لایت فارکس

مدیر عامل سابق Ameritrade امیدوار است SEC یک ETF بیت کوین را تایید کند و می گوید برای سرمایه گذاران بهتر است

مدیر عامل سابق Ameritrade امیدوار است SEC یک ETF بیت کوین را تایید کند و می گوید برای سرمایه گذاران بهتر است

مدیر عامل سابق Ameritrade امیدوار است SEC یک ETF بیت کوین را تایید کند و می گوید برای سرمایه گذاران بهتر است

به گزارش زوم ارز، تاجر برجسته آمریکایی موگالیا امیدوار است که SEC یک ETF بیت کوین را تایید کند.

جو موگلیا، رئیس و مدیر عامل سابق TD Ameritrade، گفت امیدوار است کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک مبادله بیت کوین را تایید کند. صندوق معامله شده (ETF).

تاجر مشهور آمریکایی این موضوع را امروز طی مصاحبه ای با CNBC Squawk Box اعلام کرد. به گفته موگالیا، تایید ETF بیت کوین در ایالات متحده بازی بهتری برای سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی خواهد بود.

“امیدوارم یکETF بیت کوین نقطه ای وجود داشته باشد. برای سرمایه گذاران نهادی و فردی بهتر است زیرا آنها NAV واقعی [ارزش دارایی خالص] بیت کوین را در آن لحظه خاص از زمان دریافت خواهند کرد.»

جستجوها برای راه اندازی یک ETF بیت کوین نقطه ای

سر و صداهای زیادی پیرامون ETF های بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده به راه افتاده است. شایان ذکر است، SEC چندین تلاش برای راه‌اندازی یک ETF بیت‌کوین در کشور را به دلیل ترس از آسیب‌پذیری طبقه دارایی در برابر دستکاری رد کرده است.

Grayscale چندین تلاش برای راه اندازی ETF بیت کوین انجام داده است که آخرین درخواست آن در اواسط سال گذشته رد شد. برای مجبور کردن SEC به تایید درخواست خود، این شرکت از SEC به دلیل رد اشتباه درخواست آن برای ETF بیت کوین لحظه ای شکایت کرد.

این پرونده در دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا ایالات متحده است و انتظار می رود به زودی حکم صادر شود. قابل ذکر است، بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال بر این باورند که تنها راه برای دریافت تاییدیه ETF بیت کوین در ایالات متحده می تواند از طریق دادگاه باشد.

با این حال، برنامه BlackRock برای راه اندازی محصول در ژوئن ۲۰۲۳ امکانات زیادی ایجاد کرد. با تشویق بالای تاییدیه نظارتی BlackRock، چندین مدیر دارایی برتر، از جمله Fidelity و Wisdom Tree، همچنین برای راه‌اندازی ETF‌های بیت کوین نقطه‌ای درخواست دادند.

Crypto بخش مهمی از آینده خواهد بود

موگالیا با اظهار نظر در مورد علاقه روزافزون مدیران دارایی به ارزهای دیجیتال، گفت که دارایی های در حال ظهور بخش عمده ای از آینده خواهند بود.

او گفت: “شما از نظر درگیر شدن بلک راک و فیدلیتی با کریپتو می دانید، چه دیوانه باشید چه نباشید، احتمالاً بخش مهمی از آینده ما خواهد بود.” /span>

علاوه بر این، تاجر برتر از شرکت‌های کارگزاری خواست به دلیل پتانسیل‌های آینده کریپتو با آن درگیر شوند.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده