آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Ethereum Staking Stash تقریبا دو برابر مقدار ETH در صرافی ها است

Ethereum Staking Stash تقریبا دو برابر مقدار ETH در صرافی ها است

Ethereum Staking Stash تقریبا دو برابر مقدار ETH در صرافی ها است

به گزارش زوم ارز، مقدار اتریوم در شبکه می تواند دو برابر مقداری باشد که در صرافی های متمرکز نگهداری می شود. با این حال، از آنجایی که روایت سهام اتریوم به تقویت ادامه می‌دهد، در قیمت دارایی‌ها که همچنان ضعیف هستند، منعکس نمی‌شود.

با کاهش مقدار اتریوم در صرافی‌های متمرکز، مقدار بیشتری از آن در اختیار خود نگهبانی و سهام قرار می‌گیرد.

افزایش سهام اتریوم

در ۲۸ آگوست، لارک دیویس یوتیوبر رمزنگاری به دو نمودار اخیر Glassnode اشاره کرد. نمودارها یک موجودی سهام را نشان می‌داد که کمی بیش از ۲۸ میلیون ETH بود و تعادل مبادله‌ای که به ۱۴.۷ میلیون ETH کاهش یافته بود.

«تقریباً دو برابر بیشتر از ETH موجود در صرافی ها برای فروش در صرافی ها. این دیوانه است!»

ETH سهام در مقابل قیمت ETH. منبع: Glassnode
ETH سهام در مقابل قیمت ETH. منبع: Glassnode

تفاوت های کمی بین ارقام وجود دارد، اما روند کلی واضح است. گلس‌نود کاهش ETH را در صرافی‌ها از اواسط سال ۲۰۲۰ به تصویر کشیده است که طی سه سال گذشته بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است.

پرتال Ultrasound.Money در مجموع ۲۴.۳ میلیون ETH سهام را گزارش می دهد که اکنون بیش از ۲۰٪ از کل عرضه را تشکیل می دهد. با قیمت‌های فعلی، ارزش آن ۴۰ میلیارد دلار است – و این در وسط بازار نزولی است.

Nansen رقم کمی بالاتر را در ۲۶.۱ میلیون ETH گزارش می دهد که اوج جدیدی نیز محسوب می شود. علاوه بر این، در حال حاضر سپرده‌های سرمایه‌گذاری شده از برداشت‌ها پیشی گرفته و مجموع را در بالاترین حد جدید نگه می‌دارد.

با Lido staked Ethereum خود چه کاری انجام دهید: ۱۱ بهترین پلتفرم DeFi برای کسب درآمد با Lido’s Staked ETH (stETH)

برترین استکرهای سگ ETH و قیمت های Lackluster ETH

پلتفرم سهامداری مایع Lido با حدود یک سوم کل سهام بیشترین سهم را دارد. ۸.۳ میلیون ETH آن تقریباً ۱۴ میلیارد دلار با قیمت های فعلی ارزش گذاری شده است. Rocket Pool حدود ۳٪ از کل را دارد که تقریباً ۸۰۰۰۰۰ ETH سهام دارد.

بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده سهام متمرکز مبادلات، Coinbase است، با ۹٪ از کل، یا ۲.۳۷ میلیون ETH. بایننس که کمیسیون بسیار کمتری دریافت می کند، ۴.۶ درصد یا ۱.۲ میلیون ETH سهام دارد.

با وجود این ویژگی بنیادی صعودی اتریوم، قیمت‌های آن همچنان پایین‌تر است. اتریوم در زمان نگارش مقاله در روز با قیمت ۱۶۵۰ دلار معامله می شود.

قیمت ETH به دلار 1 هفته. منبع: BeInCrypto
قیمت ETH به دلار ۱ هفته. منبع: BeInCrypto

قیمت ها در هفته گذشته بسیار اندک حرکت کرده اند و به این سطح پشتیبانی جدید چسبیده اند. اتریوم در ماه گذشته ۱۲ درصد کاهش داشته و نسبت به اوج خود در نوامبر ۲۰۲۱، ۶۶ درصد کاهش داشته است.


منبع: beincrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده