لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

سوئیفت با Chainlink شریک می شود تا تراکنش های زنجیره ای را برای مؤسسات مالی فعال کند

سوئیفت با Chainlink شریک می شود تا تراکنش های زنجیره ای را برای مؤسسات مالی فعال کند

سوئیفت با Chainlink شریک می شود تا تراکنش های زنجیره ای را برای مؤسسات مالی فعال کند

به گزارش زوم ارز،

  • سوئیفت اعلام کرده است که CCIP Chainlink جزء اصلی یک زیرساخت پرداخت جدید خواهد بود که استفاده از فناوری بلاک چین را برای مؤسسات مالی آسان‌تر می‌کند
  • LINK در روزهای اخیر از پشتیبانی چند ساله خود برگشته است و می‌تواند از سطح قیمت فعلی افزایش یابد
  • الگوریتم پیش‌بینی قیمت CoinCodex انتظار دارد که LINK طی ۳ ماه آینده با موفقیت یک بالاترین قیمت سالانه جدید را تشکیل دهد، که نشان‌دهنده تغییر روند بلندمدت و آغاز اقدامات مثبت‌تر قیمت است

سوئیفت با Chainlink شریک می شود تا تراکنش های زنجیره ای را برای مؤسسات مالی فعال کند

سوئیفت، که تراکنش‌های فرامرزی را برای مؤسسات مالی پیشرو تسهیل می‌کند، اخیراً اعلام کرد که با Chainlink (LINK) همکاری می‌کند تا امکان همکاری بهتر بین اکوسیستم‌های بلاک چین متفاوت و کمک به فرآیند توکن‌سازی برای سیستم مالی سنتی را فراهم کند.< /p>

۹۷ درصد از سرمایه گذاران نهادی اکنون بر این باورند که توکن سازی مدیریت دارایی را متحول می کند، با این حال سوئیفت اظهار داشت که مانع اصلی پذیرش جهانی دارایی های توکن شده این است که ارزش پراکنده شود. بین بلاک چین های مختلف این مستلزم آن است که هر شرکت زیرساخت های مختلفی را برای تعامل با هر بلاک چین راه اندازی کند، که می تواند پرهزینه و زمان بر باشد.

با شراکت با Chainlink برای استفاده از پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای (CCIP) شرکت Web3، هدف سوئیفت ارائه عملیات کارآمدتر برای مؤسساتی است که به دنبال ادغام توکن شده هستند. دارایی ها با خدمات مالی آنها.

Tom Zschach، مدیر ارشد نوآوری در Swift، اظهار داشت: “عملکرد متقابل قلب همه کارهایی است که ما در Swift انجام می دهیم تا جریان یکپارچه ارزش در سراسر جهان را تسهیل کنیم.”

سوئیفت آزمایشی را با چندین مؤسسه شریک خود برای ادغام شبکه سوئیفت با CCIP Chainlink انجام داد. این شرکت دریافت که این یک “روشی ایمن و مقیاس پذیر برای موسسات مالی برای اتصال به چندین نوع بلاک چین” فراهم می کند.

قیمت LINK از زمان ردیابی اخیر ۴.۷% بهبود یافته است: آیا این می تواند نشانه شکست آینده باشد؟

قیمت LINK بین ۲۹ و ۳۱ آگوست ۹.۴۶ درصد کاهش یافت و سطح حمایت ۵.۸۵ دلاری را مجدداً آزمایش کرد که از ماه می ۲۰۲۲ همچنان قوی بوده است. از سال ۲۰۲۰، تنها زمانی که LINK زیر این سطح بسته شد، در ژوئن همین سال بود. سال، که ممکن است نشان دهنده پتانسیل نزولی بیشتر باشد.

با این حال، آزمایش مجدد اخیر LINK با جهش سریع و واکنش مثبت روبرو شد. LINK از زمان بازگشت خود تقریباً ۵٪ افزایش یافته است و خود را نزدیک به مقاومت در سطح قیمت ۶.۱۲ دلار می بیند. از اینجا، الگوریتم پیش‌بینی قیمت CoinCodex انتظار دارد LINK شکسته شود و رشد قیمت ۲۹.۳۳ درصدی را در ماه آینده پیش‌بینی کند.

پیش‌بینی قیمت LINK یک ماهه، از طریق CoinCodex
پیش‌بینی قیمت LINK یک ماهه، از طریق CoinCodex

 

اقدام قیمت پیش‌بینی‌شده LINK برای ماه آینده می‌تواند آغاز یک تغییر مهم باشد. اوج پیش بینی شده ۸.۷۱ دلار، توکن را به بالاترین حد سالانه خود نزدیک می کند. اگر LINK بتواند با موفقیت از این سطح عبور کند، اولین رکورد بالاتر از نوامبر ۲۰۲۱ است که LINK با قیمت ۳۸ دلار معامله می شد.

با در نظر گرفتن این موضوع، الگوریتم پیش‌بینی قیمت CoinCodex انتظار دارد LINK ظرف ۳ ماه آینده از این سطح قیمت عبور کند. این می تواند نشان دهنده پایان روند نزولی چند ساله باشد، با حرکت ۴۲۸.۲۸ درصدی بیشتر به سمت صعودی که توسط الگوریتم طی ۱۲ ماه آینده پیش بینی می شود.

خط پایین

سوئیفت دریافته است که اکوسیستم Chainlink برای امکان پذیر ساختن فناوری بلاک چین برای مؤسسات مالی کاملاً مناسب است. آزمایش‌های اخیر این شرکت نشان می‌دهد که مؤسسات می‌توانند بدون نیاز به تکه‌تکه کردن عملیات در حین استفاده از شبکه‌های مختلف، به‌طور یکپارچه ارزش را با هزینه کمتر با استفاده از فناوری بلاک چین انتقال دهند.

پس از یک روند نزولی چند ساله، الگوریتم CoinCodex اکنون نشان می‌دهد که ممکن است یک معکوس برای LINK مشاهده شود. هر پیشرفت موفقیت آمیزی از سطح قیمت فعلی می تواند توکن را به بالاترین حد سالانه خود بازگرداند و انتظار می رود که طی ۱۲ ماه آینده تجدید حیات کامل شود.


منبع: coincodex.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده