آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازگشت اتریوم بالای ۳۰۰۰ دلار، عرضه سودآور و احساسات مثبت را افزایش می‌دهد.😃

بازگشت اتریوم بالای ۳۰۰۰ دلار، عرضه سودآور و احساسات مثبت را افزایش می‌دهد.😃

بازگشت اتریوم بالای ۳۰۰۰ دلار، عرضه سودآور و احساسات مثبت را افزایش می‌دهد.

به گزارش زوم ارز، اتریوم یک بار دیگر از سطح ۳۰۰۰ دلار عبور کرده و افزایش قابل توجهی در محدوده قیمتی خود را نشان داد. این حرکت، علاوه بر احساسات مثبتی که در بازار ایجاد کرده است، بر پویایی عرضه و علاقه سرمایه‌گذاران نیز تأثیر گذاشته است.

جابجایی قیمت و منطقه بیش از حد خرید:

در تاریخ ۲۴ فوریه، اتریوم با یک افزایش متوسط ۲.۴۳ درصدی مواجه شد و جلسه معاملاتی را در حدود ۲۹۹۲ دلار به پایان رساند. با توجه به این شتاب، ETH 1.5 درصد رشد داشت و قیمت آن به راحتی به محدوده ۳۰۰۰ دلار رسید. این برای دومین بار در این ماه است که اتریوم از این آستانه فراتر رفته است، که در بیش از یک سال گذشته به این اندازه مشاهده نشده بود. شاخص قدرت نسبی نیز به ۷۵ رسیده است، که نشان دهنده روند قوی صعودی اتریوم و وضعیت آن در منطقه خرید بیش از حد است.

افزایش عرضه در سود:

عرضه کل اتریوم در سود در هفته‌های اخیر رشد ثابتی داشته است، به‌ویژه به دلیل افزایش بیش از ۳۰۰۰ دلار. بر اساس داده‌های Santiment، در سه روز گذشته تقریباً ۱ میلیون ETH به سود افزوده شده است. با توجه به آخرین داده‌ها، کل عرضه در سود به ۱۲۱.۶۶ میلیون ETH می‌رسد، که نسبت به ۲۳ فوریه و مقدار ۱۲۰.۱۸ میلیون ETH، یک افزایش قابل توجه است. در حال حاضر، عرضه کل اتریوم در سود قرار دارد.

احساس مثبت و افزایش علاقه باز:

در تاریخ ۲۲ فوریه، بهره باز اتریوم به میزان ۱۰.۸ میلیارد دلار رسید که بالاترین سطح خود در چند ماه اخیر را نشان می‌دهد. علیرغم کاهشی که داشته، سود باز همچنان به طور مداوم بالای ۱۰ میلیارد دلار باقی مانده است و احساسات مثبت را نشان می‌دهد. بر اساس به روز رسانی‌های اخیر، بهره باز اتریوم کمی افزایش یافته و در حدود ۱۰.۴ میلیارد دلار در نوسان است. این نشان‌دهنده احساس مطلوب در بازار است و نشان‌گر افزایش مشارکت سرمایه‌گذاران و جذب سرمایه به شبکه اتریوم است. در حالی که اتریوم به قدرت و انعطاف پذیری خود ادامه می‌دهد، جامعه مشتاقانه منتظر پیشرفت‌های بیشتر در بازار ارزهای دیجیتال در حال تحول است.


منبع: cryptoknowmics.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده