آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس: «چرخه حباب‌ها» می‌تواند بازار ارزهای رمزنگاری‌شده برای آینده را باز کند.🤫

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس: «چرخه حباب‌ها» می‌تواند بازار ارزهای رمزنگاری‌شده برای آینده را باز کند.

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس: «چرخه حباب‌ها» می‌تواند بازار ارزهای رمزنگاری‌شده برای آینده را باز کند.

به گزارش زوم ارز، در مصاحبه‌ای با آنتونی پمپلیانو، بنیانگذار Pomp Investments، رائول پال، مدیر سابق گلدمن ساکس، دیدگاه خود را درباره چگونگی انجام چرخه فعلی بازار ارزهای دیجیتال به‌روز می‌کند.

پال احتمال وجود “حباب” مشابهی در الگوی قیمت بیت کوین  را تکرار کند را بررسی می‌کند. او به چرخه ۲۰۱۱-۲۰۱۳ و افزایش قیمت تا ۵۰۰,۰۰۰ دلار اشاره می‌کند.

مدیر عامل Real Vision این سناریو را با احتمال ۲۰ درصد احتمال می‌دهد، اما دو سناریو دیگر را نیز ذکر می‌کند.

پال می‌گوید: “به نظر می‌رسد با احتمال ۶۰ درصد که این یک چرخه به نسبت عادی است و در این صورت فرض کنید [بیت کوین] به ۱۵۰,۰۰۰ دلار برسد. به احتمال ۲۰ درصد، فکر می‌کنم این یک چرخه بارگذاری اولیه باشد به دلیل ETF و موارد دیگر که ممکن است سریعتر به آن ۱۵۰,۰۰۰ دلار برسد و سپس کاهش یابد. بسیاری از افراد انتظار دارند که تا سال ۲۰۲۵ برود. و سپس ۲۰ درصد احتمال دیگر این است که به یک چرخه حباب تبدیل شود. بنابراین، بیشتر شبیه سال‌های ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ به نظر می‌رسد. اگر به آن چرخه فکر کنید، یک تصحیح موقت بالا داشت و همه فکر می‌کردند تمام شده است، اما سپس دوباره رونق یافت. من فکر می‌کنم این یک شانس مناسب است، اما باید ببینیم که چگونه تأثیر ETF و سیاست‌های پولی و اقتصاد و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در این زمینه نقش خواهند داشت.”

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت ۴۳,۰۴۹ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۲ درصد افزایش یافته است.

منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده