آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

عضو FED، با اشاره به نرخ بهره در آینده، هشدار می‌دهد: کاهش بیش از حد در اوایل ممکن نیاز به افزایش مجدد دارد!

1709115902-098bdcb5a3dc0917971cbb4b834b8c1b7763bdde.jpg

عضو FED، با اشاره به نرخ بهره در آینده، هشدار می‌دهد: کاهش بیش از حد در اوایل ممکن نیاز به افزایش مجدد دارد!

به گزارش زوم ارز، میشل بومن، عضو Federal Reserve ، در سخنرانی خود در جلسه رهبران انجمن بانکداران فلوریدا، اظهار داشت که فشاری برای کاهش نرخ بهره در ایالات متحده وجود ندارد و عجله‌ای در این زمینه نداریم.

بومن با تأکید بر دیدگاه اساسی خود، بیان کرد که اگر نرخ سیاستی ثابت بماند، تورم به تدریج کاهش خواهد یافت. وی بر تحلیل محتاطانه و در نظر گرفتن تغییرات آینده در سیاست‌ها تأکید کرد.

در ماه گذشته، Federal Reserve تصمیم گرفت نرخ بهره معیار خود را در بازه ۵.۲۵٪ تا ۵.۵۰٪ حفظ کند. بومن این تصمیم را حمایت کرده و در بیانیه‌ای اظهار داشت که سیاست اعمال شده توسط Federal Reserve محدود کننده است و مناسب است برای کاهش فشارهای تورمی.

وی دیدگاه خود را تکرار کرد که در صورتی که داده‌ها نشان دهند تورم به سمت هدف ۲ درصدی Federal Reserve پیشرفت می‌کند، کاهش نرخ سیاستی مناسب است تا جلوی محدودیت بیش از حد آن گرفته شود.

اما بومن هشدار داد که داده‌های قوی و غیرمنتظره درباره تورم در ژانویه نشان دهنده پیشرفت کمتری به سمت هدف ۲ درصد می‌باشد. وی بیان کرد که مصارف مصرف‌کننده و فعالیت اقتصادی همچنان قوی بوده و بازار کار در موقعیت تنگی قرار دارد. بومن اظهار داشت که کاهش شرایط مالی و محرک‌های مالی اضافی می‌تواند تقاضا را افزایش دهد و بهبود تورم را به تعویق بیندازد. عوامل ژئوپلیتیکی نیز ممکن است به فشارهای قیمتی کمک کنند.

بومن هشدار داد که کاهش زودهنگام نرخ سیاستی ممکن است نیازمند افزایش بیشتری در نرخ سیاستی در آینده باشد تا تورم در بلندمدت به ۲ درصد بازگردد. وی افزود که در صورت لزوم، آماده افزایش نرخ سیاستی است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده