/** * نشست تصمیم گیری نرخ بهره FED در حال نزدیک شدن است: انتظارات چیست؟ - زوم ارز
آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نشست تصمیم گیری نرخ بهره FED در حال نزدیک شدن است: انتظارات چیست؟

نشست تصمیم گیری نرخ بهره FED در حال نزدیک شدن است: انتظارات چیست؟

نشست تصمیم گیری نرخ بهره FED در حال نزدیک شدن است: انتظارات چیست؟

به گزارش زوم ارز،

طبق برآوردهای بازار، انتظار می رود FED در نشست خود در ۱ نوامبر نرخ بهره را ثابت نگه دارد.

این انتظار با اظهارات اخیر مقامات FED و به طور کلی داده های اقتصادی مثبت مطابقت دارد.

افزایش اخیر در نرخ‌های بهره بلندمدت نیز فدرال رزرو را خرسند کرده است، کریستوفر والر، یکی از مقامات آژانس، خاطرنشان کرد که رهبران تمایل دارند “افزایش اخیر را طولانی‌مدت کنند. -نرخ های بهره مدت دار برخی از کارهای خود را انجام می دهند.”

اگرچه هنوز احتمال افزایش نرخ بهره در دسامبر یا بعد از آن وجود دارد، FED در حال حاضر از روند اقتصاد راضی است. هدف سیاست فدرال احتمالاً بین ۵.۲۵% و ۵.۵% باقی خواهد ماند که بالاترین میزان در ۲۲ سال گذشته است.

والر در یک سخنرانی در بریتانیا در ۱۸ اکتبر ارزیابی کلی مثبتی از اقتصاد ایالات متحده ارائه کرد. والر خاطرنشان کرد که FED “پیشرفت قابل توجهی” در مدیریت تورم داشته است و سناریویی را ارائه کرده است که در آن آنها می توانند “نگهداری را حفظ کنند.” نرخ سیاست ثابت است و به اقتصاد اجازه می دهد تا آن طور که می خواهید توسعه یابد.”

با این حال، والر همچنین تاکید کرد که تورم به دقت نظارت خواهد شد. او استدلال کرد که اگر اقتصاد تا حدودی سرد نشود و “تورم دوباره تثبیت یا شتاب بگیرد”، “اقدامات بیشتری در مورد نرخ سیاستی مورد نیاز است”.

به نظر می‌رسد تغییری در جهتی وجود دارد که در صورت ادامه روند تورم، فدرال رزرو قصد ندارد دوباره نرخ بهره را افزایش دهد. این در تضاد با نظرات قبلی است که احتمال افزایش نرخ بهره جدید را بیشتر می‌کرد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، بسیاری از اظهارات والر را در سخنرانی خود در نیویورک در ۱۹ اکتبر تکرار کرد و داده های تورم پایین را “یک تحول بسیار مثبت” خواند. پاول همچنین خاطرنشان کرد که رسیدن به تورم ۲ درصد “احتمالاً پر از دست انداز خواهد بود و مدتی طول می کشد.” او اضافه کرد که اگر پیشرفت تورم به خطر بیفتد، “هنوز هم می‌تواند انقباض معنی‌داری وجود داشته باشد.”

داده های اقتصادی اخیر برای FED دلگرم کننده بوده است. به نظر می رسد مهم ترین چیز این است که تورم کاهش یافته است. اگرچه FED به هدف سالانه ۲ درصدی خود بازنگشته است، اما نرخ افزایش قیمت ها به طور کلی در حال کاهش است. بازار کار ایالات متحده با نرخ بیکاری کم همچنان در تنگنا قرار دارد، اما عدم تعادلی که منجر به رشد شدید دستمزدها شد تا حدودی برطرف شده است که منجر به کاهش قیمت خدمات شده است.

بازارها در حال حاضر ۱ در ۲۰ احتمال می دهند که فدرال رزرو در ۱ نوامبر نرخ های بهره را افزایش دهد، و با توجه به دقت فدرال رزرو انتظارات نرخ بهره کوتاه مدت را مدیریت می کند، غافلگیری بعید به نظر می رسد.

با این حال، انتظارات برای افزایش نرخ بهره جدید ممکن است به تاریخ بعدی تغییر کرده باشد. بر اساس CME FedWatch Tool، ۵۰ درصد احتمال دارد که FED نرخ بهره را تا ژانویه افزایش دهد. اگر گزارش‌های تورم آتی گرمتر از حد انتظار باشد یا اگر اقتصاد به طور کلی نشانه‌های محدودی از سرد شدن نشان دهد، ممکن است این اتفاق بیفتد.

*این توصیه سرمایه گذاری نیست.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده