آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت کوین ۸۵ هزار دلاری در ماه آینده؟! چرا؟🤫

بیت کوین 85 هزار دلاری در ماه آینده؟! چرا؟

بیت کوین ۸۵ هزار دلاری در ماه آینده؟! چرا؟🤫

به گزارش زوم ارز، بیت کوین اخیراً یک سیگنال نزولی ارائه داد، اما به دلیل وجود نقص فنی، عقب نشینی معنی داری ایجاد نشد. داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که در مدت یک ماه، BTCUSD ممکن است رکورد جدیدی برای خود به ثبت برساند و به هدف ۸۵ هزار دلار برسد. این تحلیل بر اساس هر سکه به وجود آمده است.

چرا تکنیک‌های نزولی شکست خورده، شکست‌های صعودی ایجاد می‌کنند

در تحلیل تکنیکال، الگوهای خاص معمولاً به عنوان نمادهایی از نزول یا صعود در نظر گرفته می‌شوند. به عنوان مثال، الگوی مثلث صعودی یک الگوی معمولی به سمت صعود است، اما تنها در ۶۳٪ موارد به سمت بالا شکسته می‌شود. در ۳۷٪ موارد دیگر، الگوی نزولی شکسته می‌شود.

با توجه به نحوه چیدمان سفارشات و تأثیرات متقابل خطوط روند در دو طرف الگو، یک الگوی صعودی شکست خورده ممکن است بسیار نزولی باشد و برعکس. به عبارت دیگر، حتی اگر یک الگو به‌طور واضح صعودی باشد، ممکن است موقعیت‌های بلندتری را جذب کند که مجبور به باز کردن موقعیت‌ها در سطوح پایین‌تر می‌شوند.

اخیراً، قیمت بیت کوین یک راه‌اندازی نزولی فروش با الگوی TD9 در TD Sequential هفتگی ایجاد کرد. با این حال، هیچ تصحیح عمده‌ای اجرا نشد. زمانی که چنین اتفاقی رخ می‌دهد، اغلب به حرکت قابل توجهی در جهت مخالف سیگنال منتهی می‌شود.

به طور ساده‌تر، یک راه‌اندازی ناکام TD9 می‌تواند نشان‌دهنده یک حرکت بزرگ به سمت بالا باشد و ممکن است قیمت به سرعت و با تأثیر گذاری شگفت‌آور شما را متحیر کند.

سیگنال نزولی شکست خورده می تواند بیت کوین را به 85 هزار دلار در ماه آینده برساند

ابزار زمان بندی بازار به رالی بیت کوین به ۸۵ هزار دلار اشاره می کند

TD Sequential یک نشانگر زمانی برای تحلیل بازار است که توسط توماس دمارک توسعه یافته است. تنظیم TD9 یا شمارش معکوس TD13 یک دنباله خاص از شمع‌هاست که به خستگی روند اشاره می‌کند.

در سال ۲۰۲۰، زمانی که این سیگنال شکست، قیمت بیت کوین به بالاترین رکوردهای جدید و بیشتر از ۲۰۰۰۰ دلار رسید و سپس به طور قابل توجهی افزایش یافت. در چهار هفته پس از این سیگنال، ۱۴۳ درصد افزایش یافت و در کل بیش از ۳۰۰ درصد افزایش یافت، که زمانی که همه چیز گفته و انجام شد.

اگر این راه‌اندازی فروش TD9 که به تازگی شکست خورده، ادامه یابد، قیمت بیت کوین تا پایان دسامبر به ۸۵۰۰۰ دلار خواهد رسید. این افزایش بیش از ۳۰۰ درصد به سمت بالاتر از بیشترین قیمت فعلی BTCUSD، ارز دیجیتال برتر، آورده می‌شود و آن را به بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار در هر سکه ارزان‌تر می‌کند.

همچنین، این اندیکاتور سطوح پشتیبانی و مقاومت TDST را نیز معرفی می‌کند. این سطوح با هر تنظیم TD کامل می‌شوند و افزایش یا کاهش می‌یابند. این راه‌اندازی اخیر باعث افزایش پشتیبانی از قیمت کف TDST از ۱۰۰۰۰ دلار به ۲۵۰۰۰ دلار شده و احتمال نزول دوباره BTCUSD زیر این سطح قیمت را کاهش می‌دهد.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده