی گرفت و سودهای جذابی را می‌توان دریافت کرد.

تحلیل FIL امروز 28 آذر 1402
تحلیل FIL امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز فایل کوین FIL در بازه زمانی روزانه بعد از رشد خوبی که در دوهفته اخیر داشت الان به یک ناحیه عرضه روزانه قوی رسیده است که جلوی رشد این رمز ارز را گرفته است و یک ناحیه عرضه پایین تر داشت که بی اعتبار شد و تبدیل به یک ناحیه حمایتی شده است که این ناحیه حمایتی قیمت ۴.۹۹۳ دلار است؛ اگر از دست برود این رمز ارز می‌تواند ریزش کند تا محدوده تقاضا ای که پیش روی خودش دارد که قیمت ۳.۵۹۹ دلار است و از این ناحیه واکنش های صعودی را ببینیم؛ باید توجه داشته باشیم که روند این رمز ارز صعودی می‌باشد زیرا یک خط روند نزولی در تایم هفتگی داشت که شکسته شد و می‌تواند رشد خوبی در بلند مدت داشته باشد.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 23 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز فایل کوین در طول یک ماه گذشته روند رنجی داشت و قیمت آن با حفظ حمایت رند ۳ دلار، یک کانال رنج تشکیل داده است. همانطور که مشاهده می کنید، کف کانال محدوده ۳.۱۰ الی ۲.۹۰ دلار را نشان می دهد و سقف کانال نیز قیمت ۳.۵ دلار قرار دارد. اما یک مقاومت از قبل در محدوده ۳.۷ دلار در نظر گرفته شده بود، که احتمال شکست فیک ۳.۵ دلار و تست این مقاومت وجود دارد. از طرفی روی محدوده حمایت، یک محدوده گپ شناسایی شده است، که می تواند ناحیه تقاضای مناسب برای خریداران کوتاه مدت باشد. البته به شرطی که فشار فروش در لحظه برخورد قیمت به این ناحیه مشاهده نشود. این گپ در محدوده حمایت ۳.۰۲ الی ۳.۰۸ دلار است و در تایم فریم ۴ ساعته کاملا مشخص می باشد. بنابراین در کوتاه مدت انتظار داریم که روند رنج فایل کوین ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 25 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز FIL روند نزولی خود را تا محدوده حمایت ۲.۹۰ الی ۳ دلار ادامه داد و دقیقا با برخورد به این ناحیه واکنش مثبت قوی مشاهده شد. تغییر روند هنوز در تایم فریم ۴ ساعته رخ نداده است و سقف و کف های بالاتری که تشکیل شده، تماما پیوت های مینور هستند. بنابراین شکست مقاومت محدوده ۳.۷۰ دلار می تواند نشانه این تغییر روند و تثبیت قیمت بالای عدد رند ۳ دلار باشد. پس در کوتاه مدت اگر خریداران حمایت خوبی داشته باشند، می توانیم انتظار رشد قیمت فایل کوین تا محدوده های مقاومت ۳.۷ و ۴.۱۰ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 28 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز FIL بعد از اینکه روی محدوده حمایت ۴ دلار تقاضای کافی برای رشد قیمت نداشت، این حمایت را شکست و با قدرت گرفتن فروشندگان، روند کوتاه مدت این ارز نزولی شد. قیمت به کف آخرین موج صعودی در تایم فریم روزانه برخورد کرده است. در واقع محدوده حمایت رند ۳ دلار می تواند همچنان ناحیه تقاضای خوبی در نظر گرفته شود. برای کوتاه مدت مقاومت خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار در نظر گرفته شده است. این محدوده به همراه مقاومت استاتیک ۳.۶۰ الی ۳.۷۰ دلار باید برای رشد قیمت همزمان و پرقدرت شکسته شود. ضمن اینکه حجم معاملات در لحظه شکست باید بالا باشد، تا بتوانیم انتظار بازگشت و رشد قیمت فایل کوین را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 31 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز FIL  در طی یک ماه گذشته با حمایت خریدارانش و با حفظ مومنتوم صعودی، تا محدوده مقاومت ۴.۶۵ دلار رشد کرد و به محض برخورد به این مقاومت، واکنش منفی قوی مشاهده شد. البته رشد قیمت تا عدد دقیق ۵ دلار ادامه داشت. اما در کل مقاومت ۴.۶۵ دلار همچنان به عناون مقاومت جدی و مهم فایل کوین مانع از رشد بیشتر قیمت شده است و روند این ارز در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته بین این مقاومت و حمایت ۴.۱۶ الی ۴.۰۸ دلار رنج شده است. برای کوتاه مدت اگر فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند و بیت کوین به سمت حمایت پایین تری حرکت کند، می توانیم حمایت مهم فایل کوین را در محدوده ۳.۵۲ الی ۳.۴۹ دلار در نظر بگیریم. از این ناحیه انتظار واکنش قوی تری برای فایل کوین داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 3 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز FIL  در ماه گذشته روند کاملا نزولی داشت. به دلیل فشار فروش سنگینی که در تمام مارکت به وجود آمد، قیمت این ارز تا کف قبلی در محدوده ۲.۸۰ دلار ریزش داشت و این حمایت از هفته های گذشته روی نمودار وجود داشت. از این محدوده تا امروز بیش از ۵۰ درصد افزایش قیمت در ارز فایل کوین ثبت شده است و به یک مقاومت مهم در محدوده ۴.۰۸ دلار واکنش نشان داده است. همانطور که مشاهده می کنید، فایل کوین در تایم فریم ۴ ساعته داخل یک کانال صعودی باریک قرار دارد و شیب این کانال نسبت به افق زاویه کمی دارد. بنابراین اگر قیمت زیر محدوده رند ۴ دلار برگردد، می تواند با شکست کف کانال صعودی، تا محدوده ۳.۲۵ دلار کاهش داشته باشد. اما اگر بیت کوین مجددا مومنتوم صعودی بگیرد، فایل کوین می تواند با شکستن مقاومت فعلی، تا محدوده ۴.۶۵ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 6 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۶ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز فایل کوین با حفظ حمایت خط روند صعودی خود، تا مقاومت ۶.۴۰ دلار افزایش قیمت داشت، اما به دلیل برخورد بیت کوین به مقاومت سقف قبلی و ایجاد واکنش منفی، شاهد ریزش قیمت آلت کوین ها از جمله ارز فایل کوین در بازار بودیم. با شکسته شدن خط روند صعودی، قیمت این ارز زیر محدوده ۵.۷۰ دلار برگشت و بعد از پولبک به این مقاومت، انتظار ادامه کاهش قیمت و تست دو حمایت بسیار قوی را داریم. حمایت اول در محدوده ۵۰ درصد موج صعودی اصلی یعنی محدوده ۴.۸۰ دلار قرار دارد، اما در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، قیمت می تواند به صورت لحظه ای زیر عدد ۴ دلار رفته و فشار فروش غیر واقعی ایجاد کند.

بنابراین یک حمایت در محدوده دقیق تر ۳.۹۰ الی ۳.۷۸ دلار در نظر گرفته شود. از حمایت دوم انتظار واکنش قوی تری داریم. با توجه به اینکه پیوت هفتگی تشکیل شده در محدوده ۳ دلار قدرت بالایی دارد، در صورتی واکنش قوی به دو حمایت رسم شده، می توانیم انتظار خروج قیمت فایل کوین از کانال نزولی را در میان مدت داشته باشیم. اهداف میان مدت در قیمت های ۱۰، ۱۱.۸۵ و ۱۸ دلار می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 12 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز FIL در ماه گذشته به طور کلی روند رنجی داشت. همانطور که در تحلیل قبل انتظار می‌رفت، به دلیل فشار فروش ایجاد شده در سقف موج صعودی، قیمت وارد یک ناحیه تریدینگ رنج شده است، و حتی مقاومت محدوده ۵.۵۰ الی ۵.۸ دلار شکسته نشده است. در صورت شکست این سطح و با حفظ حمایت ۵ دلار، مجدداً انتظار افزایش قیمت را تا مقاومت سقف قبلی در محدوده ۷.۵۰ الی ۸ دلار داریم. مقاومت بسیار مهم تری در محدوده ۸.۱۰ الی ۹.۴۵ دلار وجود دارد، که برای شکست این مقاومت هم نیاز به شرایط بسیار خوبی در بازار و هم نیاز به شرایط مساعد فاندامنتال برای این ارز می‌باشد.

فایل کوین در محدوده حمایتی حساسی قرار دارد، حمایتی که با خط روند رسم شده است، تا زمانی که حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت‌ها وجود دارد. اما در صورت ایجاد فشار فروش در بازار و شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت می‌تواند تا کف قبلی در محدوده ۴.۶ الی ۴.۹ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 16 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز FIL در طی هفته‌های گذشته نوسانات شدیدی داشت. قیمت این ارز در ابتدا با شکست مقاومت خود در محدوده ۵.۶۶ الی ۵.۸۴ دلار، تا محدوده ۹.۵۰ دلار افزایش داشت، اما با واکنش منفی به این مقاومت شاهد سیو سود خریداران و بازگشت قیمت به یکی از سطوح حمایتی در محدوده حمایت ۵.۶۶ الی ۵.۸۴ دلار هستیم. مقاومتی که قیمت به آن واکنش منفی قوی نشان داده است، دقیقاً در محدوده‌ای است که شکست آن می‌تواند نشانه تغییر روند در تایم هفتگی باشد.

در بازه زمانی روزانه شاهد تغییر روند هستیم و تا زمانی که آخرین کف در محدوده حمایت ۴.۶۱ الی ۴.۹۰ دلار شکسته نشود، پتانسیل رشد مجدد قیمت و تست دوباره مقاومت‌های قبلی وجود دارد. چرا که این حمایت دقیقاً با حمایت ۰.۵ فیبوناچی اصلاحی همپوشانی دارد. چنانچه قیمت فایل کوین بالای محدوده ۶.۰۴ الی ۶.۲۰ دلار برگشت داشته باشد، می‌توانیم انتظار یک نوسان مثبت دیگر را تا محدوده ۷.۵ دلار داشته باشیم. اما با این فشار فروش بازگشتی، احتمال اینکه قبل از رشد، روند قیمت روی حمیت فعلی رنج شود وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 16 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FIL در هفته گذشته روند نزولی داشت. فشار فروش ایجاد شده در بازار موجب واکنش منفی قوی به محدوده مقاومت ۵.۶۶ الی ۵.۸۵ دلار شده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل بین این مقاومت و حمایت محدوده ۴.۷۲ الی ۴.۸۲ دلار رنج می‌باشد. اما به دلیل اصلاح قیمت بیت کوین، احتمال شکسته شدن این حمایت و کاهش بیشتر تا محدوده حمایت دوم بیشتر می‌باشد. همان طور که مشاهده می‌کنید، در کندل ۴ روز گذشته این حمایت به طور موقت شکسته شده است، و احتمال شکست کامل آن وجود دارد.

بنابراین سطح حمایت بعدی این ارز در محدوده رند ۴ الی ۴.۲۰ دلار در نظر گرفته می‌شود، که پتانسیل واکنش قوی تری دارد. رمز ارز فایل کوین در تایم فریم هفتگی در صورتی که حمایت فعلی را از دست بدهد، مجددا احتمال اینکه اصلاح عمیقی داشته باشد بیشتر خواهد شد. اما ممکن است فشار فروش به صورت لحظه‌ای قیمت را زیر این حمایت ببرد، که در شرایط فعلی احتمال بالایی دارد. بنابراین تا زمانی تثبیت قیمت روی سطوح حمایت باید منتظر ماند.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 24 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی فایل کوین FIL امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از برخوردی که به محدوده مقاومت ۵.۶۶ الی ۵.۸۴ دلار داشت، فشار خرید آن خنثی شد، و در هفته جاری شاهد اصلاح و کاهش قیمت این ارز هستیم. حمایت هایی که برای فایل کوین در نظر گرفته شده است، در محدوده ۴.۸ الی ۴.۷ و محدوده دوم در قیمت رند ۴ دلار می باشد. احتمال واکنش مثبت از حمایت دوم بیشتر است. در صورت واکنش مثبت، مجددا می توانیم انتظار تست مقاومت ها را داشته باشیم. در تایم هفتگی، این برگشت قوی می تواند نشانه ورود قیمت به روند رنج بزرگی باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل فایل کوین FIL امروز 10 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 3 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در طی هفته های گذشته روند صعودی آن با قدرت ادامه پیدا کرد. بعد از اینکه واکنش منفی به مقاومت محدوده ۴.۷ الی ۴.۸ دلار مشاهده شده، قیمت به سمت حمایت ۴ الی ۴.۱۷ دلار برگشت، و با پولبک به این ناحیه مجددا افزایش قیمت را شاهد بودیم. یک مقاومت در محدوده ۵.۸۶ الی ۶ دلار برای فایل کوین در نظر گرفته شده بود، که قیمت قبل از برخورد به این سطح واکنش منفی داشته است. بنابراین احتمال اینکه با برخورد به این مقاومت واکنش قوی تری مشاهده شود وجود دارد. البته این واکنش می تواند قیمت را وارد موج اصلاحی کند. در حالت کلی روند قیمت در تایم روزانه صعودی شده است، و در صورت پولبک باز هم می توانیم انتظار رشد قیمت فایل کوین را داشته باشیم. دو هدف مهم تر در محدوده های ۶.۷ الی ۶.۸ و محدوده ۷.۵ الی ۸ دلار در نظر گرفته شده است، که هدف دوم برای میان مدت می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 3 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 19 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. بعد از اینکه قیمت این ارز با فشار فروش سنگین به محدوده حمایت ۲.۷ الی ۲.۶ دلار برخورد کرد، متوقف شد، و سپس یک حرکت معکوس قوی در این نمودار به ثبت رسید. با این حرکت سریع بازگشتی، روند فایل کوین مدتی بین محدوده ۳.۴ الی ۲.۸ دلار رنج بود، که به تازگی و با شروع هفته جدید سقف کانال رنج و حتی سقف کانال صعودی کوتاه مدت شکسته شده است.

هدفی که می توانیم برای فایل کوین در نظر بگیریم و انتظار واکنش منفی از آن را داریم، در محدوده ۴.۰۸ الی ۴.۱۷ دلار در نظر گرفته شده است. این فشار خرید نشان می دهد که قیمت می تواند پس از مدتی اصلاح روی محدوده سقف کانال قبلی، به روند صعودی ادامه دهد. توجه داشته باشید که مقاومت مشخص شده، به دلیل اینکه در گذشته کف کانال تریدینگ رنج بوده است، در اولین برخورد با احتمال بسیار بالا می تواند واکنش منفی داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 19 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 28 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی را به ثبت رساند. سطح حمایتی که در تحلیل های قبلی در محدوده ۲.۶۷ الی ۲.۷۰ دلار روی نمودار رسم شده بود، به محض برخورد قیمت به آن با واکنش مثبت همراه بوده است. این حجم از فشار فروش حتی در صورت برگشت بیت کوین می تواند در بهترین حالت باعث رنج شدن روند فایل کوین در تایم ۴ ساعته شود. برای کوتاه مدت با توجه به اینکه اندیکاتور RSI هنوز در محدوده اشباع فروش می باشد، واگرایی مثبت مشاهده نمی شود. بنابراین برای صعودی شدن روند فایل کوین باید در طی هفته جاری منتظر ماند. با توجه به نبود سابقه گذشته قیمتی در این محدود ها صرفا می توانیم از حرکت های اسپایک برای رسم سطوح حمایت مقاومت استفاده کنیم.

لازم به ذکر است که با رسم سطوح به این روش، یکی از قوی ترین محدوده های واکنشی قیمت را می توانیم شناسایی کنیم. یکی از این محدوده ها سطح ۵۰ درصد آخرین اسپایک نزولی است، که دقیقا در محدوده ۳.۱۰ الی ۳.۱۳ دلار رسم شده است، و در تایم های پایین واکنش های دقیقی را نشان می دهد. در صورت شکسته شدن این مقاومت، برای کوتاه مدت ادامه حرکت را می توانیم تا سطح مقاومت ۳.۴۴ الی ۳.۴۵ دلار انتظار داشته باشیم. احتمال واکنش منفی قیمت به این ناحیه بالاست، و در نهایت سطح مقاومت بعدی در محدوده ۳.۷۷ دلار در نظر گرفته شده است، که قیمت می تواند برای هفته جاری بین این سطوح نوسان داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 28 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در طی هفته گذشته روند رنج خود را بین سطوح حمایت مقاومتی که از قبل مشخص شده بود، ادامه داده است. قیمت به مقاومت در حال فشار آوردن است، اما یک مقاومت مینور دیگر در محدوده ۴.۷۰ دلار مانع از رشد بیشتر قیمت فایل کوین شده است. اولین برخورد به این قیمت با واکنش منفی همراه بوده است. در تایم فریم ۱ ساعته می توانیم با در نظر گرفتن یک کانال صعودی نوسانات را دقیق تر زیر نظر داشته باشیم. در صورت شکست کف کانال، مجددا روند نزولی می تواند از سر گرفته شود.

اما با شکست مقاومت ۴.۷ دلار، رشد قیمت می تواند تا محدوده مقاومت ۵ الی ۵.۲۰ دلار ادامه داشته باشد. حمایت بسیار مهمی در محدوده ۴.۴۰ الی ۴.۲۰ دلار در تایم ۴ ساعته وجود دارد، که محدوده کف کانال صعودی کوتاه مدت را تقویت کرده است. همچنین حمایت رند ۴ دلار بسیار حمایت قوی بوده، و برخورد به این محدوده می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. تست مجدد این ناحیه می تواند موجب تشکیل واگرایی مثبت روی RSI و نشانه برگشت روند در آینده باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 14 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 7 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در طی هفته های گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه یک حمایت را در محدوده ۴.۷ الی ۵ دلار شکست، تا سطح ۴ دلار کاهش داشت. حالا روند فایل کوین بین این حمایت و مقاومت رنج شده است. در تایم فریم ۴ ساعته این روند رنج به وضوح مشخص می باشد. یک مقاومت مهم در ناحیه ۴.۵ الی ۴.۷ دلار قرار دارد، که وجه اشتراک این محدوده با مقاومت قبلی در قیمت ۴.۷ دلار می باشد. بنابراین تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای ۴.۷ دلار برگردانند، روند نمی تواند صعودی شود.

در صورتی که فشار فروش افزایش داشته باشد، با شکست حمایت فعلی می توانیم انتظار ریزش شدیدی تا محدوده ۳.۲۰ الی ۳.۳۰ دلار را داشته باشیم. این ناحیه با میدلاین کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد، و در صورت برخورد می تواند یک واکنش مثبت به همراه داشته باشد. برای کوتاه مدت نیز قدرت فروشندگان هنوز بیشتر است، و باید تا تثبیت قیمت روی سطوح حمایت منتطر ماند.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 7 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 23 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز فایل کوین FIL در طی هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. فشار فروشی که در تمام بازار به وجود آمد، باعث شکسته شدن کف قبلی در محدوده حمایت ۴.۷ الی ۵ دلار و تشکیل موج نزولی جدیدی شد. که این موج تا قیمت رند ۴ دلار کاهش داشت، و باعث ثبت ATL جدیدی شده است. برای صعودی شدن روند در تایم فریم ۱ ساعته، حداقل خریداران باید قیمت را بالای سطح ۵ دلار ببرند. در غیر اینصورت در بهترین حالت روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. اولین مقاومت مینور در محدوده ۴.۵ دلار می باشد.

نحوه واکنش قیمت به این محدوده مقاومت برای ادامه روند این ارز بسیار مهم می باشد. با توجه به نبود گذشته قیمتی در این نواحی، باید تا زمان تشکیل سقف و کف های بالاتر و تغییر روند حداقل در تایم فریم ۱ ساعته منتظر ماند. نکته دیگری که وجود دارد این است که حمایت محدوده ۴ دلار دقیقا با میدلاین کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد. بنابراین حمایت موقت خوبی جهت تغییر روند در صورت مساعد شدن شرایط در بازار می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 23 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 9 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز در محدوده حمایت بسیار مهمی قرار گرفته بود، و شکست این حمایت می توانست باعث فشار فروش بالایی شود. با توجه به اینکه بازار اندکی به سمت بالا برگشت، فایل کوین در پایین ترین سطح تاریخی خود و در محدوده ۴.۷ الی  ۵ دلار حمایت شد. با شکست مقاومت محدوده ۵.۳۰ الی ۵.۳۷ دلار، الگوی کنج نزولی هم تایید شد، و قیمت به محدوده مقاومت ۵.۸۸ الی ۶ دلار برخورد کرده است.

این برخورد با واکنش اولیه همراه بوده، اما به دلیل حمایت شدن در محدوده ۵.۳۷ دلار، پتنسیل رشد مجدد برای تست شکست مقاومت پیش رو را دارد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، فایل کوین می تواند تا محدوده ۶.۷۰ الی ۶.۸۰ دلار که در سقف کانال نزولی قرار گرفته است، رشد داشته باشد. پس هدف دوم در این مقاومت قرار گرفته است. اما اگر مقاومت پیش رو واکنش منفی شدید تری داشته باشد، و حمایت ۵.۳۰ دلار از دست برود، به دلیل فشار بالایی که در روند نزولی به وجود آمده است، پایین ترین حمایت مشخص شده هم می تواند شکسته شود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 9 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در طول هفته گذشته روند نزولی آن روی محدوده حمایت ماهانه ادامه پیدا کرد. در طی هفته گذشته به دلیل فشار فروش بالایی که در بازار شکل گرفت، ریزش لحظه ای قیمت فایل کوین تا قیمت ۴.۷۲ دلار ادامه داشت، که موجب تشکیل یک کف پایین تر در روند نزولی بلند مدت شد. این محدوده، پایین ترین قیمتی است که ارز فایل کوین در آن معامله شده است، و یک ATL جدید در تاریخ معاملات فایل کوین محسوب می شود.

اما نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل تشکیل واگرایی مثبت در این ناحیه، و همچنین تشکیل الگوی کنج روی حمایت، در صورتی که بیت کوین برگشت قوی به سمت بالا داشته باشد، بسیاری از آلت کوین ها که روی حمایت های خود قرار دارند، می توانند رشد خوبی داشته باشند. شکست مقاومت مینور در محدوده ۵.۳۰ الی ۵.۳۷ دلار، می تواند روند ۴ ساعته را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین بعد از پولبک به الگوی کنج می توانیم انتظار داشته باشیم که فایل کوین تا اهداف مشخص شده روی نمودار در محدوده های ۵.۸۸ الی ۶ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 25 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 11 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در طی هفته گذشته روند نزولی داشت و قیمت آن بعد از برخورد به مقاومت رند ۶ دلار با واکنش منفی همراه شد. به دلیل مومنتوم نزولی و قدرت بیشتر فروشندگان باز هم شاهد کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۵.۵ دلار بوده ایم. اما همانطور که مشاهده می کنید قیمت به محدوده شروع آخرین موج صعودی واکنش مثبت نشان داده و در برخورد دوم هم واکنش مثبت مشاهده می شود.

حمایتی که در محدوده ۵.۱۰ الی ۵.۴۴ دلار قرار دارد، و قبل از آخرین سنگر حمایتی فایل کوین و یکی از نواحی بسیار مهم حمایتی می باشد، تا زمانی که کندل نزولی قوی در بازه زمانی روزانه زیر این محدوده بسته نشود، می توانیم انتظار برگشت قیمت را به دلیل واگرایی های مثبتی که روی اندیکاتور RSI مشاهده می شود، داشته باشیم. همچنین با رسم یک خط روند نزولی روی پیوت های آخر می توانید برگشت قیمت و شکست محدوده را به عنوان سیگنال مثبت برای رشد قیمت فایل کوین دریافت کنیم. البته مقاومت محدوده ۵.۹ الی ۶ دلار هم باید پر قدرت به سمت بالا شکسته شود. واگرایی مثبت قوی هم در تایم فریم هفتگی مشاهده می شود، که نشان می‌دهد محدوده حمایت فعلی یکی از نواحی مهم برای سرمایه گذاری های بلند مدت می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 11 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 28 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته با افزایش فشار فروش همراه بود. قیمت این ارز بعد از اینکه به محدوده مقاومت ۶.۷۳ الی ۶.۸۳ دلار برخورد کرد و واکنش منفی به آن نشان داد، ریزش قیمت و سیو سود خریداران کوتاه مدت شروع شد. محدوده حمایتی که برای فایل کوین در قیمت ۶ دلار در نظر گرفته شده بود، نتوانست مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. همچنین یک حمایت مینور که مربوط به تایم فریم یک ساعته می باشد و در محدوده ۵.۵۵ دلار قرار گرفته است هم در روز گذشته پر قدرت توسط فشار فروش بالا شکسته شد.

همان طور که روی نمودار ملاحظه می کنید، قیمت با برخورد دقیقی که به محدوده حمایت ۵.۱۳ الی ۴.۸۰ دلار داشته، به صورت موقت ریزش قیمت آن متوقف شده است. در این ناحیه شاهد افزایش قیمت هم بودیم. محدوده حمایت مینور تایم فریم یک ساعته اکنون به مقاومت تبدیل شده اما اگر بیت کوین پر قدرت به سمت مقاومت ۲۰ هزار دلار برگردد، می توانیم انتظار داشته باشیم که خریداران فایل کوین هم قیمت را بالای محدوده ۵.۵ دلار برگردانند. در این صورت یک شکست فیک روی نمودار به ثبت خواهد رسید و از این محدوده می توانیم انتظار رشد مجدد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 28 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 21 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FIL در طی هفته گذشته در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. این ارز که روی یک حمایت مهم در محدوده ۵.۴۴ الی ۵.۵۵ دلار قرار گرفته بود، با حمایت خریداران رشد ۲۵ درصد را تاکنون به ثبت رسانده است. فشار خرید موجب شد تا مقاومت این ارز در محدوده ۵.۸۸ الی ۶.۱۰ دلار تبدیل به حمایت شود، و قیمت به هدف بعدی در محدوده ۶.۷۳ الی ۶.۸۳ دلار برخورد کرده است.

همانطور که مشاهده می کنید، دومین برخورد نیز با واکنش منفی همراه بوده است. حال چنانچه خریداران بتوانند قیمت را بالای این مقاومت برگردانند، روند فایل کوین در تایم فریم ۴ ساعته مجددا صعودی خواهد شد. در اینصورت هدف بعدی در محدوده ۷.۷۳ الی ۸.۲۰ دلار قرار گرفته است. اما اکنون روند ۴ ساعته رنج می باشد. با توجه به واگرایی اندیکاتور MACD در تایم ۴ ساعته، چنانچه خط روند صعودی کوتاه مدت به سمت پایین شکسته شود، مجددا حمایت های در نظر گرفته شده می تواند محل برخورد قیمت باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 21 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL در طول هفته گذشته با رشد بیش از ۱۱ درصد همراه بوده است. فایل کوین بعد از ریزش و فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد، با برخورد به محدوده حمایت ۵.۴۴ الی ۵.۵۵ دلار، روند نزولی آن متوقف شد، و مجددا در این محدوده شاهد قدرت گرفتن خریداران و افزایش حجم معاملات خرید بودیم. دو روز گذشته یک کندل صعودی قوی با ۱۱ درصد رشد موجب شکسته شدن یک مقاومت در محدوده ۵.۸۸ الی ۶.۱۰ دلار شده است.

این محدوده که اکنون به حمایت تبدیل شده است، یک ناحیه عرضه و تقاضا مربوط به تایم فریم ۴ ساعته می باشد. قیمت به این محدوده پولبک زده و با واکنش هایی که امروز مشاهده شده است، می توان انتظار داشت که ادامه رشد قیمت در هفته جاری را شاهد باشیم. بنابراین در صورتی که بیت کوین با فشار فروش همراه نباشد، رمز ارز فایل کوین می تواند نسبت به بسیاری از آلت کوین ها رشد بیشتری داشته باشد. اهداف فایل کوین در محدوده های ۶.۸۰ و ۸ دلار می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 14 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال FIL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت FIL را مشاهده کنید.

رمز ارز FIL هفته گذشته با عدم تثبیت بالای محدوده حمایت ۷.۶۷ الی ۸ دلار مواجه شد. خریداران این ارز به دلیل فشار فروشی که در تمام بازار اتفاق افتاد، سیو سود کرده و موجب کاهش قیمت فایل کوین تا محدوده ۶ دلار شدند. حمایت اولی که فایل کوین به آن واکنش مثبت نشان داده است، در محدوده ۶ الی ۶.۲۳ دلار در نظر گرفت هشده است. اما در صورتی که فشار فروش بیشتری در بازار شاهد باشیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به محدوده ۵ الی ۵.۴۰ دلار برخورد داشته باشد.

با توجه به اینکه حمایت فعلی در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده است، بعد از یک روند رنج کوتاه مدت روی این حمایت، مجددا می توانیم انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی فایل کوین داشته باشیم. برای برگشت قیمت به سمت مقاومت ها، خریداران نیاز دارند تا قیمت را بالای محدوده ۶.۳۰ دلار تثبیت بدهند. در این صورت امکان رشد مجدد قیمت فراهم خواهد شد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 31 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 24 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فایل کوین FIL در طی هفته های گذشته روند صعودی قوی داشته است. این ارز که از محدوده حمایت ۵.۵ دلار یک حرکت صعودی قوی را شروع کرده است، اکنون وارد یک فشردگی قیمت شده است. حمایت فعلی در محدوده ۷.۶۷ الی ۸ دلار قرار گرفته است، و در صورتی که فشار فروش روی این محدوده موجب شکست آن شود، پتانسیل واکنش قوی تر در محدوده حمایت ۶.۲۵ الی ۶.۵۶ دلار وجود دارد. سقف کانال نزولی بلند مدت فایل کوین در قیمت ۱۱.۶ الی ۱۲ دلار مجددا می تواند توسط خریداران تست شود.

اندیکاتور ایچیموکو نیز محدوده های حمایت رسم شده را تایید می کند. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز در صورت حفظ حمایت فعلی، روند صعودی باقی خواهد ماند. با توجه به اینکه قیمت در نیمه اول کانال نزولی قرار گرفته است، در صورت مساعد ماندن شرایط در بازار، پتانسیل شکست سقف کانال نزولی نیز در روزهای آینده وجود دارد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 24 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در دو هفته گذشته رشد خوبی را از محدوده حمایت ۵ الی ۵.۲۰ دلار به ثبت رسانده است. همانطور که مشاهده می کنید و در تحلیل قبلی نیز اشاره شد، روند قیمت رنج می باشد، و مقاومتی که در محدوده ۶ الی ۶.۳۰ دلار روی نمودار رسم شده است با واکنش منفی همراه بوده است، و مجددا به دلیل اینکه روند کلی نزولی می باشد، فروشندگان قدرت بیشتری گرفته اند. حمایتی که در حال حاضر در محدوده ۵.۳۷ الی ۵.۵۰ قرار دارد، محدوده تقاضایی است که به دلیل فشار فروش ها احتمال شکسته شدن این حمایت وجود دارد.

اما در صورت مشاهده نشانه های برگشت از این محدوده و افزایش حجم معاملات، با قدرت گرفتن خریداران، می توانیم انتظار داشته باشیم که این بار مقاومت محدوده ۶ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود. در این صورت هدف بعدی در محدوده ۷.۱۵ الی ۷.۳۷ دلار خواهد بود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 3 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 20 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در طی هفته گذشته بعد از اینکه تا محدوده مقاومت ۵.۹۰ دلار رشد قیمت داشت، به دلیل عدم تمایل خریداران در قیمت های بالاتر با واکنش منفی همراه شد. مجددا شاهد برگشت قیمت به سمت محدوده های حمایت ۵ دلار هستیم. همانطور که مشاهده می کنید، روند قیمت بین محدوده مقاومت ۶ دلار و حمایت ۵ دلار رنج شده است. در زمان نگارش این تحلیل نیز قدرت دست فروشندگان می باشد. به طور کلی روند بلند مدت نزولی می باشد، و در صورتی که روی سطح حمایت ۵ دلار نشانه های حمایت مشاهده نشود، ریزش قیمت ادامه خواهد داشت. بنابراین محدوده های هدف بعدی در قیمت های ۴.۸۰ دلار و ۴ دلار خواهند بود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 20 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 13 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در طی هفته گذشته با شکست خط روند صعودی کوتاه مدت، یک برگشت دیگر به سمت حمایت کانال قیمتی ۵ دلار داشته است. اما این محدوده که در قیمت ۵.۱۰ الی ۵.۲۵ دلار روی نمودار رسم شده است، تاکنون با واکنش خوبی همراه بوده است. در صورت حفظ این سطح حمایت، پتانسیل رشد کوتاه مدت و برگشت روند تا محدوده های مقاومت ۵.۹۰، ۶.۲۰ و ۶.۵ دلار وجود خواهد داشت.

همچنین در صورت مساعد ماندن شرایط بازار ، احتمال ادامه رشد قیمت و برگشت به سمت مقاومت محدوده ۶.۹۰ الی ۷.۳۰ دلار وجود دارد. اندیکاتور RSI نیز از محدوده اشباع فروش خارج شده است، و در صورتی که خریداران بتوانند سطح ۵.۵ دلار را پس بگیرند، رشد قیمت در هفته جاری مورد انتظار می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 13 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته بعد از واکنش به محدوده ۵ دلار رشد قیمت آن تا مقاومت رند ۶ دلار ادامه پیدا کرد. با توجه به اینکه کندل های صعودی قدرت کافی برای ادامه حرکت صعودی در تایم فریم های پایین تر را ندارند، بنابراین احتمال شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت و برگشت مجدد برای تست محدوده ۵ دلار وجود دارد. اما در صورتی که شرایط بازار مساعد باقی بماند، و حمایت کوتاه مدت محدوده ۵.۸ دلار حفظ شود ، حرکت صعودی می تواند تا مقاومت اصلی در محدوده ۷ دلار ادامه پیدا کند.

اما در مسیر حرکت صعودی دو مقاومت دیگر در محدوده های ۶.۲۵ و ۶.۵ دلار قرار گرفته است که برخورد قیمت با هر کدام از این محدوده ها نیز می تواند با واکنش و توقف کوتاه مدت قیمت همراه باشد. به طور کلی در صورت شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت سیگنال منفی برای ارز فایل کوین صادر می شود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 6 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته ریزش قیمت آن در محدوده رند ۵ دلار متوقف شد، و با توجه به واگرایی مثبتی که توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده، هم در تایم فریم روزانه و هم در تایم فریم ۴ ساعته شناسایی این واگرایی نشانه یک حرکت صعودی رو سمت بالا بود. بنابراین انتظار رشد قیمت تا محدوده ۶ دلار را داریم. در این محدوده با توجه به وجود یک خط روند نزولی که به عنوان مقاومت داینامیک می تواند مانع از رشد قیمت شود، انتظار واکنش و برگشت به سمت حمایت ۵ دلار بیشتر می باشد. اگر در شرایطی که شاهد اخبار مثبت ثبت در بازار باشیم بنابراین رشد قیمت میتواند تا محدوده ۷ دلار نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 30 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 23 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فایل کوین FIL نیز دقیقا مانند نمودار بیت کوین یک الگوی مستطیل روی نمودار تشکیل داده بود، و با شکست حمایت ۶.۷۲ الی ۷.۱۵ دلار، به سمت حمایت های پایین تر خود که روی نمودار رسم شده است، حرکت می کند. حمایت اول در محدوده ۶ دلار شکسته شده و قیمت به حمایت دوم در محددوه ۵ دلار در حال نزدیک شدن می باشد. با توجه به نبودن گذشته قیمتی، از حمایت های رند روی نمودار استفاده می شود. در نهایت در صورتی که که ریزش های شدید ادامه داشته باشد، محدوده PRZ مهمی که انتظار داریم از این ناحیه شاهد یک موج اصلاحی باشیم، در قیمت ۳ الی ۳.۳۰ دلار می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 23 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته روند بسیار رنجی را پشت سر گذاشته است. مقاومتی که توسط ابزار حجم در قیمت ۸ دلار برای فایل کوین در نظر گرفته شده بود، همچنان به عنوان مقاومت باقی مانده است، و توان خریداران برای شکست این مقاومت کافی نبوده است. همچنین حمایتی که در محدوده ۶.۷۲ الی ۷.۱۵ دلار بر روی نمودار رسم شده است، تاکنون چندین بار مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است.

با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته یک خط روند نزولی روی نمودار به سمت بالا شکسته شده است، در صورت تثبیت قیمت بالای این محدوده و پولبک به آن، انتظار داریم که در این هفته شاهد رشد قیمت تا سطح مقاومت ۹ الی ۱۰ دلار باشیم. همچنین واگرایی مثبت نیز در بازه زمانی ۴ ساعته توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است. در صورت شکست مقاومت ۷.۸۰ دلار انتظار داریم که در این هفته هدف قیمت در سطح مقاومت رویت شود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 16 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فایل کوین  FIL  در طی هفته گذشته با توجه به نزولی بودن روند کلی، مجددا به سمت حمایت های خود در محدوده ۷.۵ الی ۷ دلار برگشت. توقف قیمت را در این ناحیه با توجه به ورود سرمایه به ارزهای کل بازار شاهد بودیم. همچنین با عدم تمایل فروشندگان در این ناحیه شاهد افزایش قیمت در کوتاه مدت هستیم. نکته ای که وجود دارد، واگرایی مثبتی است که توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، بنابراین می تواند نشانه برگشت قیمت تا سطح مقاومت ۹ الی ۱۰.۲۵ دلار باشد. بیشترین حجم معاملات چند هفته گذشته مربوط به قیمت ۸ دلار می باشد.

بنابراین در صورتی که خریداران بتوانند این سطح مقاومت را پس بگیرند، و قیمت بالای این ناحیه تثبیت داشته باشد، انتظار می رود که هدف اول قیمت در محدوده ۱۰ دلار رویت شود. در این صورت روند قیمت در تایم فریم های پایین می تواند صعودی شود. اما در تایم روزانه پتانسیل رشد بیشتری تا سطوح بالاتر یعنی محدوده ۱۳ و مقاومت اصلی ۱۵.۵ دلار وجود خواهد داشت. اما در حالت دوم در صورتی که زیر ناحیه مقاومت ۱۰ دلار نشانه های افزایش حجم وجود نداشته باشد، مجددا قیمت به سمت حمایت های پایین بر خواهد گشت.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 9 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در طول هفته گذشته روند رنجی را پشت سر گذاشته است. این ارز که به طور کلی در روند نزولی قرار دارد،  در چند روز گذشته فشار فروش روی فایل کوین حذف شده است، و قیمت در حال افزایش می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته و حتی ۱ ساعته نیز نزولی می باشد.

بنابراین تا زمانی که مقاومت محدوده ۹.۵۰ الی ۱۰.۲ دلار تبدیل به حمایت نشود، انتظار می رود حرکت های صعودی روی نمودار صرفا یک پولبک برای قیمت های پایین تر باشند. یک خط روند صعودی روی موج آخر در تایم فریم ۱ ساعته می توان روی نمودار رسم کرد. تا زمانی که این حمایت داینامیک حفظ شود، انتظار می رود که خریداران بتوانند قیمت را حداقل تا سطح مقاومت ذکر شده حمایت کنند.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 2 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فایل کوین FIL از ریزش های اخیر بازار مصون نماند و قیمت این ارز نیز تاکنون کاهش چشمگیری داشته است. فشار فروش موجب شکست حمایت های بسیاری شده و قیمت این ارز کف قیمت جدیدی در محدوده ۶.۷ دلار به ثبت رسانده است. محدوده ای که در حال حاضر قیمت به آن واکنش داده، در ناحیه ۶.۷۰ الی ۷ دلار می باشد. با توجه به نبود گذشته قیمتی در نواحی فعلی، اعداد رند به عنوان حمایت های بعدی در نظر گرفته شده است. و در نهایت محدوده ای که به عنوان ناحیه PRZ بازگشتی در صورت برخورد قیمت می تواند با واکنش خوبی همراه باشد و در قیمت ۳ الی ۳.۳۰ دلار می باشد.

نزدیک ترین مقاومت پیش روی قیمت نیز در محدوده ۹ الی ۱۰.۵ دلار قرار دارد و خریداران در صورتی که بخواهند رشد قیمت را شاهد باشند، باید این سطح مقاومت را پس بگیرند. در این صورت مقاومت بعدی در قیمت ۱۵.۷ الی ۱۷ دلار در دسترس خواهد بود. توجه به حجم معاملات در محدوده های حمایتی بسیار با اهمیت می باشد. بنابراین در صورتی که واگرایی حجم روی حمایت ۷ دلار مشاهده شود، می توانیم انتظار برگشت قیمت را داشته باشیم.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 26 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز فایل کوین FIL در ماه گذشته با ریزش بیش از ۴۰ درصد همراه بوده است و قیمت این ارز به پایین ترین حمایت تاریخی خود که محدوده ۱۰ دلار می باشد، نزدیک شده است. دو روز گذشته همزمان با ریزشی که در بازار شاهد بودیم، فایل کوین یکی از معدود ارزهایی بود که شدید ترین ریزش را تجربه کرد. ریزش ۳۰ درصدی قیمت در کمتر از ۱۵ دقیقه و سپس برگشت سریع و جبران نیمی از این کاهش که این هیجانات نتیجه معاملات اهرمی بالا روی ارز فایل کوین بود. حجم بسیار زیادی از پوزیشن های خرید در ۴۸ ساعت گذشته لیکویید شده است.

در حال حاضر مقاومت محدوده ۱۶.۷۷ الی ۱۷.۵ دلار تا زمانی که به حمایت تبدیل نشود، نمی توانیم انتظار تغییر روند را در تایم فریم روزانه داشته باشیم. ترند لاین نزولی نیز به عنوان مقاومت داینامیک می تواند مانع از رشد بیشتر قیمت شود. در حال حاضر نیز برای کوتاه مدت مقاومت محدوده ۱۴.۹ الی ۱۵.۴ دلار می تواند نقطه عطف روند در تایم ۱ ساعته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 12 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 5 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در طول هفته گذشته با کاهش ۴ درصد و با شروع این هفته بیش از ۶ درصد دیگر کاهش قیمت داشت. محدوده حمایت هفتگی ۱۷ الی ۱۷.۵ دلار در پایین ترین منطقه ممکن فایل کوین می باشد و در صورتی که کندل هفتگی زیر ۱۷ دلار بسته شود، ریزش می تواند تا حمایت بعدی ۱۵ دلار نیز ادامه داشته باشد. برای برگشت و کاهش مومنتوم، در صورتی که حجم معاملات نیز کاهش چشمگیری داشته باشد، با واگرایی حجم می توان انتظار داشت که فروشندگان در محدوده حمایت فعلی تمایلی برای فروش دارایی خود ندارند. صرفا در این صورت می توان نشانه خوبی برای برگشت به سمت مقاومت های بالاتر را مشاهده کرد.

ترند لاین نزولی رسم شده در تایم فریم ۴ ساعته در صورت شکست، می تواند نشانه های برگشت به سمت مقاومت ۲۱ الی ۲۳ دلار را نمایان کند. به طور کلی محدوده حمایت فعلی ناحیه خوبی برای سرمایه گذاری بلند مدت روی فایل کوین می باشد. تا کاهش مومنتوم روند نزولی، پیشنهاد می شود که از معاملات اهرمی خودداری کنید، و معاملات اسپات خود را نیز با رعایت کامل مدیریت سرمایه انجام دهید.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 5 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 29 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در حال کف سازی در محدوده حمایت ۲۰ الی ۱۷ دلار می باشد. هفته گذشته نوسانات زیاد اما با روند رنجی را پشت سر گذاشته است. مقاومت محدوده ۲۲.۸۰ الی ۲۱.۴۰ دلار مانع از رشد قیمت شده است، و این محدوده واکنش شدیدی را به همراه داشته است. نوسانات فایل کوین می تواند در این هفته بین این مقاومت ذکر شده و حمایت هفتگی ۱۸ دلار نوسان داشته باشد.

برای معاملات بلند مدت و میان مدت نیاز است که خریداران بتوانند ترند لاین نزولی را به سمت بالا شکسته و قیمت را بالای ۲۲ دلار تثبیت بدهند. لازم به ذکر است که در تایم فریم هفتگی محدوده حمایت مورد نظر می تواند یک الگوی کف دو قلو برای فایل کوین تشکیل دهد. بنابراین پتانسیل رشد قیمت فایل کوین در کوتاه مدت تا محدوده مقاومت ۴۵ دلار وجود دارد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 29 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 15 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته روند رنجی را سپری کرده است. این ارز بین محدوده حمایت ۲۲.۸۰ الی ۲۳.۴۰ دلار و مقاومت محدوده ۲۶ الی ۲۹ دلار رنج شده است، و کندل هایی که تشکیل شده است، در رنج کندل ما قبل خودشان قرار دارند. با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم روزانه هنوز صعودی نشده است، در صورت شکست حمایت ذکر شده، امکان برگشت مجدد به سمت حمایت پایین تر در محدوده ۲۰.۵ الی ۲۱ دلار وجود دارد.

با توجه به حرکت قوی آخرین موج صعودی، انتظار داریم که قیمت از یکی از محدوده های ذکر شده به سمت مقاومت هفتگی حرکت مجددی داشته باشد و در صورتی که این مقاومت شکسته شود، و کندل هفتگی بالای سطح ۳۰ دلار بسته شود، اهداف بعدی محدوده های ۴۰ و ۶۰ دلار خواهد بود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 15 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 8 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در طول دو هفته گذشته با رشد خوبی از محدوده حمایت ۱۷ دلار همراه بوده است. این ارز که حرکت خوبی را داخل کانال نزولی شروع کرده بود، در روز گذشته با شکست مقاومت استاتیک محدوده ۲۰ الی ۲۲ دلار، و همچنین مقاومت سقف کانال نزولی همراه بوده است. یک مقاومت مهم در محدوده ۲۷ الی ۲۹ دلار رسم شده است،  وانتظار می رود که قیمت به این سطح واکنش داشته باشد. بنابراین احتمال سیو سود خریداران در این محدوده وجود دارد.

روند قیمت نیز در تایم فریم روزانه از حالت کاملا نزولی خارج شده است. اما صعودی نمی باشد. ولی در بازه زمانی ۴ ساعته روند کاملا صعودی می باشد. تا زمانی که حمایت ۲۰ دلار حفظ شود، روند در تایم فریم ۴ ساعته صعودی باقی خواهد ماند. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی محدوده ۲۲.۸۰ الی ۲۳.۴۰ دلار می باشد، و باید نحوه واکنش قیمت به این محدوده بررسی گردد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 8 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 16 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته با کاهش ۹.۳۸ درصدی قیمت همراه بود. این ارز که در تایم هفتگی در روند رنج قرار گرفته است، و در موج ریزشی آخر در کانال نزولی قرار دارد، با کاهش تا سطح حمایت ۱۸ دلار، برای بار دوم می تواند یک الگوی کف دو قلو تشکیل دهد، و شاهد خروج قیمت از کاناال نزولی در کوتاه مدت می توانیم باشیم. این در صورتی است که بازار دچار ریزش های سنگین تری نشود. در غیر اینصورت کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۱۳ الی ۱۲ دلار در کف کانال نزولی ادامه داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 16 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه:

یک حمایت مهم در محدوده ۱۸.۵ الی ۱۸ دلار قرار دارد، که با میدلاین کانال نزولی هم پوشانی دارد. بنابراین شکست آن یا باقی ماندن بالای این ناحیه برای ادامه روند قیمت با اهمیت می باشد. این حمایت در زمان نگارش این تحلیل در حال شکسته شدن می باشد.

اگر کلوز کندل روزانه زیر این ناحیه داشته باشیم، شرایط برای ارز FIL دشوارتر خواهد شد. اما در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، و برگشت قیمت در بازار را شاهد باشیم، می توانیم شاهد رشد قیمت تا اهداف ۲۱ و در صورت شکست مقاومت اول، تا محدوده ۲۷ الی ۲۹ دلار باشیم.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز 16 اسفند 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 9 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز FIL در هفته گذشته یک الگوی کندلی برگشتی روی محدوده حمایت ۱۶.۷۵ الی ۱۸ دلار به ثبت رسانده است. محدوده ای که در صورت رشد قیمت از این ناحیه، انتظار می رود که سقف کانال نزولی هم در قیمت ۲۴ دلار شکسته شده و قیمت به مقاومت اصلی در محدوده ۲۶ الی ۲۹ دلار برسد. همچنین احتمال تشکیل الگوی کف دو قلو و برگشت کامل قیمت از این ناحیه وجود دارد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 9 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه:

همان طور که مشاهده می کنید، فایل کوین یک خط روند نزولی را در این بازه زمانی به سمت بالا شکسته، و به آن پولبک زده است. بنابراین با توجه به حجم معاملات بالایی که به ثبت رسیده است، انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده ۲۴ دلار وجود دارد. اگر بازار ریزشی نباشد و بیت کوین حمایت های خود را از دست ندهد، این سناریو تقویت خواهد شد، و سرعت رشد قیمت بالاتر می رود.

قیمت در حال کراس کردن اندیکاتور EMA و عبور از این مقاومت می باشد. حتی در صورت برگشت، و پولبک کامل به خط روند، حمایت ۱۹ دلار نیز می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز 9 اسفند 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 25 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل فایل کوین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دو شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید

رمز ارز FIL در تایم هفتگی این هفته نیز با کاهش قیمت همراه بود. در واقع هر چه خریداران تلاش کردند که قیمت را به محدوده های سطوح قبلی برگردانند، بی نتیجه ماند. البته خریداران باهوش نزدیک محدوده مقاومت ۲۷ دلار سیو سود انجام دادند، و این مورد سبب کاهش بیشتر قیمت شد. ما در این بازه زمانی مشاهده می کنیم که پولبک عمیق تر زیر بریک اوت صعودی نفوذ کرده است، و یک کف جدید تر تشکیل شده است.

اما توقف و سپس واکنش قیمت در محدوده ۱۶.۸۲ الی ۱۸ دلار می‌تواند نشانه هایی از برگشت قیمت باشد. بنابراین در صورتی که قیمت یک بار دیگر به این حمایت برخورد کند، می توان در این ناحیه به دنبال نشان های ورود و برگشت قیمت به سمت مقاومت میدلاین کانال نزولی بود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 25 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه:

همان طور که ملاحظه می‌فرمایید قیمت در یک کانال نزولی افزایشی قرار گرفته است، و فاصله قیمت با سقف کانال نزولی به معنی احتمال رنج شدن روند بین دو محدوده رسم شده می باشد. بنابراین در کوتاه مدت می‌توان روی این ارز نوسان گیری انجام داد، و در محدوده حمایت نیز برای بلند مدت پله ورود جذابی می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز 25 بهمن 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 11 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل فایل کوین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید

رمز ارز فایل کوین FIL در طول هفته گذشته حمایت های خوبی در محدوده ۱۷ دلار داشت. حرکت خوبی از این محدوده به سمت بالا شروع شد. اما همچنان قدرت خریداران برای رساندن کامل قیمت به محدوده مقاومت سقف کانال نزولی پایین می باشد. به طور کلی روند در تایم ۴ ساعته رنج بوده و خریداران در انتظار وضعیت های بهتری در بازار می باشند.

با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار داریم، در صورت شکست خط روند صعودی می توان انتظار ادامه ریزش ها را در بازار داشت، چرا که اگر خط روند شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا کف کانال نزولی در محدوده ۱۲ دلار ادامه داشته باشد. البته یک حمایت مهم نیز در محدوده ۱۷ دلار دارد که در صورت ریزش قیمت باز هم می تواند به این محدوده واکنش دهد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 11 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

بنابراین شانس فایل کوین برای حمایت شدن در محدوده ۱۷ دلار و برگشت کامل روند و خروج کامل قیمت از کانال نزولی وجود دارد. در حال حاضر انتظارات ما از این ارز بدین صورت است که رشد قیمت تا محدوده ۲۲ الی ۲۴ دلار ادامه پیدا کند، تا وضعیت ادامه روند در این محدوده مجدداً بررسی شود.

در این صورت با دیدن نشانه ‌های قدرت خریدار و حجم معاملات بالا می توان انتظار شکست سقف کانال نزولی را داشت و در این صورت بعد از شکست سقف کانال نزولی محدوده ۲۴ دلار به حمایت تبدیل شده و قیمت می تواند تا عدد ۳۰ دلار به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 بهمن 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 4 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز فایل کوین FIL در طول هفته گذشته با کاهش بیش از ۳۵ درصد همراه بود. با توجه به اینکه کف بزرگترین موج صعودی شکسته شده است، قیمت در یک کانال نزولی قرار گرفته است. همچنین محدوده میدلاین کانال در هفته های گذشته شکسته شده است، حمایتی که انتظار داشتیم جلوی ریزش قیمت را بگیرد محدوده ۲۲ تا ۳۲ دلار بود که در حال حاضر به مقاومت تبدیل شده است.

کاهش قیمت می تواند حتی در صورت ریزش شدیدتر بازار، تا حمایت ۱۰ دلار در کف کانال نزولی ادامه داشته باشد. به طور کلی شرایط رمز ارز فایل کوین اصلا مناسب سرمایه گذاری نیست. مگر اینکه خریداران بتوانند سطح مهم عرضه و تقاضا را پس بگیرند، و حداقل قیمت را بالای ۲۰ دلار تثبیت بدهند. در اینصورت رشد قیمت می‌ تواند حداقل تا سقف کانال نزولی در قیمت ۲۴ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 4 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه:

خط روند نزولی به دلیل شدت فشار فروش و شیب بالای روند، به صورت منحنی رسم شده است، و قیمت در این بازه زمانی داخل یک کانال نزولی دیگر قرار گرفته است. برای وضعیت فعلی فایل کوین دو سناریو می‌توان در نظر گرفت. که هر دو سناریو برای مشخص شدن ادامه وضعیت به زمان زیادی نیاز دارند. حداقل در کوتاه مدت یعنی بازه زمانی یک هفته تا یک ماه برای مشخص شدن ادامه روند فایل کوین زمان نیاز است.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز 4 بهمن 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 27 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز فایل کوین FIL در هفته گذشته افزایش قیمت داشت. اما این افزایش قیمت فقط به حدی بود که کاهش قیمت را جبران کرده باشد. بنابراین کندلی که روی محدوده حمایت ۳۰ تا ۲۵ دلار بسته شده است، یک کندل دوجی می باشد. قیمت در تایم روزانه هنوز در کانال نزولی است. افزایش تقاضایی که بتواند قیمت را از کانال نزولی خارج کند، تاکنون مشاهده نشده است. اما فروشنده های کمی هم حاضر به فروش در این قیمت های جذاب می باشند. یک محدوده مهم که در صورت شکست آن، انتظار رشد قیمت داریم محدوده ۳۱ دلار است.

چنانچه کندل روزانه بالای این محدوده بسته شود، انتظار رشد قیمت تا محدوده ۳۴ دلار وجود دارد. در این صورت اگر ۳۴ دلار نیز به سمت بالا شکسته شود و قیمت بالای این ناحیه تثبیت داشته باشد، هدف بعدی قیمت هدف ۴۰ دلار در سقف کانال نزولی خواهد بود. اندیکاتور EMA  در قیمت ۳۴ دلار مقاومتی را نشان می دهد که می ‌تواند با واکنش همراه باشد. اگر حجم معاملات بالا باشد، این مقاومت می تواند شکسته شود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 27 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت تا زمانی که بالای محدوده ۳۴ دلار تثبیت نداشته باشد، روند چهار ساعته صعودی نخواهد شد. و کاهش قیمت تا محدوده ۲۸ دلار می تواند ادامه داشته باشد. اما همانطور که از نمودار در این بازه زمانی مشخص می باشد، در صورتی که شاهد افزایش فشار فروش نباشیم رشد قیمت برای فایل کوین را می ‌توان متصور شد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 دی 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 20 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز فایل کوین FIL یکی از ارز های پر پتانسیل با بنیاد بسیار قوی که در این روزها در محدوده های حمایت بسیار خوبی قرار گرفته است. حمایتی که در تایم هفتگی در قیمت ۳۲ تا ۲۲ دلار محدوده جذابی برای سرمایه گذاری روی این ارز می باشد. این ارز در بلند مدت می تواند حداقل تا سقف قبلی خود رشد داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 20 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه:

قیمت این ارز داخل دو کانال نزولی در نوسان می باشد. تمام موج اصلاحی تایم بزرگتر داخل کانال بزرگ تر قرار گرفته است، و کانال کوچکتر آخرین موج اصلاحی می باشد که در تایم بالاتر به عنوان یک پولبک پیچیده در نظر گرفته می شود. یکی از ابزارهای مهم در تعیین برگشت قیمت اندیکاتور RSI می باشد که به خوبی در این محدوده واگرایی را مشخص کرده است، و نشانه های برگشت روی این اندیکاتور مشخص می باشد.

یک الگوی مثلث نیز روی اندیکاتور رسم شده است که این الگو از بالا شکسته شده است. در صورت پولبک به سقف الگو، می توان انتظار برگشت قیمت به سمت سقف کانال نزولی کوچک در محدوده ۳۸ دلار را داشت. در تایم های پایین تر اگر قیمت بالای محدوده ۳۱ دلار برگردد، روند نزولی پایان خواهد یافت، و می‌توان انتظار افزایش قیمت را داشت. برای معاملات کوتاه مدت تا آن زمان باید صبر کرد، اما برای سرمایه گذاری یکی از بهترین نقاط خرید برای میان مدت و بلند مدت می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز 20 دی 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 6 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۶ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز فایل کوین FIL در بازه زمانی روزانه هنوز در محدوده حمایت قرار گرفته است. محدوده ای که در قیمت ۳۳ تا ۳۷ دلار می باشد. یک مقاومت دیگر سر راه قیمت قرار دارد، و در محدوده ۴۰ دلار می باشد. در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای مقاومت رسانده و همزمان خط روند نزولی را به سمت بالا بشکنند، رشد قیمت می تواند شروع خوبی داشته باشد، و تا سقف کانال نیز می تواند ادامه داشته باشد.

اولین مقاومت پیش روی قیمت در محدوده ۵۲ دلار قرار دارد. چنانچه این محدوده نیز شکسته شود، پتانسیل خروج قیمت از کانال نزولی وجود دارد. اما از یک سو اندیکاتور RSI از محدوده بیش فروش خارج شده و به محدوده بیش خرید رسیده است، و نشان دهنده یک واگرایی مخفی و ادامه دار بودن روند اصلاحی قیمت می باشد. با توجه به اینکه قیمت در حال شکستن میدلاین کانال است، انتظار می رود که قیمت این ارز زیر مقاومت ۴۰ دلار و بالای محدوده ۳۷ دلار نوسان داشته باشد. و دچار فشردگی قیمت شود. در این صورت با برگشت RSI به سمت محدوده بیش فروش و پتانسیل تشکیل واگرایی، سیگنال خریدی مبنی بر خروج قیمت از کف محدوده حمایت باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 6 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۶ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

روند قیمت در این بازه زمانی رنج می باشد. پروجکشن روند تقریباً به صفر رسیده است، و عمق اصلاح ها به بالاترین حد خود رسیده است . بنابراین در صورت شکست مقاومت ۴۰ دلار می توان انتظار برگشت قیمت و رشد بیشتر قیمت را به سمت اهداف تعیین شده داشت. تنها در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، می توان وارد خرید شد. باید دقت کنید که اندیکاتورهای مورد استفاده نیز برای خرید تایید بدهند.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 دی 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 29 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FIL فایل کوین، در رتبه ۳۵ لیست کوین مارکت کپ با ارزش بازاری در حدود ۴.۸ میلیارد دلار می باشد. بعد از آخرین موج صعودی، قیمت وارد یک اصلاح عمیقی شده است. موج دوم اصلاح به محدوده حمایت ۳۱.۱۵ الی ۳۵ دلار رسیده است. در هفته گذشته نیز روند رنج بود، نبود خریدار باعث شد که قیمت داخل این محدوده حمایت، نفوذ داشته باشد. قیمت در کانال نزولی نیز، هنوز مومنتوم منفی دارد. بنابراین باید صبر کرد تا نشانه های برگشت قیمت روی نمودار ظاهر شود.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 29 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

روی اندیکاتور RSI یک خط روند نزولی وجود دارد. در صورتی که ریزش ادامه داشته باشد، قیمت می تواند تا محدوده مید لاین کانال و سپس تا سقف کانال نزولی رشد داشته باشد. مقاومت محدوده ۴۱ الی ۴۰ دلار نیز نقطه عطفی است که در صورت شکست این محدوده مومنتوم منفی از بین خواهد رفت.

حتی یک کانال نزولی دیگر نیز روی موج آخر رسم شده است که در بازه های زمانی کوچکتر می توان برای معاملات نوسانی از آن استفاده کرد. در واقع در همین محدوده فعلی، می توان در صورت مشاهد نشانه های حمایت، یک برگشت کوتاه مدت به سمت بالا داشته باشیم. در مورد اندیکاتور SMA نیز می توان مومنتوم روند را مشاهد کرد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آذر 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 22 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز فایل کوین هنوز در شرایط رنج به سر می برد. کندل هفتگی نشان می دهد که خریداران کمی در بازار حضور دارند، و همان مقدار خریدار، توانایی بالا بردن و رشد قیمت را ندارند. قیمت در حال حاضر، در حال کاهش بوده و محدوده ۳۵.۳۱ الی ۳۱.۱۵ دلار می تواند نقطه مناسبی برای برگشت FIL باشد. نزدیک ترین مقاومت نیز محدوده ۴۱ دلار می باشد. شیب بسیار بالای روند نزولی هنوز شرایط را برای برگشت قیمت به سمت بالا فراهم نکرده است. اما به طور کلی می توان  گفت که محدوده فعلی برای خریدهای میان مدت می تواند یکی از پله های خوب باشد. فایل کوین ارز آینده داری است که در صورت برگشت بازار می تواند رشد بسیار خوبی داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 22 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

کندل های تریدینگ رنج و همپوشانی آنها به دلیل حجم معاملات پایین و مبهم بودن روند بازار می باشد. انتظار برخورد قیمت با حمایت مشخص شده روی نمودار وجود دارد. رسیدن قیمت به این ناحیه می تواند نشانه یک پولبک پیچیده در تایم روزانه باشد و این ناحیه انتظار داریم قیمت به سمت سقف قبلی حرکت داشته باشد. البته رسیدن به سقف قبلی چندین هفته به طول می انجامد و بازار نیاز به شرایط مساعدی دارد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آذر 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 15 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز فایل کوین در ریزش بازار، کف الگوی مثلث را شکست. محدوده ۵۰ دلار حمایت بسیار خوبی بود. اما تاثیر بد اخبار روی کل بازار، باعث شکست این حمایت شد. در حال حاضر به مقاومت خوبی تبدیل شده است. اما حمایتی که جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته است، محدوده ۳۵ الی ۳۱ دلار می باشد. به طور کلی شکست این محدوده می تواند باعث نزولی شدن روند در تایم فریم روزانه شود. اما اگر این حمایت حفظ شود، خریداران می توانند قیمت را تا محدوده ۵۰ دلار بالا ببرند.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 15 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

در این تایم فریم به دلیل شیب بالای روند نزولی هنوز توانایی برگشت روند وجود ندارد. مومنتوم روند هنوز نزولی بوده و انتظار یک برخورد دیگر به محدوده حمایت مشخص شده روی نمودار را داریم. اگر بعد از برخورد نشانه های برگشت روی نمودار ظاهر شود، مانند الگوی کف دو قلو، می تواند تا محدوده ۵۰ الی ۵۳ دلار برگشت خوبی داشته باشد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 15 آذر 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 8 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز FIL در هفته گذشته روی محدوده قیمت ۴۶ تا ۵۲ دلار حمایت خوبی شد. و خریداران این ارز توانستند قیمت را تا نزدیک سقف کانال نزولی بالا ببرند. خط روند نزولی رسم شده، رو به بالا شکسته شده است، و قیمت در حال پولبک زدن به خط روند می باشد. با توجه به اینکه سه پولبک روی حمایت تشکیل شده است، انتظار داریم این محدوده حمایت بتواند قیمت فایل کوین را از کانال نزولی خارج کرده و به اهداف بالا برساند. اهداف می تواند در قیمت ۶۳ و ۷۵ دلار باشد.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 8 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

نمودار در این تایم فریم داخل ابر کومو اندیکاتور Ichimoku گیر افتاده است. قیمت به شدت رنج اما روی حمایت ۵۴ دلار می باشد. اگر بازار ریزش نداشته باشد، قیمت می تواند برای هدف سقف کانال حرکت کند.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 8 آذر 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز 1 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین FIL امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز FIL به طور خاصی در کانال رنج قرار گرفته است. محدوده کف کانال رنج در قیمت ۴۹ تا ۴۷ دلار می باشد که قیمت در روزها و هفته های گذشته به این ناحیه واکنش داشته است. و هر بار یک حرکت صعودی را تا محدوده سقف کانال در قیمت ۸۹ الی ۸۷ دلار داشته است. اما این بار جهت حرکت آن در بازه زمانی کوچکتر به سمت حمایت بوده است.

تحلیل فایل کوین FIL امروز 1 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی ۴ ساعته یک کانال نزولی رسم شده است که قیمت در حال حاضر در نیمه دوم کانال می باشد. فشار فروش قیمت را هنوز نتوانسته به سمت بالا هدایت کند. یک خط روند نزولی هم روی نمودار داخل این کانال رسم شده و اگر به سمت بالا شکسته شود، در پولبک می توان وارد خرید این ارز شد.
اندیکاتور MACD هنوز مومنتوم نزولی را نشان می دهد. و اگر این کاهش حمایت به محدوده حمایت برسد، می تواند پتانسیل تشکیل یک واگرایی و حرکت صعودی به سمت بالا را داشته باشد. در صورت شکست سقف کانال، اگر قیمت کانال نزولی را به سمت بالا بشکند، از محدوده ۵۲ دلار می تواند به عنوان حمایت بسیار خوب جهت ادامه حرکت صعودی کمک بگیرد. و یکی از نقاط خوب خرید در برگشت قیمت می باشد.

تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 آذر 1400
تحلیل فایل کوین FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز 17 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

همان طور که قبلا اشاره شده بود، رمز ارز FIL در کانال رنج بین محدوده ۵۰ تا ۹۰ دلار قرار دارد. در همین محدوده داخل یک کانال نزولی قرار گرفته بود، که به تازگی از کانال نزولی خارج شده است. فروشندگان مجددا توانستند قیمت آن را تا محدوده ۶۰ دلار پایین آوردند. بنابراین پولبک به سقف کانال نزولی هم اتفاق افتاده است. در حال حاضر نیاز است که مقاومت ۶۵ دلار با قدرت شکسته شود. چرا که شرایط مومنتوم این ارز هنوز صعودی نشده است. محدوده مقاومت ۷۵ و ۹۰ دلار اهداف FIL در صورت صعود می باشند.

تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز 17 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز 10 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل فایل کوین FIL امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

در روزهای گذشته حمایت محدوده ۵۴.۵ تا ۵۵ دلار به خوبی توانست به وظیفه خود عمل کند. خریداران در این محدوده ها توانستند قیمت را بالای سطح ۶۲.۸۰ دلار برسانند. اگر امروز هم بتوانند قیمت را بالای همین سطح نگه دارند، هدف بعدی فایل کوین محدوده ۷۴.۸ دلار خواهد بود. در غیر اینصورت خرس ها می توانند با فروش های خود قیمت را تا محدوده ۵۵ دلار پایین بیاورند.

اندیکاتور MACD در بازه های کوچکتر واگرایی مخفی مثبت نشان داده است. به این معنی که قیمت رشد زیادی داشته، و  احتمال دارد دوباره به سطح حمایت ۵۵ دلار برگردد. بنابراین چنانچه قیمت ۶۲.۸۰ به سمت پایین شکسته شود، به ۵۵ دلار خواهد رسید.

تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز 10 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 10 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز ۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز FIL در این بازه زمانی داخل یک الگوی بزرگ مثلث قرار دارد، و به دلیل اینکه در یک روند میان مدت صعودی می باشد، انتظار داریم در میان مدت این مثلث از بالا شکسته شود. برای شکست این مثلث نیاز دارد، که بالای محدوده مقاومت ۷۳ تا ۸۶ دلار تثبیت بدهد. در حال حاضر نیز در کف مثلث و در محدوده ۵۰ تا ۵۵ دلار می باشد. حجم معاملات هم همان طور که مشاهده میکنید، در این محدوده حمایتی بالا بوده است.

تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز 6 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز FIL امروز ۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی، قیمت FIL در یک کانال نزولی قرار دارد. ریزش قیمت این ارز به دلیل شیب بالایی که داشت، برگشت روند را با مشکل مواجه کرده، که نیازمند طی کردن اصلاح از نظر زمانی می باشد.

با توجه به اینکه احتمال دارد بازار در روز جمعه ۷ آبان باز هم ریزش داشته باشد، FIL نیز می تواند یک بار دیگر به سمت حمایت خود برگردد. اندیکاتور MACD هنوز شرایط صعودی را نشان نمی دهد.

 توجه به این نکته که قیمت اکنون در کف مهم ترین حمایت خود قرار گرفته، محدوده ۵۳ دلار به احتمال زیاد یک برگشت روند قوی به سمت بالا خواهیم داشت، که می تواند سقف کانال نزولی را هم بشکند. در این صورت، اولین هدف آن محدوده ۸۰ دلار و هدف بعدی، محدوده ۹۲ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز FIL بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ آبان ۱۴۰۰

fil 1

تحلیل تکنیکال ارز FIL در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰:

ارز FIL در حال تکمیل موج سوم اصلاحی خود می باشد. احتمال حمایت در محدوده ۶۰ دلار وجود دارد، ولی اگر این حمایت نتواند قیمت را به سمت بالا برگرداند از حمایت پایین تر آن در محدوده ۵۳ دلار به احتمال خیلی بالا یک برگشت روند قوی به سمت بالا خواهیم داشت. که می تواند خط روند نزولی دوم را هم بشکند. در این صورت، اولین هدف آن محدوده ۸۰ دلار و هدف بعدی، محدوده ۹۲ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز FIL در تاریخ 1 آبان 1400:
تحلیل تکنیکال ارز FIL در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰:

fil 25

تحلیل تکنیکال ارز FIL در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰

در دو حالت می توان برای خرید رمز ارز فایل کوین اقدام کرد. اول اینکه بالای مقاومت محدوده ۶۹.۵ تا ۷۰ دلار برگردد، و یا اینکه سمت حمایت محدوده ۶۱ تا ۶۲ دلار برگردد، و نشانه حمایت مثلا مانند الگوی کندلی روی نمودار ظاهر شود. در هر صورت تا زمانی که خط روند نزولی دوم رو به سمت بالا شکسته نشود، نمیتوان با طمینان کامل به ادامه حرکت آن امیدوار بود. ولی اگرشکسته شود، تا قیمت ۹۲  الی ۱۰۰ دلار می تواند رشد داشته باشد.

همچنین مومنتوم حرکتی قیمت هنوز شیب منفی را نشان میدهد. و این مورد در اندیکاتور EMA کاملا مشخص است.

تحلیل تکنیکال ارز FIL در تاریخ 25 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز FIL در تاریخ ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فایل کوین FIL

فایل کوین به منظور ایجاد یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز به وجود آمد. طراحی شبکه فایل کوین به گونه ای می باشد که به کاربران امکان می دهد تا بر روی هر دستگاهی که رمز ارز فایل کوین استفاده می نماید، فضای ذخیره سازی را اجاره کند.

عرضه اولیه ارز دیجیتال فایل کوین در سال ۲۰۱۷ انجام شد. در بلاکچین رمز ارز فایل کوین از IPFS استفاده شده است. که از آن برای ایجاد بازار ذخیره سازی استفاده می نماید. فایل کوین را همچنین می توان یک سیستم غیرمتمرکز ذخیره سازی و شبکه اشتراک گذاری دانست.

رمز ارز فایل کوین توانسته است با ترکیب فناوری های گوناگون تجربه منحصر به فردی را برای کاربران رقم بزند. اگر بخواهیم به صورت خلاصه به عملکرد این رمز ارز بپردازیم، می توان گفت فایل کوین همانند سایر پلتفرم های اشتراک فایل عمل می کند. اما در این بین تفاوت هایی نیز وجود دارد.

برای مثال، کاربرانی که مایل به ذخیره اطلاعات در فایل کوین هستند، به جای اینکه از یک مرجع متمرکز استفاده نمایند از فضای ذخیره سازی که توسط ماینرها ارائه می شود استفاده می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال فایل کوین می توانید به مقاله “رمز ارز فایل کوین FileCoin چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

در این صفحه ما به تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین FIL پرداخته ایم. در ادامه شما را با انواع تحلیل ها یعنی تحلیل تکنیکال، تحلی فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال آشنا خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال برای ارز فایل کوین

تحلیل تکنیکال یکی از روش ها برای پیش بینی قیمت بازارها است که این پیش بینی بر اساس مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات انجام می شود. در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودارها استفاده می شود. همانطور که مشاهده می نمایید در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال رمز ارز پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز فایل کوین

تحلیلگران در تحلیل فاندامنتال به بررسی شبکه رمز ارز مورد نظر، اخبارها و اتفاقات پیرامون ان می پردازند. انها شرایط پروژه را بررسی می نمایند و عوامل تاثیرگذار را تشخیص می دهند.

شما می توانید در سایت زوم ارز با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. همچنین به تمامی اخبار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت و به صورت شبانه روزی دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز فایل کوین

در تحلیل سنتیمنتال رفتار سایر معامله گران در بازار در نظر گرفته می شود. در این روش معامله گران باید قیمت و حرکات ان را در نظر داشته باشند. این روش مبتنی بر علم روانشناسی رفتاری بازار مالی است.

نکته: در این صفحه تنها ما به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. پیشنهاد می شود قبل از انجام فرآیند سرمایه گذاری، تمامی عوامل تاثیرگذار بر قیمت رمز ارز را بررسی نمایید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فایل کوین FIL” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

منبع: زوم ارز

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

2 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل فایل کوین FIL;

  1. با سلام و درود
    از اینکه وقت میگذارید و هر هفته فایل کوین را تحلیل می کنید خیلی ممنونم، امیدوارم تحلیل فایل کوین همیشه غیر از تحلیل تکنیکال از اخبار های مربوط به این ارز نیز استفاده شود! بسیار سپاسگزارم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده