آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: رسیدن قیمت اتریوم به بالاترین حد ۵۲ هفته ای!!!🎢

نیم نگاهی به بازار: رسیدن قیمت اتریوم به بالاترین حد ۵۲ هفته ای!!!🎢

نیم نگاهی به بازار: رسیدن قیمت اتریوم به بالاترین حد ۵۲ هفته ای!!!🎢

به گزارش زوم ارز، اتریوم (ETH) به تازگی مسیر صعودی خود را ادامه داده و به بالاترین قیمت سالانه خود در چند هفته گذشته رسیده است. این افزایش قیمت اتریوم در چندین عامل قابل رصد برمی‌گردد که نقش مهمی در افزایش ارزش این ارز دیجیتال ایفا کرده است. در تاریخ ۹ نوامبر، این دارایی به بالاترین ارزش در ۵۲ هفته گذشته، یعنی ۲۱۳۷ دلار، دست یافته است.

یکی از عوامل تأثیرگذار در این افزایش قیمت، افزایش تعداد سهام ETH بوده است. بر اساس داده‌های Beaconscan، تعداد سهام ETH به بیش از ۲۸ میلیون واحد افزایش یافته است. در ماه اوت، تعداد اعتبارسنجی‌ها در Beacon Chain تقریباً ۷۸۶،۰۰۰ بوده است و اکنون به ۸۸۴،۰۰۰ افزایش یافته است. این نشان‌دهنده ثبات بلندمدت اتریوم است که می‌تواند به سرمایه‌گذاران اطمینان بخشد.

همچنین، حجم توکن در طول زمان نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته است. داده‌های اخیر نشان می‌دهد که حجم دارایی از ۱.۵ میلیارد در سپتامبر به ۲.۶۲ میلیارد افزایش یافته است، که نشان‌دهنده افزایش بیش از ۷۰ درصدی از سپتامبر می‌باشد.

Blackrock’s Spot Ethereum ETF Sparks Increse

آخرین پیشرفت کلیدی در افزایش قیمت اتریوم به ثبت یک صندوق قابل معامله (ETF) در بورس توسط BlackRock بازمی‌گردد. از زمانی که این شرکت اعلام کرده است که یک ETF Spot Ethereum را ثبت می‌کند، تاکنون پیشرفت‌های مهمی در زمینه ارزهای دیجیتال ایجاد شده است.

BlackRock، که بزرگترین مدیر دارایی جهان با دارایی‌هایی به ارزش تریلیون‌ها دلار تحت مدیریت است، نه تنها برای یک ETF اتریوم درخواست داده است بلکه برای ETF بیت‌کوین نیز درخواست داده است. این درخواست برای ETF بیت‌کوین در ژوئن ۲۰۲۳ صورت گرفته است. با این حال، تصمیم نهایی به تأیید یا عدم تأیید این درخواست‌ها توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) وابسته است.


منبع: newsbtc.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده