اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عبور فانتوم از بایننس اسمارت چین

عبور فانتوم از بایننس اسمارت چین

به گزارش زوم ارز و بنا به گفته DeFiLlama، فانتوم از نظر ارزش کل قفل شده دیفای از بایننس اسمارت چین پیشی گرفت و به سومین زنجیره بزرگ در امور مالی غیرمتمرکز تبدیل شده است.

ارزش کل قفل شده فانتوم روند نزولی بازار کریپتو جهانی را کاهش داد و در هفته گذشته تا زمان انتشار بیش از 60 درصد افزایش یافت و به 12.2 میلیارد دلار رسید.

فانتوم یک بلاکچی قرارداد هوشمند متن باز است که اکنون میزبان 6.15 درصد از حدود 200 میلیارد دلار فعالیت های دنیای دیفای است.

بایننس اسمارت چین در ماه می گذشته بیش از 20 درد از ارزش کل قفل شده را در پشت افزایش تبادل غیرمتمرکز پنکیک سواپ کنترل کرد، اما اکنون به به 6.05 کاهش یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس داده های کوین مارکت کپ، رمز ارز بومی شبکه فانتوم یعنی  FTMرشد بسیار زیادی را در ماه گذشته تجربه نمود، اما در مقابل سقوط قیمت بازار ارزهای دیجیتال مقاومت نکرد و در روز های شنبه و یکشنبه کاهش قیمتی 40 درصدی را تجربه نمود و حتی به سطح قیمت 1.80 دلار نیز رسید.

تمام بلاکچین های بزرگ دیگر از جمله رهبر بلاکچین ها از نظر ارزش کل قفل شده یعنی اتریوم و ترا نیز طی هفته گذشته شاهد افت دو رقمی بودند.

ارزش کل قفل شده اتریوم تقریباً 20 درصد کاهش یافت و به پایین ترین سطح چهار ماهه خود یعنی 116.5 میلیارد دلار و دامیننس آن نیز به سطح 58 درصد رسید.

در ژانویه گذشته دامیننس (سلطه) اتریوم در سطح 94 درصد قرار داشت.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  Forkast


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا