آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۲۱۹ درصدی کارمزد تراکنش‌های اتریوم در عرض ۳ هفته!!!⛔

افزایش 219 درصدی کارمزد تراکنش‌های اتریوم در عرض 3 هفته!!!

افزایش ۲۱۹ درصدی کارمزد تراکنش‌های اتریوم در عرض ۳ هفته!!!⛔

به گزارش زوم ارز، در یک بازه سه هفته‌ای اخیر، هزینه‌های تراکنش بیت‌کوین (BTC) به شدت افزایش یافته و تنها سه روز پیش به حداکثر ۱۵ دلار در هر تراکنش رسید. به طور مشابه، هزینه انتقال اتریوم (ETH) نیز به طرز چشمگیری افزایش یافت. در بازه زمانی از ۲۲ اکتبر تا ۱۲ نوامبر ۲۰۲۳، میانگین کارمزد تراکنش‌های اتریوم به نسبت ۲۱۹ درصد افزایش یافت و از ۲.۰۸ دلار به ۶.۶۴ دلار در هر تراکنش افزایش یافت.

هزینه‌های انتقال اتریوم ۲۱۹% در کمتر از یک ماه افزایش می‌یابد

افزایش کارمزدهای اتریوم (ETH) نمایانگر یک روند صعودی است که با کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین نیز مشاهده می‌شود، زیرا هزینه‌های مرتبط با گاز مورد نیاز برای انتقال ارز دیجیتال در این دوره افزایش یافته است. در حال حاضر، میانگین کارمزد برای تراکنش‌های اتر ۶.۶۴ دلار است، با کارمزد متوسط ​​۰.۰۰۱۳ ETH یا ۲.۷۰ دلار برای هر تراکنش.

ملاحظه جالب این است که هزینه انتقال اتریوم در حال حاضر با هزینه‌های انتقال بیت‌کوین مقایسه می‌شود و میانگین هزینه برای تراکنش‌های ETH مشابه با هزینه‌های بیت‌کوین است. با این حال، در انجام عملیات‌های مختلف در بلاک‌چین اتریوم، مانند اجرای قراردادهای هوشمند، واریانس مشخصی وجود دارد.

افزایش 219 درصدی کارمزد تراکنش‌های اتریوم در عرض 3 هفته با گران‌تر شدن انتقال‌های رمزنگاری Onchain

متوسط کارمزد تراکنش اتریوم (ETH) در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۳ به ۱۰.۵۲ دلار افزایش یافته است، در حالی که متوسط کارمزد در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۲۳ به ۱۰.۵۲ دلار رسیده بود.

بنابراین، معامله‌گران انعطاف‌پذیر در یک پلتفرم صرافی غیرمتمرکز (DEX) ممکن است برای هر تراکنش مقداری بین ۲۷.۷۷ تا ۲۸.۵۰ دلار پرداخت کنند. به همین ترتیب، هزینه انجام یک تراکنش توکن‌های قابل تعویض (NFT) نیز در محدوده ۴۶.۹۳ تا ۴۸.۱۶ دلار متغیر خواهد بود.

در تاریخ ۱۲ نوامبر، هزینه انتقال دارایی‌ها در زنجیره‌های مختلف از طریق پل زدن میان ۸.۹۳ تا ۹.۱۷ دلار تخمین زده شد. از تاریخ ۲۲ اکتبر تا ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳، اتریوم به طور متوسط روزانه ۱,۰۷۱,۴۴۸ تراکنش را پردازش کرده است.

نگاهی به “Flippening Watch” ETH و BTC نشان می‌دهد که BTC همچنان در ارزش بازار، حجم معاملات روزانه و کارمزدهای ۲۴ ساعته جمع‌آوری‌شده توسط اعتبارسنجی‌ها در مقایسه با آنچه استخراج‌کنندگان بیت‌کوین به دست می‌آورند، ETH پیشتاز است. به طور کلی، تراکنش‌های این دو بلاک‌چین، که بر اساس ارزش بازار پیشروی می‌کنند، به طور قابل توجهی گران‌تر از همتایان دیگر لایه یک (L1) خود هستند.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده