آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاهش تورم اتریوم با کاهش ۵۷ درصدی تراکنش های defi!🧨

کاهش تورم اتریوم با کاهش 57 درصدی تراکنش های defi!

کاهش تورم اتریوم با کاهش ۵۷ درصدی تراکنش های defi!🧨

به گزارش زوم ارز، عرضه اتریوم در حال کاهش است و این کاهش به تغییرات مشخصی در شبکه بلاک‌چین اتریوم وابسته است، از جمله کاهش مشارکت اعتبارسنجی و کاهش تراکنش‌های NFT و DeFi.

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط Glassnode، پویایی‌های اخیر در شبکه اتریوم نشان‌دهنده تغییر قابل توجهی در جهت کاهش قیمت است. این اتفاق به دلیل کاهش مشارکت اعتبارسنجی و افزایش فعالیت شبکه رخ می‌دهد. از زمان اکتبر، افزایش قابل توجه اعتبارسنجی از استخر سهام اتریوم به کاهش نرخ رشد انتشار اتریوم کمک کرده است. این الگو با هویت صعودی گسترده‌تر در بازارهای دارایی دیجیتال هماهنگ است.

کاهش مشارکت اعتبارسنجی منجر به کاهش عرضه اتریوم می‌شود، و هنگامی که با افزایش فعالیت شبکه ترکیب می‌شود، منجر به افزایش سوخت اتریوم از طریق EIP1559 می‌شود. به همین ترتیب، مشاهده شده است که معاملات NFT و DeFi کاهش یافته‌اند، به ترتیب با کاهش ۳ درصدی و ۵۷ درصدی در چهار ماه گذشته.

در مقابل، انتقال توکن و استیبل‌کوین‌ها با افزایش مصرف گاز برای توکن‌ها ۸.۲ درصد افزایش یافته و استفاده از گاز استیبل‌کوین ۱۹ درصد افزایش یافته است. این نشان‌دهنده تغییر به سمت دارایی‌های طولانی‌تر است که نشان‌دهنده اعتماد به رشد بازار است.

پس از هاردفورک لندن، اتریوم از حالت تورمی خالص به سمت تعادل و سپس کاهش تورم می‌رود. این پیشرفت‌ها نشان‌دهنده پاسخگویی اتریوم به فعالیت‌های بازار و روندهای پذیرش هستند.

منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده