لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

آدرس‌های منحصربه‌فرد اتریوم، پس از اشاره‌های SEC به تایید ETF اتر افزایش می‌یابد

آدرس‌های منحصربه‌فرد اتریوم، پس از اشاره‌های SEC به تایید ETF اتر افزایش می‌یابد

آدرس‌های منحصربه‌فرد اتریوم، پس از اشاره‌های SEC به تایید ETF اتر افزایش می‌یابد

به گزارش زوم ارز، شبکه اتریوم با بیش از ۴۶۷۰۰۰ تعامل آدرس منحصربه‌فرد در یک روز شاهد افزایش شگفت‌انگیزی بوده است که بالاترین سطح فعالیت را از زمان شروع جنجالی اعلامیه‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) نشان می‌دهد. ۱۶ ژوئن، Santiment گزارش داد.

این افزایش فعالیت پس از پیش‌بینی در مورد تایید احتمالی ETF‌های اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) رخ می‌دهد. ETFها که نشان می‌دهند ارزهای دیجیتال به طور گسترده پذیرفته می‌شوند، این پتانسیل را دارند که خرید اتریوم (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال را برای سرمایه‌گذاران نهادی و عادی ساده‌تر کنند.

افزایش فعالیت در نتیجه این پذیرش گسترده اغلب ارزش دارایی را بالا می برد. اتریوم با ۰.۳۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته با ۱۶۳۹.۳۶ دلار معامله می شود.

اتریوم در آدرس‌های منحصربه‌فرد پس از اشاره‌های SEC به تایید Ether ETF افزایش می‌یابد

در یک بایگانی اخیر SEC در ۲۴ آگوست، Ark Invest و ۲۱Shares به عنوان مشاوران فرعی یک محصول مشترک Ethereum ETF فهرست شدند. بایگانی نشان می‌دهد که ارزش آینده اتریوم به پذیرش گسترده آن بستگی دارد، و تأکید می‌کند که هرگونه تغییر در این جنبه می‌تواند به طور قابل توجهی بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

این احتمال وجود دارد که SEC ممکن است معرفی ETFهای اتر را در اوایل اکتبر تأیید کند، اخیراً ظاهر شده است که بر جنون افزوده است. گزارش اخیر بلومبرگ بیشتر به خوش بینی دامن زد و نشان داد که SEC به سمت اجازه دادن به اولین صندوق های قابل معامله در مبادلات مبتنی بر معاملات آتی اتر تمایل دارد. این اقدام آینده‌نگر به‌عنوان یک پیروزی بزرگ برای کسب‌وکارهای متعددی تلقی می‌شود که مدت‌هاست به دنبال فرصتی برای ارائه چنین محصولاتی بوده‌اند.

قابل توجه، نزدیک به دوازده شرکت از جمله Volatility Shares Trust، Bitwise Ethereum Strategy ETF، Roundhill Ether Strategy ETF، VanEck’s Ethereum Strategy ETF، ProShares Short Ether Strategy ETF، و Grayscale Ethereum Futures همگی منتظر تایید ETF هستند. SEC. با این حال، Bitwise درخواستی برای برداشتن برنامه ETF خود برای استراتژی بیت کوین و بازار اتریوم ارائه کرده است.

همچنین بخوانید: قیمت ارزهای دیجیتال امروز: بازار عمدتاً با افزایش سود پپه، XLM و SNX صعودی است

راه خوبی برای ETH در پیش است

افزایش تعاملات آدرس منحصر به فرد در شبکه اتریوم صرفاً یک ضربه آماری نیست. این نشانگر یک شاخص قدرتمند از افزایش سودمندی است. در حوزه ارزهای رمزنگاری شده، ارزش دارایی هایی مانند اتریوم به طور ذاتی به ابزار آنها مرتبط است.

جامعه ارزهای رمزنگاری شده مشتاقانه منتظر یک جریان بالقوه سرمایه‌گذاران و فعالیت بیشتر است که می‌تواند ارزش اتریوم را بیشتر کند و راه را برای فصل جدید هیجان‌انگیزی در دنیای دارایی‌های دیجیتال با نزدیک شدن به تصمیم SEC در مورد ETF‌های اتریوم باز کند.


منبع: coingape.com

علی قاسمی
علی قاسمی
من علی قاسمی، کارشناس ارشد مالی هستم. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده