اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بالاخره اتفاق افتاد؛ سبقت سریع فانتوم از اوالانچ

بالاخره اتفاق افتاد؛ سبقت سریع فانتوم از اوالانچ

به گزارش زوم ارز، فانتوم یک پلتفرم جدید قرارداد هوشمند با عملکرد بالا است که علی‌رغم خونین ترین قتل عام آلت کوین ها طی ماه های اخیر، رالی افزایش قیمت خود را گسترش داده و حجم کل دارایی های قفل شده آن به نقطه عطف تاریخی 10 میلیارد دلار رسید.

بنا به آمار اشتراک گذاشته شده از سوی حساب جامعه محور حامیان پروتکل فانتوم، ارزش کل قفل شده آن از اوالانچ پیشی گرفت.

بنابه داده های داشبورد تحلیلی DeFiLLama، معیار های ارزش کل قفل شده فانتوم تقریباً 9.5 میلیارد دلار است و نزدیکترین رقیب آن یعنی اوالانچ در سطح 8.42 میلیارد دلار در برنامه های غیرمتمرکز خود قفل کرده است.

طی 24 ساعت گذشته، در میان حمام خون بازارهای رمزنگاری، برنامه های غیرمتمرکز فانتوم 9.87 درصد از ارزش کل قفل شده خود را از دست دادند و این در حالی است که ارزش کل قفل شده پروتکل های اوالانچ با کاهش 16.5 درصدی مواجه شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به این ترتیب اکوسیستم برنامه های غیرمتمرکز فانتوم باید 28 درصد رشد کند تا به سومین پلتفرم بزرگ قراردادهای هوشمند بایننس اسمارت چین تبدیل شود و این موضوع برای فانتوم غیرممکن بنظر نمی‌رسد چرا که طی 30 روز گذشته با رشدی 131 درصدی مواجه شده است.

همانطور که قبلاً توسط تیم خبری زوم ارز پوشش داده شد، تحلیلگران و سرمایه گذاران در مورد پیشرفت فانتوم در سال 2022 مشتاق هستند و آستین باراک از Coinfund مدعی شد که فانتوم بسیار کمتر از ارزش فعلی خود ارزش‌گذاری شده است.

هم اکنون فنتوم در یک وضعیت آرام قرار گرفته و کاهش قیمتی 0.2 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه نموده و در سطح قیمت 2.09 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا