آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انتظار کارشناسان از FED نسبت به کاهش نرخ بهره در سال ۲۰۲۴!!!🧨

انتظار کارشناسان از FED نسبت به کاهش نرخ بهره در سال ۲۰۲۴!!!🧨

انتظار کارشناسان از FED نسبت به کاهش نرخ بهره در سال ۲۰۲۴!!!🧨

به گزارش زوم ارز، به گزارش Coindesk، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که در سال آینده، FED قرار است نرخ بهره را حداقل به اندازه ۱۰۰ واحد کاهش دهد و میان بانک‌های مرکزی برخی کشورها، بانک مرکزی فدرال رزرو، با خصوصیت‌ترین نگرش را نشان دهد.

دویچه بانک اعلام کرده است که بانک مرکزی فدرال رزرو در سال ۲۰۲۴، با بدترین نگرش، خواهد بود. آنها همچنین اظهار داشته‌اند که مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران انتظار دارند نرخ بهره حداقل ۱۰۰ واحد (۱ درصد) از محدوده فعلی ۵.۲۵٪ تا ۵.۵٪ را کاهش دهد.

تحلیلگران بانک ING همچنین اظهار کرده‌اند که انتظار دارند اقتصاد و تورم در ایالات متحده در سال ۲۰۲۴ کاهش یابد و FED سیاست پولی ضعیف‌تری را پیگیری کند.

در آخرین گزارش خود، تحلیلگران بانک آمریکا اظهار داشته‌اند که روند فعلی به نفع دلار است، اما این وضعیت ممکن است در سال ۲۰۲۴ تغییر کند.

“پیش‌بینی می‌کنیم که اقتصاد ایالات متحده در مقایسه با سایر اقتصادهای بزرگ در سال آینده عملکرد نسبتاً خوبی داشته باشد. در این مرحله، اگرچه روند فعلی به نفع دلار است، ما فکر می‌کنیم که ممکن است دلار در سال ۲۰۲۴ به طور کلی شروع به کاهش کند.”

اگر انتظارات کاهش نرخ بهره FED و دلار در سال ۲۰۲۴ برآورده شود، این ممکن است فشاری بر دلار وارد کند و ضعیف‌تر شدن دلار به طور کلی در بازارهای بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال به عنوان مثبت تلقی شود.

زیرا بیت‌کوین در نوامبر ۲۰۲۱، زمانی که FED شروع به افزایش نرخ بهره کرد، به اوج خود یعنی ۶۹,۰۰۰ دلار رسید. از آنجایی که بازار نزولی بعدی مستقیماً با افزایش نرخ بهره FED مرتبط است، تصور می‌شود که BTC ممکن است پس از تغییر سیاست و شروع کاهش نرخ بهره به روزهای گذشته خود بازگردد.

وقتی دلار، به عنوان یک ارز ذخیره جهانی، تقویت می‌یابد، این باعث انقباض مالی در سراسر جهان می‌شود و از ریسک‌پذیری منع می‌شود. وقتی دلار ضعیف‌تر می‌شود، این ممکن است سرمایه‌گذاران را ترغیب به رفتن به دارایی‌های پرخطر، از جمله بیت‌کوین، کند.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده