آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا FET در میان رونق هوش مصنوعی و رمزنگاری به بالاترین سطح ۲ دلار خواهد رسید؟

آیا FET در میان رونق هوش مصنوعی و رمزنگاری به بالاترین سطح ۲ دلار خواهد رسید؟

به گزارش زوم ارز، Fetch.ai، یک رکورد جدید را در تاریخ ۱ مارس ثبت کرده است که نشان دهنده رشد قوی ۱۴.۸۲ درصدی در قیمت آن به ۱.۶۷ دلار است. این افزایش قدرتمند نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به Fetch.ai اعتماد بیشتری پیدا کرده‌اند و این اعتماد به تدریج توسط عوامل مثبت در بازارهای هوش مصنوعی و ارزهای دیجیتال تحریک می‌شود.

در زمان انتشار، قیمت FET همچنان در حال صعود بود و با افزایش ۲۱ درصدی به ۱.۵۸ دلار رسید. در طول این رالی، ارزش بازار FET با ۲۱.۷۸ درصد افزایش به ۱,۳۱۴,۷۱۰,۹۳۴ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته با ۰.۵۸ درصد افزایش به ۴۹۳,۶۳۴,۳۱۶ دلار رسید.

علاوه بر این، در بازار ارزهای دیجیتال، ارزهای رمزپایه برتر مانند بیت کوین و اتریوم نیز رشد قابل توجهی داشتند. بیت کوین به ۶۳ هزار دلار و اتریوم به ۳۵۰۰ دلار رسیدند و سود قابل توجهی را ایجاد کردند. این احساسات مثبت بازار باعث سوددهی برای بخش عمده‌ای از دارایی‌های رمزنگاری، از جمله FET، شده است.

حرکت به سمت بالا در قیمت Fetch.ai نشان دهنده روند صعودی گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال است. در هفته گذشته، توکن‌های هوش مصنوعی سود قابل توجهی را ثبت کرده و ارزش بازار به ۱۸.۶ میلیارد دلار رسیده است.

نوآوری های هوش مصنوعی به رشد Fetch.ai کمک می کند

Fetch.ai یک پلتفرم باز است که به ساخت برنامه‌ها و خدمات هوش مصنوعی می‌پردازد. این پلتفرم هوش مصنوعی را با بلاکچین و فناوری‌های غیرمتمرکز ادغام کرده است. همکاری‌های Fetch.ai با شرکای استراتژیک مختلف، از جمله Deutsche Telekom، نقش مهمی در افزایش ارزش Fetch.ai داشته است. این همکاری‌ها به شرکت‌ها کمک می‌کند تا از چشم‌انداز هوش مصنوعی بهره‌برداری کنند و کاربردهای آن را در صنایع مختلف کشف کنند.

علاوه بر این، عملکرد مالی قوی شرکت NVIDIA و تقاضای بیشتر برای هوش مصنوعی و فناوری‌های محاسباتی سریع، به رشد و ارزش ارزهای رمزنگاری مرتبط با هوش مصنوعی مانند FET کمک کرده است. این رشد باعث شده است تا توکن‌های هوش مصنوعی در یک هفته افزایش قابل توجهی داشته باشند.

تحلیلگران کریپتو نسبت به رالی FET صعودی کردند

Fetch.ai یک پروژه است که هم اکنون توجه بسیاری از تجار و تحلیلگران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. این پروژه بسیاری را به خاطر پتانسیل بالا و قدرتمند خود به شگفت زده کرده است و برخی آن را با پروژه های موفقی مانند Solana مقایسه کرده اند.

مداومت در دستیابی به اهداف و خوش بینی در بازار FET باعث شده است که تحلیلگران به این نتیجه برسند که قیمت FET ممکن است به زودی بیش از ۲ دلار را ببیند و احتمالاً سطح فعلی را شکست دهد. این پیش بینی های صعودی نشان می دهد که Fetch.ai قادر است به یک بازیگر برجسته در حوزه بلاکچین مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل شود.

تحلیل فنی FET/USD

با توجه به حرکت صعودی FET، رتبه بندی شاخص جریان پول (MFI) در حال حاضر ۸۱ است که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران ممکن است به طور بیش از حد خود را گسترش داده و بازار ممکن است در حال خرید بیش از حد باشد. این الگو نشان دهنده احتمال اصلاحی در آینده نزدیک در قیمت FET است، زیرا سرمایه‌گذاران سود خود را به دست می‌آورند و فشار خرید کاهش می‌یابد. اگر رتبه MFI به بیش از ۸۰ برسد، ممکن است با محتاط‌تر شدن سرمایه‌گذاران، فروش قوی‌ای رخ دهد.

نمودار قیمت 4 ساعته FET/USD (منبع: TradingView)
نمودار قیمت ۴ ساعته FET/USD (منبع: TradingView)

به علاوه، رتبه‌بندی شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر ۸۹.۰۱ است و جابجایی آن زیر خط سیگنال نشان می‌دهد که احتمال اصلاحی در قیمت FET در مدت کوتاهی وجود دارد. این ترکیب از شاخص‌ها ممکن است نشان دهنده این باشد که FET به نقطه‌ای رسیده است که ارزش آن بیش از حد افزایش یافته است و ممکن است به زودی عقب‌نشینی کند.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده