آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سابق SEC: تسویه حساب بایننس یک بازی برد برد برای SEC است!🎲

سابق SEC: تسویه حساب بایننس یک بازی برد برد برای SEC است!🎲

سابق SEC: تسویه حساب بایننس یک بازی برد برد برای SEC است!🎲

به گزارش زوم ارز، با وجود غیبت کمیسیون اوراق بهادار و ارزهای دیجیتال (SEC) در کنفرانس مطبوعاتی، جان رید استارک، رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت SEC، ادعا می‌کند که SEC به پیروزی قابل توجهی دست یافته است.

در یک پست طولانی در پلتفرم X، مقام سابق SEC بیان کرده است که تسویه حساب‌های مرتبط با بایننس شواهد جدیدی را به SEC ارائه داده است. این ادعاها ممکن است در آینده اتهامات و مشاجرات بیشتری را در مقابل بایننس و شرکت‌های رمزارزی دیگر به وجود آورند. انتظار می‌رود شواهد جدید، استخراج‌شده از اسناد و دادخواست‌های مختلف، موقعیت SEC را در مورد ارزهای دیجیتال را تقویت کند.

نظارت‌های مستقل بر بایننس توسط دولت، FinCEN، CFTC و وزارت خزانه‌داری موثر بوده است و ناظران نقش مهمی در این تحقیقات ایفا کرده‌اند. این ناظران فرصتی منحصر به فرد برای SEC ایجاد کرده‌اند تا به عنوان یک کانال جهت جمع‌آوری شواهد اضافی و همکاری با ناظران عمل کند. این همکاری می‌تواند به عنوان ابزاری برای اعمال فشار بر بایننس و مدیران آن، به ویژه CZ، مورد استفاده قرار گیرد و برای SEC فرصت‌هایی برای اقدامات حقوقی ایجاد کند.

رید استارک تأکید کرده است که این همکاری ممکن است به عنوان اهرمی در طول تحقیقات یا اختلافات عمل کند و ترس از شکایات SEC می‌تواند بایننس را به همکاری و تطابق با مقررات ترغیب کند تا از جریمه‌ها و تنبیهات احتمالی جلوگیری کند.

او همچنین اظهار داشته است که ثبت گزارش‌های مختلف الزامی توسط FinCEN (شبکه اطلاعات جاری مالی) می‌تواند منابع جدیدی از اطلاعات را برای SEC فراهم کند. دسترسی به این گزارش‌ها می‌تواند جریان مداومی از شواهد مرتبط با بایننس را برای بازرسان SEC و دادگاه‌ها فراهم آورد.

شناخت قضایی و ادعاهای آینده

قاضی فدرال فاروکی و جکسون، که ریاست دعوای اجرای مدنی SEC/Binance را بر عهده دارند، اکنون نگرانی روشنی از رفتار مجرمانه، که در توافقنامه‌های اخیر به ثابت رسیده، دارند.

شدت سوء رفتارهای بایننس، از جمله تسهیل پول‌شویی و امکان فرار از تحریم‌ها، احتمالاً بر تصمیمات قضایی تأثیر خواهد گذاشت. مقامات حاکمیتی پیشنهاد می‌دهند که SEC می‌تواند با افزودن ادعاهای مرتبط با مبارزه با پولشویی (AML) و با استناد به نقض‌های گسترده AML که در اسناد اخیر آشکار شده، وضعیت خود را تقویت نماید.

در حالی که وزارت دادگستری (DOJ)، کمیسیون تجارت آینده (CFTC) و شبکه اطلاعات جاری مالی (FinCEN) با بایننس به توافق رسیده‌اند، غیبت SEC از طرف دعواها، موجب کاهش مزیت استراتژیک آن نمی‌شود. پیروزی‌هایی که SEC در اظهارات و شواهد ایجاد کرده و فرصت‌هایی که توسط شهرک‌ها و نظارت‌های تحمیلی به وجود آمده، همچنان در پس غیبت این نهاد جلب توجه دارد.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده