آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارتقاء Dencun اتریوم در دومین تست نت و تنها یک مورد باقی مانده است.

ارتقاء Dencun اتریوم در دومین تست نت و تنها یک مورد باقی مانده است.

ارتقاء Dencun اتریوم در دومین تست نت و تنها یک مورد باقی مانده است.

به گزارش زوم ارز،

بزرگترین ارتقاء بلاک چین های اتریوم از اوایل سال ۲۰۲۳ در دومین شبکه از سه شبکه آزمایشی منتشر شد و پروژه مورد انتظار “Dencun” و ویژگی “proto-danksharding” آن را یک قدم به آن نزدیک تر کرد. واقعیت.

Proto-danksharding برای کاهش هزینه تراکنش‌های بلاک چین‌های لایه-۲ و همچنین ارزان‌تر کردن دسترسی به داده‌ها، از طریق معرفی یک فضای مجزای جدید برای داده هایی که به عنوان “بلاب” شناخته می شوند. تعداد زنجیره‌های لایه ۲ در بالای اتریوم به سرعت در حال گسترش است، بنابراین ارتقا به عنوان یک عنصر ضروری از نقشه راه اکوسیستم برای حمایت از رشد در نظر گرفته می‌شود.

ارتقای Dencun در شبکه آزمایشی Sepolia پنجشنبه در ساعت ۲۲:۵۱ UTC (5:51 بعد از ظهر به وقت شرقی) انجام شد و در ساعت ۲۳:۱۰ UTC نهایی شد.

Sepolia دومین شبکه از سه شبکه آزمایشی است که از طریق شبیه سازی Dencun اجرا می شود. در اوایل این ماه، Dencun به صورت زنده در شبکه آزمایشی Goerli پخش شد، اما در ابتدا نتوانست نهایی شود.

هفته آینده، در ۷ فوریه، Dencun در آخرین شبکه آزمایشی اتریوم خود، Holesky، به صورت زنده پخش می‌شود. پس از آن، توسعه‌دهندگان تاریخی را برای فعال کردن Dencun در بلاک چین اصلی ثبت می‌کنند.

Testnet ها یک بلاک چین اصلی را کپی می کنند و به توسعه دهندگان این امکان را می دهند که هر گونه تغییری در پروتکل یا برنامه های غیرمتمرکز آن در یک محیط کم ریسک ایجاد کنند.

Dencun، که در ابتدا پیش بینی می شد در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد، بزرگترین ارتقا برای اتریوم از زمان ارتقاء Shapella در مارس گذشته خواهد بود، که امکان برداشت staked ether (ETH) را فراهم کرد


منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده