آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Fidelity کارمزد ETF بیت کوین را در اروپا کاهش می دهد

Fidelity کارمزد ETF بیت کوین را در اروپا کاهش می دهد!

به گزارش زوم ارز، Fidelity، یک مدیر دارایی مشهور، اعلام کرده است که کارمزد محصول قابل معامله در مبادلات بیت کوین  خود را در اروپا کاهش می‌دهد و در رقابت با صادرکنندگان رمزارز‌ها، به روندی جدید پیوسته است. این کاهش کارمزدها در شرایط تشدید رقابت در بازار اتفاق می‌افتد. حالا Fidelity Physical Bitcoin ETP  نسبت هزینه کل آن  را از ۰.۷۵٪ به ۰.۳۵٪ کاهش می‌دهد و در بازاری که رقابت بیشتری دارد، حضور قوی‌تری دارد.

پویایی بازار

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF برای بلومبرگ، این خبر را در X منتشر کرده و بر اهمیت کاهش کارمزد در اروپا، از ۷۵ واحد پایه (bps) به ۳۵ bps، تأکید کرده است.

حرکت کاهش قیمت توسط Fidelity، به همراه کاهش کارمزد مشابه توسط سایر صادرکنندگان ارزهای دیجیتال در اروپا، از جمله Invesco، WisdomTree و CoinShares، صورت گرفته است. این کاهش‌ها در پی راه‌اندازی ۱۱ ETF بیت‌کوین در ایالات متحده رخ داده است که باعث شروع یک جنگ قیمتی در میان مدیران دارایی در اروپا شده است، زیرا هدف آنها سرمایه‌گذاری در افزایش تقاضای سازمانی برای محصولات کریپتو است.

مدیر عامل اروپا در Fidelity، کریستین استاب، درباره تأثیر اخیر تأیید ETF‌های بیت‌کوین در ایالات متحده بر علاقه سرمایه‌گذاران جهانی به ارزهای دیجیتال، اظهار نظر کرده است: “ما در گذشته بحث‌های متعددی با مشتریان داشته ایم. ماه‌ها طول کشیده است زیرا آنها به درستی راهکاری کارآمد برای بهره‌برداری از این روند را می‌خواهند.”

پیامدهای کاهش کارمزد برای بازار کریپتو

کاهش کارمزد توسط Fidelity به هدف پاسخگویی به تقاضای جدید و افزایش دسترسی سرمایه‌گذاران به کلاس دارایی بیت‌کوین از طریق ETP خود صورت گرفته است. با تشدید رقابت و تمایل سرمایه‌گذاران به گزینه‌های سرمایه‌گذاری هزینه‌مند، ارائه‌دهندگان ETF در فشار قرار دارند که برای حفظ رقابت‌پذیری، کارمزدها را کاهش دهند.

با این کاهش کارمزد، FBTC به عنوان یکی از ETP‌های فیزیکی بیت‌کوین ارزان‌ترین در اروپا تبدیل شده است و ساختار کارمزد خود را با رقبایی مانند WisdomTree و CoinShares هماهنگ می‌کند، که به‌طور مشابه کارمزدهای خود را به ۰.۳۵% کاهش داده‌اند. این نشان‌دهنده تعهد Fidelity برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد سرمایه‌گذاران است و بیانگر تمایل آنها به حداکثر سازی ارزش برای مشتریان خود است.


منبع: u امروز

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده