آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Fidelity به رقابت برای ETF بیت کوین نقدی در SEC می‌پیوندد و هزینه اسپانسر را به ۰.۳۹٪ کاهش می‌دهد.

Fidelity به رقابت برای ETF بیت کوین نقدی در SEC می‌پیوندد و هزینه اسپانسر را به ۰.۳۹٪ کاهش می‌دهد.

Fidelity به رقابت برای ETF بیت کوین نقدی در SEC می‌پیوندد و هزینه اسپانسر را به ۰.۳۹٪ کاهش می‌دهد.

به گزارش زوم ارز، غول مدیریت دارایی Fidelity پیوست به سایرین، از جمله BlackRock و VanEck، برای ارسال فرم‌های اصلاح شده ETF بیت کوین نقدی پیشنهادی خود قبل از ضرب‌الاجل در اوایل ژانویه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار. تایید بالقوه این اسناد نشان می‌دهد که در صورت تأیید نهایی رگولاتور، رقابت برای کاهش هزینه‌ها بسیار شدید خواهد شد.

در به‌روزرسانی اخیر خود، Fidelity شرکت‌های Jane Street Capital و JPMorgan Securities را به عنوان شرکت‌های مجاز معرفی کرد. همچنین اعلام کرد که هزینه حامی صندوق پیشنهادی آن فقط ۰.۳۹٪ است.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ اینتلیجنس، در یک پست در X اظهار داشت که تاکنون کارمزد Fidelity کمترین میزان را داشته است. او نوشت: “Fidelity به‌طور رسمی آماده مهمانی است.”

هرچند بسیاری از شرکت‌ها هنوز اعلام نکرده‌اند که هزینه‌های خود را چگونه تعیین می‌کنند، Invesco در یک به‌روزرسانی در روز جمعه اعلام کرد که هزینه حامی مالی صندوق پیشنهادی آن ۰.۵۹٪ خواهد بود و قصد دارد در دوره شش ماهه اولیه از آن چشم‌پوشی کند.

نیت گراچی، رئیس فروشگاه ETF یک شرکت مشاوره، گفت: “باید باور کرد که BlackRock از Fidelity هزینه کمتری دارد… تعجب می‌کنم که آیا این هزینه‌ها قبل از راه‌اندازی رقبای خود را از بین می‌برند یا خیر. رقابت در حدود ۸۰bps یا هر چیز دیگری دشوار خواهد بود.”

پرونده های ثبت نام اصلاح شده

مدیران دیگر دارایی نیز در آخرین روز کاری سال، برنامه‌های خود را به‌روزرسانی کرده و SEC پرونده‌های جدیدی از شرکت‌های Valkyrie، Bitwise، WisdomTree و Franklin Templeton دریافت کرد.

BlackRock نیز جین استریت کپیتال و جی پی مورگان اوراق بهادار را به عنوان شرکت‌های مجاز خود در روز جمعه اعلام کرد و Valkyrie جین استریت کپیتال و کانتور فیتزجرالد را نام برد. شرکت‌های مجاز، دلالان ثبت‌شده‌ای هستند که در فرآیندهای ایجاد و بازخرید ETF استفاده می‌شوند و به عنوان یک نقطه کلیدی مورد توجه در مذاکرات جاری با SEC ظاهر شده‌اند.

صنعت کریپتو سال‌هاست که برای تأیید یک ETF بیت کوین رقابت می‌کند، اما هنوز SEC آن را تأیید نکرده است.


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده