آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا اتریوم می‌تواند دوباره به سطح ۲۷۰۰ دلار پامپ شود و آن را دوباره آزمایش کند؟

آیا اتریوم می‌تواند دوباره به سطح ۲۷۰۰ دلار پامپ شود و آن را دوباره آزمایش کند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت اتریوم در یک کاهش قرار گرفته و سطح پشتیبانی ۲۴۴۰ دلاری را آزمایش کرده است. در حال حاضر، ETH در یک محدوده قرار دارد و با موانعی نزدیک به سطوح ۲۵۵۰ و ۲۵۸۵ دلاری روبرو است.

  • اتریوم در تلاش برای افزایش جدیدی از سطح ۲۴۵۰ دلار قرار دارد. در حال حاضر، قیمت اتریوم کمی بالاتر از ۲۵۰۰ دلار قرار دارد و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را دنبال می‌کند.
  • در نمودار ساعتی ETH/USD (استفاده از داده‌های Kraken)، خط روند نزولی به بالا شکسته شده و به مقاومت نزدیک به ۲۵۱۰ دلار رسیده است.
  • در صورتی که اتریوم توانایی شکستن سطوح مقاومت ۲۵۵۰ و ۲۵۸۵ دلاری را داشته باشد، می‌تواند به سمت رشد شتاب یابد.

Ethereum Price دارای پشتیبانی کلیدی است

قیمت اتریوم با شروع یک اصلاح نزولی در زیر منطقه پشتیبانی ۲۶۲۰ دلار آغاز شد. در حقیقت، ETH به مرحله‌ای رسید که حتی زیر سطح حمایت ۲۵۵۰ دلار نیز کاهش یافت، اما گاوها در نزدیکی سطح ۲۴۴۰ دلار فعال بودند. قیمت به نزدیکی ۲۴۶۹ دلار پایین‌تر آمد و در حال حاضر در یک محدوده معاملاتی مشابه با بیت کوین قرار دارد.

هرچند یک افزایش جزئی در بالای سطح ۲۵۰۰ دلار وجود داشت، قیمت تا سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی کاهش اخیر، از ۲۵۸۸ دلار به ۲۴۶۹ دلار پایین‌تر صعود کرد.

علاوه بر این، در نمودار ساعتی ETH/USD، شکستی در بالای خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به ۲۵۱۰ دلار نشان داده شد. در حال حاضر، اتریوم کمی بالاتر از ۲۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را دنبال می‌کند. در صعود، قیمت با مقاومت نزدیک به سطح ۲۵۴۰ دلار یا سطح ۶۱.۸٪ فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر، از ۲۵۸۸ دلار به ۲۴۶۹ دلار پایین‌تر روبه‌رو است.

منبع: ETHUSD در TradingView.com
منبع: ETHUSD در TradingView.com

 

مقاومت اصلی بعدی در حال حاضر نزدیک به ۲۵۸۵ دلار قرار دارد. اگر قیمت به طور واضح بالاتر از سطح ۲۵۸۵ دلار حرکت کند، ممکن است شروع یک افزایش مناسب باشد. در صورتی که این افزایش رخ دهد، قیمت می‌تواند تا سطح ۲۶۵۰ دلار افزایش یابد. همچنین، مقاومت اصلی در حال حاضر نزدیک به سطح ۲۷۲۰ دلار در حال شکل‌گیری است. در صورتی که قیمت بالاتر از مقاومت ۲۷۲۰ دلار بسته شود، می‌تواند باعث شروع یک افزایش عمده دیگر گردد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۲۷۸۰ دلار واقع شده است. هر گونه سود بیشتر ممکن است قیمت را به سمت منطقه ۲۸۸۰ دلار سوق دهد.

افت دیگری در ETH؟

در صورتی که اتریوم نتواند مقاومت ۲۵۸۵ دلاری را شکست دهد، ممکن است باعث آغاز یک کاهش دیگر شود. سطح پشتیبانی اولیه در جهت نزولی نزدیک به ۲۴۹۵ دلار قرار دارد.

پشتیبانی کلیدی بعدی می‌تواند در منطقه ۲۴۴۵ دلاری قرار گیرد. شکست نزولی زیر سطح حمایت ۲۴۴۵ دلاری ممکن است منجر به کاهش بیشتر قیمت شود. به علاوه، اتریوم می‌تواند پشتیبانی ۲۳۸۰ دلاری را آزمایش کند. هر گونه ضرر بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲۳۲۰ دلار برساند.

شاخص‌های فنی:

  • – MACD ساعتی: MACD برای زوج ارز ETH/USD در منطقه صعودی حرکت خود را از دست می‌دهد، به این معنی که قدرت خرید کاهش یافته است.
  • – RSI ساعتی: RSI برای زوج ارز ETH/USD در حال حاضر کمی بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد، که نشان می‌دهد بازار خریداران را نیز شامل می‌شود.

سطح پشتیبانی اصلی: ۲۴۴۵ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۲۵۸۵ دلار


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده